Dul Bayanlar ile Tanışabileceğiz Arkadaşlık Siteleri

Hayat herkes için farklı çalışıyor. Kimimiz güzel bir evlilik yapıp hayatımızın sonuna kadar sürdürken kimimiz de evliliğimizi hiç istemesek de sonlandırıyoruz. Bazen hayat bize adil davranmıyor erken bir vefat oluyor bizi eşimizden ayıran, bazen de işler yolunda gitmiyor boşanma yolunu seçiyoruz.

Dul kalmak hem kadın hem erkek için karısından veya kocasından ayrılmak anlamına geliyor. Toplumuzda sadece kadın için kullanıldığı gibi bir önyargı olmasına karşın TDK’ya göre “dul” kelimesi hem kadın hem de erkek için kullanılabiliyor.

İşin edebi kısmını bir kenara bırakırsak ben bu yazımda dul bayanlar ile tanışabileceğiniz arkadaşlık sitelerini tanıtmaya çalışacağım. Tanıtacağım sitelerde üyelerin medeni durum bilgisi yer alıyor. Siteler size medeni durum bilgisi üzerinden arama yapmanıza imkan sağlıyor. Bu sayede eğer sadece dul bayanlar ile tanışmak ve arkadaşlık kurmak istiyorsanız, sadece bu kriterlere sahip üyelere ulaşabiliyorsunuz.

Volye

Volye ücretsiz bir arkadaşlık sitesi. Sizden, sistem içerisinde yapacağınız aktiviteler için hiçbir ücret talep etmiyor. Tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Siteye üye olurken medeni halinizi tanımlayabiliyorsunuz. Bu sayede size üyeler medeni haliniz üzerinden de ulaşabiliyorlar. Siteye gitmek için buraya, direkt üyelik sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Volye — Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi

SevgilimiBul.com

İkinci sitemiz de birinci site ile benzer özellikler sunuyor üyelerine. Yine medeni hali bilgisini üye olurken giriyorsunuz. Aynı şekilde medeni hal üzerinden arama yaparak sadece talep ettiğiniz medeni hal bilgisine sahip üyelere ulaşıyorusunuz. Örneğin; sadece dul bayanlar ve 40–50 yaş arası gibi. Sitenin anasayfasına gitmek için buraya, üye olmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

SevgilimiBul.com | Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi

Bu şekilde bildiğiniz dul bayanlar ile tanışabileceğiniz başka siteler varsa; lütfen yorum olarak paylaşın.

Keyifli arkadaşlıklar diliyorum…