KIBRIS’I ANLATMAK

Misafirlerimiz Kıbrıs turlarına fazlasıyla ilgi göstermektedir. Yurtiçi departmanların ilgi gören ve satışı fazla olan bölgelerden biridir. Erken rezervasyon dönemlerinde Kıbrıs otel rezervasyonlarını ve biletlerini almaktaki amaçları maddi açıdan misafirlerimizi zorlamayacak fiyatlarda olmalardır. Ama bazı misafirlerimizin düşüncesi ise bizlere Kıbrıs tatil turumuzu hazırlayıp net fiyatları sunun demektedir. Bizlerde ekip olarak misafirlerimizin bütçelerine göre hemen Kıbrıs otel rezervasyonunu, biletini ve transferlerini bir paket halinde sunup misafirlerimize kolaylıklar sağlamaktayız.

Şuanda misafirlerimizin aklından geçen tek soru Kıbrıs otel fiyatları ne zaman daha uygun olur sorularını duyuyor gibiyim. Kesinlikle bizler bu sektörün içinde olduğumuz halde uygun dönemlerde rezervasyon işlemlerimizi yapıyoruz ve tüm misafirlerimize kampanyalı dönemlerimizi kaçırmayıp Kıbrıs’ın güzel tesislerini görmelerini ve eşsiz güzelliklerini yaşamalarını tavsiye ederiz. Kampanyalarınız nedir sorularınızı şimdi de duyuyor gibiyim bunun cevabı ise bazı dönemlerde Kıbrıs turlarına uçak dâhil fiyatlarımızı sunarak misafirlerinize jest yapmaktayız. Böylelikle daha fazla talep ve daha fazla Kıbrıs tatil turlarımızın satışı sağlanmaktadır. En önemlisi ise insanların yüzünde küçükte olsa tebessüme sebep olmaktayız. Fazla zamanım yok kısa tatil içinde değer mi Kıbrıs’a gitmeye diyorsanız kesinlikle değdiğine inanabilirsiniz. Bizzat kendim Cuma gidip Pazar geç saatlerde dönüş sağladım Kıbrıs tatil turumu organizasyonunu yaparken en önemli edilmesi gereken diğer noktayı da bu cümlemden çıkartabilirsiniz. Uçuş saatleri en önemli aşamalardan biridir. Gitmeden önce bölgeyle ilgili az da olsa bilginiz varsa gidince bilgileriniz artık daha fazla hâkim olacaksınız. Kesinlikle gittiğinizde araba kiralayarak bölge gezinizi yapabilirsiniz. Daha fazla gezmek istiyorsanız kesinlikle şart  Kıbrıs tatil turlarına katılım sağlayacaksanız nerede konaklama yapacağım diyorsanız kesinlikle Girne şehrinde konaklama yapmalısınız. Kıbrıs otel rezervasyonlarınızı yapacağız ama hangi otel olmalı diyorsanız ilk karar vermeniz gereken konulardan biri pansiyon tipi olmalıdır ve otel içerisinde mi sürekli olacaksınız yoksa şehri gezip görmek mi istiyorsunuz. Eğer bunlardan ilki otelde hep olacağım diyorsanız kesinlikle 5 yıldızlı her şey dahil konaklama yaparak konaklamanızı tamamlayabilirsiniz. Girne’de harika oteller olduğunu ve misafirlerimizin otelden dışarıdan adım atmadığından emin olabilirsiniz. Ancak ben tesiste değil de şehri gezip yaşamak istiyorum derseniz kesinlikle sadece oda kahvaltı konaklama yaparak daha uygun tatilinizi geçirebilirsiniz. Kıbrıs otel fiyatlarını bu şekilde daha orantılı bütçenizi uygun bulabilirsiniz. Sezonda konaklamamı yapacaksınız Ozaman Kıbrıs otel konaklama fiyatlarını Aralık ve Ocak ayında öğrenip rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tatilinizi farklı yerlerde geçirmek istiyorsanız kesinlikle ilk sıralarda yer alması gereken yerlerden biri olduğunu söyleyebilirim. Kıbrıs otel rezervasyonlarının başında Kaya Artemis, Nuhun gemisi, merit zinciri vs. otellerin bulunduğunu söyleyebilirim. Talepler sırasında en üstlerde yer alan tesislerden bir kaçını örnek olarak aktardım sizlere. Gezdiğinizde ise tarihi birçok kalıntılardan ziyade hikâyeler ile karşı karşıya geleceksiniz. Tarihi hakkında bilgiler aktarmak istemiyorum her blog yazarları gibi aslında büyüsünün bozulduğunu düşünüyorum misafirlerimizin gezip kendilerinin keşfetmesini istiyorum. ( İsimleri haricinde ekstra bilgi aktarımını sağlamak istemedim)

Ben ilk katılımımı Kıbrıs tatil turu olarak sağladım. Otel rezervasyonu + uçak + transfer bunları tamamlamak bana daha mantıklı geldi daha sonrasında uğraşıp tatilimi ziyan etmek istemiyorum çünkü. Otelden havaalanına gidip, havaalanından alıp otele bırakmaları benim gezilerim için en büyük artılardan biri. Bu arada gittikten sonra inanın ki sene de iki defa gitmek isteyeceksiniz. Konser dönemleri ayrı bir güzel olduğunu söyleyebilirim. Oyun severlerimiz içinde en iyi yerlerden biri  Şuanda akıllardan geçen bir diğer cümle neden en sona bunu bıraktınız. Kıbrıs’a katılım sağlayan misafirlerimizin %50 sinden fazlası oyun odaklı gitmektedirler. Onlar için inanılmaz bir tutku olduğunu telefonun ucunda bile hissettirdiklerini söyleyebilirim.

Bu söylediklerimi daha iyi anlayıp çözebilmek için kesinlikle bir defada olsa Kıbrıs’a gitmenizi öneririm. İyi tatiller

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.