Ücretsiz Saç Ve Cilt Analizi Hizmetinden Yaralanın. Esteliv Saç Ekimi ve Estetik Merkezi

Esteliv Türkiye’de ve istanbulda saç ekimiyle,saç dökülmesiyle medikal estetik ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri yakından takibe alan, gelişmeleri inceleyen, Saç ekiminde ve medikal estetikte uyguladığı; saç ekimindeki teknik ve teknolojik kaliteyi, hizmet kalitesiyle birleştiren, Şehir dışı ve yurt dışından gelen medikal misafirinin konaklama ihtiyacını karşılayan, saç ekimi yaptırmış canlı örneklerle tanışma imkanı sağlayan, Saç ekimi operasyonundan sonrada hastasının takibini yapan hizmet ve kalitesini en üst düzeyde tutan bir firmadır.

Ücretsiz Saç Ve Cilt Analizi Hizmetinden Yaralanın:

Müşteri Hizmetleri 444 48 07

Fue Saç Ekimi, saç köklerinin kesi izi olmadan ve dikiş kullanılmadan çıkarıldığı tekniktir. Bu işlemde foliküler üniteler (greftler) saçlı derinin arka ve yan bölümlerinden çıkarılarak, saçlanması istenilen bölgeye nakledilir. Verici ve alıcı alana lokal anestezi uygulanarak gercekleştirilir. Dikişsiz, ağrısız, saçlı deride iz bırakmayan bir yöntemdir. FUE yöntemi, göğüs ve sırt kılları transplantasyonuna da izin vermektedir. Alınan bu kıllar zaman içinde transplante edildiği bölgeye ait kıl özelliklerine uyum sağlayıp, aynı görüntüye sahip olarak yaşamını sürdürür. FUE tekniğinde bir seansta yaklaşık 1000–4000 greft yani 2500–10.000 arası saç teli nakledilebilmektedir.

Neden Fue Saç Ekimi?

Bisturi kullanılmaz Dışarıdan görülen bir yara izi bırakmaz Dikiş gerektirmez. Lokal anestezi altında yapıldığı için ağrı hissi minimum seviyededir. İyileşme süreci kısadır.Kişi operasyon sonrası günlük aktivitelerine dönebilir. Mezoterapi

SİZE UYGUN SAÇ EKİM VE KÖK HÜCRE NAKLİ İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN 444 48 07

Like what you read? Give ahd kamera a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.