Akbank müşteri hizmetleri banka işlemlerinizi şubelere gitmeden halletmenizi sağlayabilecek ya da bankacılık işlemlerinize dair sorularınızı yanıtlayabilecek telefon bankacılığı sistemidir. Bu sistem sayesinde zamandan tasarruf ederek işlerinizi çok daha hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Yurt dışı veya yurt içi telefon bankacılığı sunan Akbank müşteri temsilcinize her yerden bağlanabilirsiniz.

akbank müşteri hizmetleri
akbank müşteri hizmetleri

Akbank Müşteri Hizmetleri

Yurt içi: 444 25 25 / 0850 222 25 25

Yurt dışı: +90 0850 222 25 25

KKTC: 0850 222 25 25

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hemen hemen tüm bankalarda da telefon bankacılığı arttı ve bir çok müşteri telefon bankacılığı ile işlerini halleder oldu. Bundan dolayı artık şubelerde beklenen sıralar telefon bankacılığında bile aynı…


Garanti BBVA müşteri hizmetleri müşterilerine anlık sunduğu hizmet sayesinde bir çok işlemlerin kolayca yapılabilmesini sağlamaktadır. Banka şubelerinde zaman kaybetmek istemeyen kişiler Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri sayesinde tüm işlerini kolayca halletmektedirler.

Garanti Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri: 444 0 333

Müşteri Hizmetleri Alternatif: 0850 222 0 333

Yurt Dışı: +90 212 444 0 333

Son zamanlarda banka müşterileri işlerini daha hızlı halledebilmek için telefon bankacılığını kullanmaktadır ancak bu hizmetinde çok yoğun olmasından dolayı hala uzun süreler beklenilebiliyor. Bundan dolayı teknoloji yönünden gelişmiş bir banka olan Garanti Banka’sının Sesli Yanıt sistemini kullanarak müşteri temsilcisine bağlanmadan işlerinizi halledebilirsiniz.

Sesli yanıt sistemi ile yapabileceğiniz bazı işlemler şöyle:

  • Kredi…

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri sayesinde bankacılığa dair bir çok işleminizi kolayca ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubelerinde beklemeniz gereken sıralar yerine telefon bankacılığı sizlere her zaman öncelik tanımaktadır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri
Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Hemen Müşteri Temsilcisine Ulaşın >> https://www.bankalartr.com/ziraat-bankasi-musteri-hizmetleri-numarasi-h450/

Yapacağınız işlemler eğer çalışma saatlerinde olma şartını içermiyorsa bu işlemlerinizi hafta sonu bile gerçekleştirebilirsiniz. Bundan dolayı bankanın açık olması ya da kapalı olması gibi şeyleri dert etmenize hiç gerek yok. Müşteri hizmetleri her daim işlerinizi kolaylaştırıp size hizmet sunabilmek için 0850 220 0000 numarasından sizleri bekliyor.

Yapılabilecek İşlemler

  • Hesap İşlemleri
  • Para Transferleri
  • Yatırım İşlemleri
  • Döviz İşlemleri
  • Kredi Kartı İşlemleri
  • Banka Kartı İşlemleri
  • OGS İşlemleri
  • Western UnionÖdemeler
  • İnternet Bankacılığı Destek Hizmetleri

Daha fazla bilgiye ulaşmak için >> https://www.bankalartr.com/

Bankalar TR

Banka ve bankacılığa dair tüm bilmek istedikleriniz. https://www.bankalartr.com

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store