ממה נגרם גמגום למבוגרים?

אנשים רבים בטוחים שטיפול בגמגום מבוגרים לא כל כך נחוץ כי למרות שמדובר על גמגום שלא נשמע תמיד כל כך טוב, בסך הכול מדובר בשפה שמובנת לאדם השני וזה מה שחשוב. עם זאת, יש דברים רבים שבהם גמגום יכול לפגוע ברמה החברתית ובביטחון העצמי ולכן יש למצוא טיפול ראוי. הטיפול חייב להתחיל בבירור סיבת הגמגום. יכול להיות שהסיבה היא טראומה לאזור הפנים, יכול להיות שהיא פגיעה בראש שעבר המטופל ויכול להיות שמדובר בפגיעה מוטורית. כמו כן יכול להיות שהגמגום קבוע או שהוא מגיע רק במצבי לחץ וכן הלאה. יש להתאים את הטיפול לסיבת הגמגום כדי לייעל אותו עד למקסימום.

אני באודיולוג’יק מטפלים בגמגום על ידי קלנאי תקשורת מנוסים ועם המון המון ניסיון…


מכשירי שמיעה יכולים להיות הרבה דברים. הם יכולים להיות נסתרים, הם יכולים להיות קטנים, הם יכולים להיות נוחים מאוד, אך השאלה הגדולה היא האם יש מכשירים עמידים למים. יש מכשירים כאלו וזה הזמן להציג את היתרונות שלהם.

Image for post
Image for post

היתרונות של מכשיר שמיעה נגד מים


אל תחשבו שהאוזניים שלכם שומעות הכול בצורה מצוינת כי ייתכן שאפילו אתם סובלים מבעיות שמיעה שונות. אנשים רבים שאננים מאוד לבריאות האוזניים שלכם והבעיה יכולה רק להחמיר במידה והיא כבר קיימת. יש כמה תסמינים ברורים לבעיות שמיעה ואם חלק מהם קיימים גם אצלכם, כדאי למהר להיבדק.

Image for post
Image for post

אם תתעלם התסמין לא ייעלם

לבעיות שמיעה תסמינים לא מעטים והבעיה הכי גדולה היא השאננות. גם אחרי שתקראו את המאמר הזה ותבינו מהם התסמינים יכול להיות שתתעלמו מהם באלגנטיות מתוך כמה סיבות. …

About

האודיולוג'יק

האודיולוג’יק בבעלות משה קנטור מספקת למעלה מ30 שנה מכשירי שמיעה, אטמי אוזניים וכל פתרונות השמיעה, במקום נערכות בדיקות שמיעה ללא תשלום http://www.audiologic.co.il

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store