YENİ BİR MAĞAZACILIK ANLAYIŞI DOĞUYOR - 9. İSTANBUL MODA KONFERANSI

9. İstanbul Moda Konferansı — Astaş Juki Standı

Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği’nin 12–13 Ekim tarihlerinde düzenlediği 9. İSTANBUL MODA KONFERANSI Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleştirildi. Cerruti, Loro Piana, Ermenegildo Zegna, Moncler, J Brand, FG4, Express, Miroglio, Li&Fung, Alexander McQueen, Tom Ford International, Arcadia, Uniqlo, Nike, Lee Cooper, Celio, Polo Ralph Lauren, Citizens of Humanity, Brandina, H&M, Tesco, Sainsbury’s, Debenhams ve Inditex gibi dünyanın en büyük marka ve alım grubu üst düzey yöneticilerinin konuşmacı olarak katıldığı konferansta ASTAŞ JUKİ standında StyleShoots ile birlikte sergilediği yeni ürünü ile ilgileri yine üstüne çekti.

Yeni ürünün adı TABLECONNECT. Peki TABLECONNECT tekstil sektörüne nasıl fayda sağlayacak?

Mağazaları genişleten, Showroomları düzenleyen, 7/24 Açık çalışan bir sistem. Dünyada örnekleri gitgide artıyor. Örneğin: eBay ile KATE SPADE birlikte çalışması sonucunda ortaya çıkan inovatif bir mağazacılık anlayışını sunuyor. Tommy Hilfiger, kıyafetsiz hatta kağıt, kalemsiz dijital showroom toplantı odalarını tasarlıyor.

TableConnect Android tabanlı bir sistem olması sayesinde, yazılım geliştirmek çok kolaydır.

Varolan herhangi bir uygulamayı kullanabilirsiniz. Tüm Android Uygulamaları (Apps) sorunsuz bir şekilde TableConnect ile çalışmaktadır. Sadece “Google App Store” aracılığı ile indirmeniz yeterlidir. TableConnect’in büyük ekranı ile sergileyebilmek için alternatif yazılımlardan doğabilecek ek bir maliyet yoktur. Tableconnect büyük ekranından yararlanmak için uygulamanızı optimize edebilirsiniz. Bu sayede standınızdan kalabalığa hitap etmenizi ve etkileyici Showlar hazırlamanıza yardımcı olur.

Kate Spade 7/24 Açık İnovatif Modern Mağazası