160x200 Baza Fiyatları

Bazalar, bilhassa çocuk ve konuk odaları için işlevsel seçenekler oluyor. Evlatların daima kullanmadığı ders kitapları ve oyuncaklarını özenle saklıyor. Böylece ortada görünmesini istemediğiniz eşyaların düzenlenmesini kolaylaştırıyor. Konuk odalarında kullanımı ile misafirlerin gereksinim duyan tüm eşyaların sandık bölümünde saklanabilmesini sağlıyor. Yastık, yorgan, pike, nevresim takımları, yedek bir battaniye, banyo havluları şeklinde eşyaları misafirleriniz için sandığın içine yerleştirip gerektiği süre rahatça kullanabiliyorsunuz. Değişik modellerdeki bazaları inceleyebilir, ihtiyacınıza gore seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Baza modelleri, değişik tasarımları ve renkleri ile dikkat çekiyor. Bilhassa çocuk ve genç odaları için tasarlanan tek kişilik baza modelleri, başlıklarının tasarımları ile evlatların sevmiş olarak kullanacakları bir stili yansıtıyor. Çocuk ve gençlerin sevdikleri kahramanlar, hayvan figürleri ve değişik desenlerden oluşan yatak başlıkları, odaların dekorasyonu dahilinde oldukça mühim ve etkili bir yer tutuyor. Çift kişilik baza modelleri, sadeliği yansıtan tasarımları öne çıkıyor. Bazalar içinde hareketli sisteme haiz modeller de içeriyor. Bu türden modeller, yatağın altında yer edinen raylı bir sistemin istenildiğinde yatağı yukarı kaldırması ya da bir tek yarısını yukarı kaldırarak bir eğim yaratması şeklinde olanaklar sunuyor. Böylece siz hareket etmeden yatak sizi oturur pozisyona getiriyor.

Başlıklarda çoğu zaman deri materyaller kullanıyor. Siyah, beyaz, kahverengi tonlarının hakim olduğu renk skalası ile çalışan markalar, bir çok dekorasyona uyum sağlayabilen tasarımlarda ürünler sunuyor. Sunta ve ahşap araç-gereç kullanılarak tasarlanan baza modelleri, montajında kullanılan aparatlar yardımıyla de dayanıklılığı ile seneler devam eden kullanım ömrünü garantiliyor. Bazalar, üzerlerindeki kapağın kolay açılabilir olması ve geniş sandık stili ile birçok eşyayı içine alabiliyor. Üstünde yer edinen yatak, konfor sağlarken başlık kullanımı ise güzel duyu yönü ile tercih ediliyor. Ek olarak, başlıklar yardımıyla yastık ve minderlerin kullanımı da mühim seviyede kolaylaşıyor. Yaslanarak oturma ve kitap okuma ihtiyacı da göz önünde bulundurularak başlıklı modeller arasından seçim yapılabiliyor.

Baza Fiyat Tablosu

Evlerini ya da eşyalarını değiştirenler, yeni bir başlangıç yapanlar, yeni ev kuranlar için temel ihtiyaçlardan kabul edilen bazalar, birçok eşyayı içine sığdırabileceğiniz genişlikte sandık tasarımı ile sunuluyor. İster kıyafetlerinizi isterseniz yastık, yorgan, battaniye, nevresim ve pikelerinizi koyarak ulaşılabilir olmalarını sağlayabilirsiniz. Baza ve yatağı ekip olarak alabilir ya da ayrı ayrı modelleri inceleyebilirsiniz. Başlık modellerini inceledikten sonrasında bazanıza uygun bir tarza haiz olanı ile ekip yapabilirsiniz. Yazlık evleriniz ya da evinizdeki konuk odalarınız için değişik modelleri inceleyerek misafirlerinizi rahat bir yatakta yatırmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

160x200 Baza Fiyatları; ürünlerin markasına, tasarımına, tasarımında kullanılan materyallere, başlıklarının stiline, boyutlarına ve kaç kişilik olduklarına gore farklılık gösteriyor. Kalite-fiyat dengesini göz önünde tutarak belirlenen fiyatlar içinde bütçenize uygun ürün çeşitlerini görebilirsiniz. Isterseniz filtreleme seçeneklerini kullanarak kısa sürede aradığınız bazayı bulabilir, evinize yerleştirebilirsiniz. Ürünü yerleştireceğiniz odanın ölçüsüne ve kendi kullanım ihtiyaçlarınıza yönelik baza modellerine kolaylık ile haiz olabilirsiniz.