Race Nation & UPTech Dream Team

Захоплення, азарт, в передчутті чогось дивовижного.

Ще повні сил, не замучені, 140 людей впевнено стоять перед лінією, от-от рвучись вперед.

Біленький Phantom кружляє навколо старту, знімаючи цих нестримних, що прийшли на Забіг Сили.

Серед гурту і ми, 2 команди із UPTech.

Максим, Андрій, Кієн, Сергій та Карина складають одну команду, і Антон, Тунг, Данило, Олег Коломієць та Олег Черній — другу. Ми брали участь у забігу на 5 км.

Команда UPTech перед стартом

Однією із вимог організаторів було, щоб у кожній команді була [увага — далі сексизм] хоча б одна дівчина. На жаль, участь у Гонці Націй із дівчат змогла взяти лише Каріна, тож друга команда (без дівчини) офіційно не мала брати участь в рейтингу. Бігли ми для зміцнення командного духу перш за все.


5 … 4 … 3 … 2 … 1

Уся група ринулася вперед. Організатори завчасно попіклувалися про те, щоб ніхто на старті не виривався сильно вперед, вручивши кожному учаснику в руки колоду (із якою треба було бігти). А в по’єднанні із пагорбами мотокросу, це все значно сповільнило швидкість учасників.

На одному із схилів сталася небезпечна ситуація, що ледь не поклала край усім нашим веселощам. При спуску вниз деякі учасники, що бігли спереду, котили свої колоди перед собою, штовхнувши їх із гори. Якщо перші учасники могли собі таке спокійно дозволити, то такий прийом від усіх наступних наражав на смертельну небезпеку інших учасників. Спустившись із пагорба, я оглянувся назад подивитися, де інші члени нашої команди. І тут один із учасників виштовхнув вперед свою колоду. Дерево, набираючи обертів, прямувало прямо на Тунга, що був трохи позаду. Я кричав як міг до нього втікати. Тунг встиг почути та дещо відійти вбік. Дерево зачепило лише колоду Тунга, пронісшись за декілька сантиметрів від нього самого.

Правильно було написано у нас під номером — “Даний забіг є небезпечним для вашого здоров’я та життя”. Зверніть увагу, не “може бути”, а “є”… Тож будьте обережні, коли будете бігти свою Гонку Націй.

Далі наші команди розділилися на декілька підгруп по 2–3 людини, залежно від швидкості бігу. Щоб не доводилося одночасно чекати довго, але й можна було допомагати один одному. Адже це командний забіг, головне самому не залишатися.

Якщо вам здається що 5 км — це дуже короткий шлях, то додайте до цього 15 перешкод та постійні підйоми та спуски. Рівних ділянок майже не було. А за кожну неподолану перешкоду — потрібно було робити 20 бурпі (burpee). А в умовах такого навантаження бурпі дуже збивали дихання.

Каріна показує майтсер-клас із бурпі перед фінішем

Організатори справді постаралися — маршрут надзвичайно цікавий та насичений. Чого тільки не довелося подолати:

 • пробігтися із колодами в руках
 • перестирбнути високу гіперболічну стіну
 • видертися по сітці наверх
 • перескочити декілька разів стіни/колоди зверху, або пролізти під ними
 • скупатися в басейні
 • перестрибувати із колоди на колоду, не втрачаючи рівноваги
 • запам’ятати пароль (щоб на іншому пункті його розказати)
 • видертися по мокрому канату наверх
 • пролізти по стіні та по трубі декілька разів
 • пролізти попід та над колесами
 • смачно вимазатися в грязюці
 • та ще багато різних викликів

І після всього цього прибігти до фінішу, брудним, мокрим, виснаженим, але щасливим як Юрій Гагарін.

UPTech після фінішу

Бігти командою цікавіше та веселіше. Відчувається підтримка. Під час гонки можна допомагати один одному, що ми й успішно робили. Те відчуття, коли тобі товариш подає руку, допомагаючи викарабкатися із яру — яскравіше говорить замість тисячі слів. Мені довелося двічі залазити на канат, щоб Сергій не робив бурпі. Тунг протягом першої половини шлиху допомагав Каріні (вилазити на стіни), а Олег протягом другої половини шляху підтримував Каріну — коли перелазила по іншій стіні, піднімав колеса, щоб пролізла, або перекидував її через інші колеса.

Командна робота — Олег допомагає Каріні подолати перешкоди

А Олег та Данило підтримували та допомагали Тунгу подолати значний шмат маршруту та дійти до фінішу, після того як Тунгу судома схопила обидві ноги. Він ледве міг пересуватися, і кожен рух пронизував біль. Але потроху, із допомогою друзів, задом піднімаючись нагору, сціпивши зуби, він таки дійшов до фінішу (притому, дотримуючись усіх правил).

Допомога Тунгу від судоми

Схиляю голову перед наполегливістю та цілеспрямованістю Тунга.

Тунг, ти показав, що означає сильна людина, що йде до кінця.

Після фінішу служба допомоги зробили Тунгу масаж та дещо зняли напругу та біль.

Так, даний забіг таки справді небезпечний для здоров’я.

Команда забігу та підтримка

Не ходіть на нього, якщо не хочете перевірити, на що здатен ваш організм. Бо побачите, що він здатен на багато, і можете полюбити активні види спорту. Бо доведеться перед забігом тренуватися, і ще випадково підхопите корисні здорові звички (від яких важко позбутися).

А особливо не ходіть на забіг командою. Бо подоланий маршрут здружить вас більше, аніж декілька місяців спільної роботи. Бо зарядить командним духом та підтримкою на довгий час.

Не ходіть, бо 1 день пройде як місяць життя. Бо сповнить енергією, завзяттям та натхненням. І ви уже будете думати про наступні забіги та виклики (такі як Забіг Легіон).

Не ходіть, бо після нього ваш спільний чат переповнюватимуть слова вдячності та підтримки, і тяжко буде не розчулитися в такі хвилини.

Дякую усім членам команди UPTech, що брали участь. Це було неймовірно! І дякую Андрію, що прийшов підтримати!

Особлива подяка Антону, що виявив ініціативу та організував для нас забіг.

Всім добра! Будьте сильними, та долайте свою гонку кожного дня!

І ще одне фото

І пам’ятайте, командою долати будь-які перешкоди легше та цікавіше!


Ставте 💚 , якщо сподобалося. Щоб дізнатися більше про нашу команду, відвідайте наш сайт та блог.

Like what you read? Give Andriy Bas a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.