Palyaço Kiralama

Doğum günleri. Yılda bir kez kendinizi en özel hissettiğiniz anlardan biridir. Bu yüzden o günün çok eğlenceli ,özel ve neşeli geçmesini isteriz. Bizler de BİPALYAÇO olarak sizlerin ve çocuklarınızın doğum günlerini oldukça eğlenceli bir hale getiriyoruz. 
 
 
 Çocuklarınızın doğum gününü daha renkli bir hale getirmek için palyaço kiralama hizmeti veren BİPALYAÇO eğlence sektöründe verdiği hizmet ile müşterilerin beğenisini kazanıyor. Palyaçolarımız hem çocuklarınızın neşeli bir şekilde vakit geçirmesini sağlıyor hem de pedagojik açıdan tam donanımlı oldukları için daha samimi ve güvenilir bir iletişim gerçekleşiyor. 
 
 
 Hizmetlerimiz
 
 
 
 1- Süsleme Hizmeti 
 
 
 İster eviniz için bir doğum günü partisi organize edin, ister yeni iş yerinizin açılışını yapın. BİPALYAÇO olarak profesyonel şekilde sizlere sunduğumuz Süsleme Hizmeti sayesinde bulunduğunuz mekanı istediğiniz konsept üzerine balon, ışık veya farklı malzemelerle süsleyerek sizlere daha ayrıcalıklı bir ortam sağlamak istiyoruz. Zincir Balon, Harf Balon , Dökme Balon , Davet süsleme , Tül süsleme gibi mekana özel tasarımlarımızla ister bizim belirlediğimiz isterseniz de kendinizin belirlediği tasarımlarımızı tecrübeli ekibimizle hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlıyoruz.
 
 
 2- Animasyon Hizmeti
 
 Her biri alanında uzun yıllardır tecrübe sahibi olan Animasyon ekibimiz çocuklarınızla hem eğleniyor hem de yaratıcı drama sayesinde çocuklarınız hayal gücünü geliştiriyor. Palyaço kiralama hizmeti olarak bizler çocuklarınız 2 saatlik gösteri içinde sadece eğlenmesini değil gelişmesini de amaçlıyoruz. Etkinlik süresi boyunca donanımlı bir şekilde insanlarla iletişim kuran palyaçolarımız çocuklarınızı eğlendirirken de sizlerin yüzünü güldürmeyi ihmal etmiyor. 
 
 Palyaço, Pamuk Prenses, Elsa ve çeşitli maskotlar sayesinde çeşit çeşit seçenekten dilediğinizi seçip çocuğunuzun doğum gününü daha renkli ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.
 
 
 3- Sünnet ve Düğün Hizmeti 
 
 Düğününüze gelen misafirleri veya çocuğunuzun sünnet düğününü unutulmaz bir güne çevirmek ister misiniz? Palyaço kiralama organizasyonumuz sayesinde sadece bir kez yaşayabildiğiniz bu anı ölümsüzleştirerek hiçbir zaman unutamayacağınız renkli bir anı haline getiriyoruz. Misafirlerinizle sizin yerinize ilgilenen palyaço arkadaşlarımız sayesinde düğün, sünnet telaşınız biraz olsun hafifliyor. Bu yoğun günün stresinden kurtulmak ve gelenlere hoş vakit geçirmek istiyorsanız bu alanda BİPALYAÇO olarak sizlerin yanınızdayız.

Yeni bir organizasyon firması olmamız kesinlikle yaptığımız işten ödün vereceğimiz anlamına gelmiyor. Bütün çalışanlarımız gittikleri organizasyonlarda iş disipliniyle ve yoğun özveriyle bulundukları yerde farklarını gösteriyor. Çalışanlarımız sadece eğlence için değil pedagojik olarak da çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunuyor.

Palyaço kiralama İstanbul ve civarında birçok kişinin talep ettiği birşeydir. Bu noktada en iyi hizmeti veren firma müşteriler tarafından seçilmektedir. Sevimli palyaçolar ve bu palyaçoların sağladığı imkanlar çocuklar tarafından cazip gelmektedir. Doğum günlerinde, açılışlarda, palyaço kiralama hizmeti almak son derece makuldur. Bunun için yapmamız gereken iyi bir organizasyon firması bulmak ve sempatik palyaçolardan seçip, etkinliğimize davet etmektir.

Doğum günlerin her çocuğun senede bir defa yaşadığı özel anlardan biridir. Bu anda çocuklarımızı mutlu etmek ve onlara en iyi hizmeti vermek son derece doğaldır. Bunun için pek çok firma İstanbul ve civarında hizmet vermektedir. Bu firmalar arasından en iyisini seçmek ise elimizde. Gerek referanslar gerek şirket tecrübesi bu noktada bizim tercih etmemize etken sebeplerden bazılarıdır. Bu sebepler çoğu zaman bizi etkiler. Etkilemesi de son derece doğal bir süreçtir, çünkü sonuç olarak çocuklarımızı bir nevi emanet edeceğimiz, onların mutluluğunu etkileyen insanları seçiyoruz. Bunun için her anlamda en anlamlı kişileri seçme gayretine giriyoruz.

Açılış organizasyonlarımız için palyaço kiralama hizmeti alırken şirketimizin geleceğini de belirliyoruz. Şirketimiz pek çok noktada büyük gelişmeler sağlaması için açılış organizasyonları son derece önemlidir. Açılış için palyaço kiralama hizmeti doğrultusunda da büyük işler başarmak gerekir. İyi bir müşteri kitlesini oraya getirmek bu noktada son derece önemli bir hal haline geliyor.

Düğünleriniz için ise misafirleriniz ve çocuklarınızı eğlendirmek son derece mühimdir. Bunun için en sempatik animatörleri çağırarak etkinliğinizi şenlendirmesini talep edersiniz. Bu talep bazen kendini aşarak, bir eyleme dönüşür, düğünde bulunan çocuklar bu animatör ile eğlenirler. Bu noktada düğün organizasyonları için palyaçolar aramanız da son derece doğaldır. Düğünlerinizde görev yapacak palyaçolar sizi ve misafirlerinizi memnun ederek, unutulmaz bir düğün geçirmenize vesile olurlar.

Palyaço Kiralama Sektörü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Palyaço kiralama sektörü her sektörde olduğu gibi kendi içinde birçok devinimi barındırır. Bu sektör çocukların mutluluğu için oluşturulmuş olsa da pek çok noktada hizmet kalitesi ile de çelişmektedir. Hizmet kalitesi bakımından müşterinin tercih etmesi ve araştırması zor olan bir sektördür. Palyaço kiralama yaptırmak isteyen müşteri bu noktada en iyi hizmeti almak için öncelikle çağırıp denemesi gerekmektedir. Kendilerini çağırdıktan sonra bu sevimli palyaçolar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirler. Palyaço için bu bir deneme noktasıdır.

Palyaçoların daha verimli hale gelmesi için eğitim son derece mühim bir konudur. Bu konu bazı organizasyon şirketleri tarafından maalesef es geçilmektedir. Halbuki eğitimli, ne yapacağını bilen palyaçolar bu süreçte çok daha başarılı işlere imza atarlar.

İstanbul ve civarındaki palyaço kiralama sektörü ile ilgili bilgiler verdiğimiz bu yazımıda sizler için en iyi hizmeti veren firmaların nasıl olması gerektiğine değindik. Bir çok noktadan konuyu ele aldık. Umarım yazımızı beğenerek okumuşsunuzdur, yorum ve görüşleriniz ile bize destek olursanız çok seviniriz.

Like what you read? Give Bi Palyaço Kiralama a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.