aiiankaasadi

Behzadalipour
2 min readJun 26, 2024

--

با مخاطبان خود درگیر شوید

این فقط در مورد ایجاد و ارسال محتوا نیست، بلکه در مورد تعامل با مخاطبان شما نیز هست. به نظرات پست ها و ویدیوهای خود پاسخ دهید، نظرات آنها را بپرسید و آنها را تشویق کنید تا محتوای شما را به اشتراک بگذارند. این باعث می شود که فالوورها یا مشترکان شما احساس ارزشمندی کنند و با شما مرتبط باشند و در نهایت منجر به افزایش تعداد فالوورهای شما شود.

5. میزبانی مسابقات و هدایا

میزبانی مسابقات و هدایا یک راه عالی برای جذب فالوور یا مشترکین جدید است. از مخاطبان خود بخواهید پست یا ویدیوی شما را دنبال کنند یا مشترک شوند، لایک کنند و در مورد آن نظر بدهند تا در مسابقه یا جایزه شرکت کنند. این نه تنها تعداد فالوورهای شما را افزایش می دهد بلکه باعث ایجاد سر و صدا در اطراف برند شما می شود.

6. خرید سیو اینستاگرام ارزان یا یوتیوب خود را در دیگر پلتفرم های رسانه اجتماعی تبلیغ کنید

تبلیغات خود را فقط به خرید ویو یوتیوب بدون ریزش یا یوتیوب محدود نکنید. از دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و لینکدین برای تبلیغ حساب اینستاگرام یا یوتیوب خود استفاده کنید. پیوندهای پست های خرید لایک فوری یا ویدیوهای یوتیوب خود را در این پلتفرم ها به اشتراک بگذارید تا به مخاطبان جدیدی دست پیدا کنید و فالوور یا مشترکین خود را افزایش دهید.

7. حساب خود را برای جستجو بهینه کنید

هم در اینستاگرام و هم در یوتیوب، ویژگی‌های خاصی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را برای جستجوی بیشتر حسابتان بهینه کنید. در واچ تایم یوتیوب، مطمئن شوید که کلمات کلیدی مرتبط را در بیو خود قرار دهید و در یوتیوب، توضیحات را پر کنید و برچسب های مربوطه را اضافه کنید تا ویدیوهای خود را بیشتر قابل شناسایی کنید.

8. از تبلیغات افزایش لایک اینستاگرام و یوتیوب استفاده کنید

اینستاگرام و یوتیوب هر دو گزینه های تبلیغاتی پولی را برای تبلیغ حساب یا محتوای شما ارائه می دهند. این تبلیغات را می توان برای یک گروه جمعیتی یا علاقه مند خاص هدف قرار داد و به شما این امکان را می دهد که به مخاطبان بسیار هدفمند دسترسی پیدا کنید. سرمایه گذاری روی این تبلیغات را در نظر بگیرید تا تعداد فالوور یا تعداد مشترکین خود را افزایش دهید.

--

--