henryasadi

Behzadalipour
1 min readAug 29

--

یکی از بزرگترین مزایای نهال این است که می توان آنها را در هر زمانی از سال کاشت. بذرها را فقط در فصول خاصی می توان کاشت. این بدان معناست که اگر می خواهید گیاه خاصی را پرورش دهید، ممکن است ماه ها یا حتی سال ها برای کاشت بذرها صبر کنید. از طرف دیگر، نهال ها را می توان در هر زمانی از سال کاشت. این به شما انعطاف‌پذیری می‌دهد تا گیاهانی را که می‌خواهید، زمانی که می‌خواهید پرورش دهید.

مزیت دیگر نهال ها این است که اغلب ارزان تر از بذر هستند. این به این دلیل است که دانه ها معمولاً ظریف تر هستند و نیاز به مراقبت بیشتری دارند. از طرف دیگر، خرید نهال بادام برترنهال ها مقاوم هستند و اغلب می توان آنها را با هزینه کمتری پیدا کرد.

اگر به دنبال راهی برای شروع باغبانی خود هستید، کاشت نهال را در نظر بگیرید. نهال مزایای زیادی نسبت به بذر دارد. مراقبت از آنها معمولا آسان تر است، کمتر در معرض آفات یا بیماری ها آسیب می بیند و می توان آنها را در هر زمانی از سال کاشت. نهال ها نیز اغلب ارزان تر از بذر هستند.

در مورد کاشت، یکی از مهمترین مواردی که باید در نظر بگیرید، نهال است. فروش نهال برتر نهال ها گیاهان جوانی هستند که از یک بذر جوانه زده اند. نهال ها برای رشد و نمو یک گیاه حیاتی هستند. در اینجا به برخی از مزایای نهال اشاره می شود:

1. مراقبت از نهال آسان تر از گیاهان بالغ است.

--

--

Behzadalipour