margoritasadi

Behzadalipour
2 min readSep 5, 2023

هنگام خرید پروکسی یا VPN، می‌توانید وب‌سایت‌هایی را که در کشور شما مسدود شده‌اند، رفع انسداد کنید. پروکسی و VPN همچنین به شما کمک می کنند تا آدرس IP خود را مخفی کنید و به صورت ناشناس در اینترنت مرور کنید. پروکسی و خرید فیلترشکن نیز زمانی که می خواهید فایروال ها را دور بزنید بسیار مفید هستند.

هنگام خرید پروکسی یا VPN، می‌توانید وب‌سایت‌هایی را که در کشور شما مسدود شده‌اند، رفع انسداد کنید. به عنوان مثال، اگر در چین زندگی می کنید و می خواهید به فیس بوک دسترسی داشته باشید، می توانید از پروکسی یا VPN برای دور زدن فایروال بزرگ چین استفاده کنید. پروکسی و خرید vpn پرسرعت همچنین به شما کمک می کنند تا آدرس IP خود را مخفی کنید و به صورت ناشناس در اینترنت مرور کنید. این به این دلیل است که وقتی از طریق پروکسی یا VPN به اینترنت متصل می شوید، ترافیک شما از طریق یک سرور در کشور دیگری هدایت می شود. در نتیجه آدرس IP شما مخفی می شود و می توانید به صورت ناشناس در اینترنت مرور کنید. پروکسی و VPN نیز زمانی که می خواهید فایروال ها را دور بزنید بسیار مفید هستند. به عنوان مثال، اگر در یک دفتر کار می کنید و مدیر شبکه برخی از وب سایت ها را مسدود کرده است، می توانید از پروکسی یا خرید vpn پرسرعت برای دسترسی به آن وب سایت ها استفاده کنید.

خرید VPN می تواند برای کاربران اینترنت بسیار سودمند باشد. ناشناس بودن را فراهم می کند و می تواند به شما در رفع انسداد وب سایت ها کمک کند. همچنین برای دور زدن فایروال ها بسیار مفید است.

اگر در کشوری مانند چین، ایران یا کره شمالی زندگی می‌کنید، احتمالاً دولت حداقل برخی از وب‌سایت‌هایی را که می‌خواهید از آنها بازدید کنید مسدود کرده است. یکی از راه های دور زدن این موضوع خرید پروکسی یا VPN است.

پروکسی سروری است که به عنوان یک واسطه بین شما و اینترنت عمل می کند. وقتی از طریق یک پروکسی به یک وب سایت متصل می شوید، وب سایت آدرس IP سرور پروکسی را به جای آدرس شما می بیند. این می تواند برای دور زدن ممنوعیت های IP ساده استفاده شود.

تست vpn رایگان راه حل قوی تری است. VPN تمام ترافیک بین دستگاه شما و سرور VPN را رمزگذاری می کند. این بدان معنی است که حتی اگر دولت بر اتصال اینترنت شما نظارت داشته باشد، آنها نمی توانند ببینند که از کدام وب سایت ها بازدید می کنید.

--

--