Gay sohbet sitesi AngelsTurkiye Kameralı sohbetin tadını çıkar diye yapıldı

AngelsTurkiye gay sohbet sitesi aşk için kodlandı ve 6000 üye sayısını geçti. Apple Store Ve Google Play’den indir

Çok daha modern ve görece güvenli bir platformda aşk için sohbet et. Her yazımızda belirtiyoruz ve yine belirtmek istiyoruz. Aşkı bulmak senin gibi düşünen insanların, yani senin gibi aşk arayışında olan insanların bir arada olduğu yerde çok daha muhtemel bir olasılıktır. Bu açıklama, elbette aşkı AngelsTurkiye gay sohbet platformunda bulacağının garantisi değil. Ancak biz sizinle aynı zihniyetteyiz ve LGBT topluluğunun bir parçasıyız. Özellikle Türkiyede eşcinsel ilişkilerin ve dolayısıyla eşcinsel birlikteliklerin toplumsal vb sebeplerden ötürü, hala gizli kapaklı, duvarlar ardına sığdırıldığı gerçeğinin de farkındayız. Ancak iletişimde kalacağın iyi bir yazılım ve pratik bir mesajlaşma platfromundan çok daha fazlasını sunan Gay sohbet ve arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye bir çok açıdan tamamen özgür olabileceğin bir sohbet, arkadaşlık ve hatta temel düzeyde oyunlar oynayabileceğin koskoca sanal bir dünya.

AngelsTurkiye gay sohbet sitesi diğerlerinden neden farklı?

AngelsTurkiye platformunun diğer bir çok gay sohbet ve arkadaşlık sitesinden daha farklı bir kullanıma sahip olduğunun altını çizmek isteriz. Tek bir üyelik ile sitedeki tüm modüllere ve çok daha fazlasına erişmeniz mümkün. Ancak aşk arayışının ciddiyet gerektirdiğini lütfen aklınızda tutun! Bu bağlamda tüm üyelerimizin üyeliklerini etkinleştirmeden kullanabilmeleri için sadece 24 saatleri var. Ardından gelen 3 5 gün içinde kullanıcıların profilleri ve yükledikleri tüm resimler silinir. Öncelikle bilmenizi isteriz ki; Sitemize üye olmak isteyen herkese açık bir platform olarak kalabilmek istiyoruz. Ancak kimsenin kalıcı ve veya ciddi bir aşk arayışı içinde olmaları için zorlayamaz, dayatamaz ve aksi düşünenlere engel olamayız. Ancak aldığımız etkinleştirme önlemi ile sitemizde kalıcı olmak isteyenleri ayırt etmemiz de gerekli bir önlemdi! Böylece sitemizde kalıcı olmak isteyenlerle kısa süreli şansını denemek isteyenleri birbirinden ayırt etmek çok daha kolay oldu. Yani kısaca gay sohbet ve arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye herkese açık, ancak tüm üyeler profillerini etkinleştirme olmadan sadece 24 saat kullanabilirler. Bu önlemi sadece, diğer sitelerden farklıyız demek için değil sen aşkı bul diye aldık

AngelsTurkiye Gay sohbet sitesi 5000 üye sayısını geçti

Ülkemizdeki toplumsal baskı vb sebeplerden ötürü bir çok eşcinsel erkek ve LGBT bireyler bu tarz gay sohbet vb arkadaşlık sitelerine üye olurken temkinli davranmaktadır. Elbette temkinli olmakta da haklılar. Keza Eşcinsellik sadece ülkemizde değil dünyanın bir çok gelişmiş ülkesinde bile halen bir tabu ve neredeyse eşcinsel evliliklerin bile serbest olduğu ülkelerde gizli kalmak isteyen eşcinsel bireyler söz konusudur. Bu bağlamda henüz çok yeni olan projelerin çok büyük bir kitleye ulaşması ciddi bir zaman meselesidir. Kullanıcılarımızın bir çoğunun profilleri etkinleştirmedikleri için silinmesine rağmen, 5000 etkinleştirilmiş üye sayısına ulaştığımızı duyurmaktan mululuk duyuyoruz. Ciddi önblemler alıyor olmamıza rağmen bu sayıya ulaşmak bizim için başarı olduğu gibi sizin için aşkı bulma yolculuğunuzda olasılıkların artması demektir.

Şişme üye sayısından oluşan bir topluluk olmak istemiyoruz.

Değerli ziyaretçimiz ve kullanıcılarımızın bilmesini istiyoruz ki; ülkemizde bir çok arkadaşlık sitesi ve özellikle gay sohbet ve tanışma platformları, sitelerine sadece bir kere üye olup bir daha hiç bir zaman geri dönmeyen kullanıcıları bile üye sayılarını temsil eden bir rakam olarak deklare ederler. Ancak bu kesinlikle doğru değildir. 1 milyon üyenin olduğu bir arkadaşlık sitesinin belki sadece yüz bini sürekli etkin olarak sınıflandırabileceğimiz bir kitleden ibaretken, geri kalan dokuz yüz bin kişi neredeyse ayda yılda bir giren veya bir üyelikten sonra bir daha hiç gelmeyen üye sayılarından ibarettir ve tamamen şişme bir rakamdır. Biz böylesi şişme bir rakama ulaşmayı tercih etmiyoruz. Keza oluşturmak istediğimiz sadece boş kalabalık değil, daha ciddi düşünen bir zihniyettir ve bu imkansız değildir.

Birbirinden ilginç modüller ile aşkı daha ilginç bir yerde ara

Gay sohbet sitelerinin diğerlerine kıyasen hem görsel açıdan hem de özellikler açısından çok daha özgür ve çok daha ilginç bir platfrom.

3 boyutlu sanal odaları keşfet

AngelsTurkiye gay sohbet platformu diğerlerinden çok daha farklı özelliklere sahip. Çok uzun yıllardan bu yana geliştirilen arttırılmış gerçeklik yazılımın entegre edildiği gay sohbet platformu fazlasıyla değişik ve ilginç bir özellik olabilir. Ancak kalabalık arttığında ortamın çok daha eğelenceli olacağını biliyoruz. Aşkı ciddiyetle arayan birnini sitemizin tüm özelliklerini kullanmasını istiyoruz. 3 boyutlu odalarda gezerken sohbet edebilirsin. Ve her ortamdaki kullanıcıların sayısıda odayla birlikte değişiklik gösterecektir. Kimi hangi 3 boyutlu odada bulacağını kendin keşfet. İşte sanal odalardan sadece bir kaçından bir kaç kare

kuzey ışıkları
Lüks yat
Lüks yattan deniz manzarası
Sinema salonu
Taraçadan liman manzarası

AngelsTurkiye Temel Düzeyde Görüntülü Görüşme Özelliğiyle Geliyor

Yazılım mühendislerimiz diğer üyelerle dilersen görüntülü görüşebilmeni bile mümkün kıldılar. Türkiyedeki diğer gay sohbet platfromlarından farklı olarak AngelsTurkiye sunduğu görüntülü görüşme özelliğiyle de çok farklı bir yer olmayı planlıyor. Diğer bir çok ilginç özelliklerin yanısıra en iddalı özelliklerden biri olan kameralı görüşme, kameralı gay arkadaşlık sitesi AngelsTrukiye platfromunda. Sen aşkı bul diye her ayrıntıyı düşünüldü. AngelsTurkiye gay sohbet ve arkadaşlık sitesinde aşkı bulman dileğiyle.

kameralı sohbet penceresi

Soru şikayet ve önerilerini Moderatörlerimize iletebilir bilmemiz gereken tüm ayrıntılarla alakalı bizi bilgilendirebilirsin.

Gay sohbet ve arkadaşlık sitesi

Written by

https://angelsturkiye.com/ Premium özelliklerle hizmet veren bir gay sosyal ağ ve sohbet uygulamasıdır. Artırılmış gerçeklik teknolojisiyle çok daha ayrıcalıklı

Welcome to a place where words matter. On Medium, smart voices and original ideas take center stage - with no ads in sight. Watch
Follow all the topics you care about, and we’ll deliver the best stories for you to your homepage and inbox. Explore
Get unlimited access to the best stories on Medium — and support writers while you’re at it. Just $5/month. Upgrade