Çinlilerin yeni icadı : Ojeli çorap modelleri

Bu yılın kesinlikle bayanlar için en yaratıcı çözümlerinden biri olan ojeli çoraplar büyük rağbet görmeye başladı. Çinliler yine yapacağını yaptı ve ojeli çorap modellerini satışa sundu.

Bayanların en çok uğraştığı konulardan biri olan ojeler vakit kaybı yaşatır. Uğraştırıcı bir uygulama olan ojeleri çoğu bayan artık düz renk kullanmak istemiyor. Bunun yerine tırnakta şekillendiriciler yardımı ile desen desen ojeler yapıyorlar. Tabi ki desenli ojeleri yapmak bir yetenek gerektiriyor. Yeteneğin yanında renk renk ojeleri kullanıp hatasız bir teknik ile sürmeniz gerekiyor. E biz çoğu bayan daha düz renk ojeyi bile süremez iken desenli ojeler yapmamız biraz imkansızlaşıyor.

Çinlilerin son yıllarda bayanlar için piyasaya sürdüğü şüphesiz en iyi icat geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ojeli çoraplar oldu. Ayak parmakları için daha önceden çorabın üretilme aşamasında parmaklara desen desen oje modelleri ekleniyor.Sizin ise tek yapmanız gereken beğendiğiniz desendeki çorabı satın alıp giymek olacaktır. Her ayak parmağı tırnağının üzerine önceden çoraba eklenmiş desenler denk gelmektedir.

Ojeli Çorap Modelleri Örnekleri

Yeni trend olan ojeli çorap modellerinden bazıları;

Çinlilerin bu buluşu ile artık ayak parmağına oje sürmek daha sonra ojeleri temizlemek tarihe kaçıyor. Ten rengi çoraplar üzerine yapılan oje desenleri doğal bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Yeni yapılan bu çorap modellerinin bir diğer avantajı ise hemen hemen her tarzda kullanılabilir şekilde tasarlanmış olmalarıdır. Ten rengi çorap üzerine yapılan bu icat sayesinde ojeli çorabı spor, günlük, şık veya iş hayatı tarzınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sezon ve ileri zamanlarda sıkça kullanılacağa benzeyen ojeli çoraplar yakında tüm dünyada satışa sunulacak.

Modaya yön veren kıyafetler ve oluşturdukları yeni tarzlar ile sık sık gündeme gelen Çinlilerin bu icadı tüm kadınlar tarafından çok beğenildi. En kısa zamanda Türkiye gelmesini bende sabırsızlıkla ile bekliyorum. Şuan sadece yabancı e-ticaret siteleri üzerinden satışa sunulan ojeli çorapların hiç şüphesiz yakında çakmaları ortaya çıkacaktır.

Ne diyelim umarız moda ve güzellik açısından bizi zora sokan ve uğraştıran unsurlar böyle güzel icatları ile gitgide azalır. Bizde kolayca bu icatları kullanırız.

Yazının orjinali ve daha fazlası için : https://www.guzelvegenc.com/ojeli-corap-modelleri/

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.