Malum sakal şu aralar erkekler arasında hızla yayılan bir moda. Öyle ki “sakalsız erkeğe bir isim aramanıza gerek yok, onun zaten bir adı var: Kadın” şeklinde çok sert bir çıkış bile mevzu bahis. Hal böyle olunca yeni sevgilinizin sakallı bir erkek olması ya da mevcut sevgilinizin bir anda sakal bırakması son derece olası bir durum. Peki siz buna hazır mısınız? Çünkü sakal sadece onun değil sizin de gündelik yaşamınızı etkileyecek. Nasıl mı? Şöyle ki…

1. Lavaboda, duşta kıl görmek zaten çok uzak bir ihtimal değilken, artık her gün düzenli olarak kıl tüy görmeye başlayacaksınız.

01 sakallı erkek

2. Ve normalde duştan 15 dakikada çıkan adam sakallandıktan sonra saatlerce duşu işgal edecek, hazır olun.

02 sakallı erkek

3. Sakalıyla oynamaya bayılacak, örecek, toka takacak, aralarına çiçekler, vs. sokuşturacak… Bu yaratıcılığa hazır hissediyor musunuz?

03 sakallı erkek

4. Öpüşme, sevişme, vb. aktiviteler yeniden tanımlanacak, gıdıklanacak, alerji olacak ve bir ihtimal ağzınızdan kıl toplayacaksınız.

04 sakallı erkek

5. Sürekli olarak sakalın kendine ne kadar yakıştığını, ne kadar da erkeksi olduğunu söyleyen birini dinlemek zorunda kalacaksınız.

05 sakallı erkek

6. Sevgilinizin gururdan göğsünün kabardığına şahit olacaksınız, nasıl oluyor da bir kıl kümesinden böylkesine gurur duyulabiliyor şaşıracaksınız.

06 sakallı erkek

7. Eğer halihazırda yoksa sırasıyla küpe takma, dövme yaptırma ve saçını uzatıp erkek topuzu yapma istekleri peyda olacak.

07 sakallı erkek

8. Adamın nasıl ayna dostu bir kişiliğe dönüştüğünü, ayna karşısında dakikalarca sakallarını sıvazladığını izleyeceksiniz.

08 sakallı erkek

9. Bir gün banyoya girdiğinizde saç fırçanızla sakallarını taradığını göreceksiniz… Şaşırmayın diye söylüyoruz.

09 sakallı erkek

10. Her ne kadar ceremesini siz çekiyor olsanız da etrafınızdaki insanların onu sürekli övdüğüne şahit olacaksınız.

010 sakallı erkek

11. Yavaş yavaş sakalsız halinin nasıl olduğunu unutmaya başlayacaksınız, sanki hep sakallıymış gibinize gelmeye başlayacak.

011 sakallı erkek

12. Sakallarını kedi sever gibi sevmeye başlayacaksınız, garip bir şekilde size zevk verecek bu hareket.

012 sakallı erkek

13. Daha yaşlı ve olgun görünmeye başlayacak onun yanında bir hayli genç görüneceksiniz ki aslında fena bir şey değil bu.

013 sakallı erkek

14. Ama Allah kimseye yağmurda ıslanmış sakallı erkek görmeyi nasip etmesin… Açık söyleyelim tiksineceksiniz.

014 sakallı erkek

15. Hele bir şeyler içtikten sonra sizi öpmesi yok mu, yiyip içtiği şeyi bıyıklarından, sakallarından tatmak zorunda kalacaksınız… iğğğğkkk

015 sakallı erkek

Bonus — Sözün özü sakallı bir erkekle birlikte olmanın artıları da var eksileri de, ama açık olalım eksiler daha fazla gibi, son karar sizin.

016 sakallı erkek

The post Sakallı Bir Erkekle Birlikte Olmadan Önce Mutlaka Bilmeniz Gereken 15 Şey appeared first on .