Viskoleks Yatak Fiyatları

Viskoleks Yatak Fiyatları, ürünlerin sünger kalitelerine, fazladan detaylarına ve fonksiyonel özelliklerine bakılırsa belirleniyor. Fiyatlar, bununla beraber ulaşılabilir aralıklarda seyrettiği için her müşterinin ihtiyacı oranındaki modele haiz olmasını da sağlıyor. Yataklar, bilhassa bel çevrenizi sararak omurga sağlığınızı korumaya destek oluyor. Tazyik indirgeme özelliğine haiz olan visko modeller vücut tipinizi, hücrelerin hareket kabiliyeti yardımıyla alıyor. Fonksiyonel ve güzel duyu özelliklere haiz olan visko modeller ile uyku keyfinizi daha uzun sürelere taşıyarak, güne daha enerjik bir halde başlayabilirsiniz.

Anti-statik özellikli modeller, vücudunuzdaki negatif elektriği uzaklaştırarak güne daha pozitif bir bakış açısıyla başlamanıza ortam hazırlıyor. Yatak içinde hücresel hareketlenme olduğundan uyku esnasında basıncınız, minimum seviyeye indirgeniyor ve kan akışı daha rahat gerçekleşiyor. Ürün vücudunuza uygunluk göstererek, gece süresince dönme ihtiyacı hissetmeden kaliteli bir uyku yaşamanızı hedefliyor. Bel ve omurga bölgelerinizi kusursuz destekleyen visko modelleri tercih ederek, yaşamı daha sıhhatli ve zinde yaşayabilirsiniz.

Visko yatak alırken bazı terminolojik kavramlar hakkında araştırmak yapmak, daha doğru modeli seçmeniz adına size destek oluyor. Dansite, HR sünger ve örme kılıf, visko modellerin içinde kullanılan ham maddeleri işaret ediyor. Dansite, yatakların içindeki visko maddesinin düzeyini ifade ediyor. Doğrusu dansite oranı artıkça, yatağın rahatlığı da artış gösteriyor. HR sünger, içinde hava kanalları barındırdığı için yatağın nefes almasına izin vererek, sizi terleme benzer biçimde sorunlardan uzak tutuyor. Örme kılıf ise yatağınızın temiz kalmasını sağlamakla beraber, uzun seneler deformasyona uğramış olmadan kullanmanıza katkıda bulunuyor. Eşinizin ve kendinizin vücut sağlığı için doktorlar tarafınca da tavsiyen edilen visko yatakları tercih edebilirsiniz. Isterseniz yatağınızı, visko materyallerden üretilmiş yastıklarla tamamlayabilir, böylece kesintisiz uyku sürdürebileceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz. Detaylar için sitemize göz atın; Viskoleks Yatak Fiyatları

Yatağa bağlı ağrıları minumum düzeye düşüren visko yatak alternatifleri, açık hücreli yapıda tasarlandıkları için ek olarak hijyen açısından da avantaj veriyor. Bakterilere karşı dayanıklı yapıları, mikropların yol açmış olduğu küf yada koku benzer biçimde negatif etkenleri önlüyor. Vücut ile yatak odasındaki boşlukları tamamen kapatan visko modeller, vücut sağlığını ön plana alan hususi kumaşlardan dizayn ediliyor. Üst yüzeylerinde dolgun kapitone işlemeli yada örme dokulu bir yapı kullanılıyor. Üstelik yatağın üst katmanını çevreleyen yapılar, çoğu zaman çıkarılabilir özellikte oldukları için kolaylıkla yıkanabiliyor. Yumuşak ve vücudu saran yapıdaki visko materyali, yatağın daha ideal bir forma dönüştürülmesi adına soft süngerlerle harmanlanıyor. Yatakların alt katmanında soft sünger, üst katmanda da visko materyal içeriyor. Sadece daha yüksek yatak isteyenler için kaz tüyü içeren 3 katmanlı modeller de bulunuyor.

Omurgaya binen yükü ve basıncı azaltan visko yatak türlerinin birçok yönden pozitif yanları bulunuyor. Visko türler, tamamen yaysız ve ortopedik oldukları için uyku süresince dönmeniz halinde ses yaratmıyor. Böylelikle geceleri, uykunuzun bölünmesine niçin olacak minik sorunlarla karşılaşmıyorsunuz. Isıya ve ağırlığa karşı duyarlı şekilde dizayn edilen modeller, bacak, diz benzer biçimde vücut bölgelerinizi yatakla tamamen bütünleştiriyor. Vücut ağırlığınızı daha eşit şekilde dağıttıkları için eklem, omurilik ve sinir hastalıkları ile karşılaşmanıza engel oluyor.

https://bambi.com.tr/yatak/yatak

Written by

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store