BOONTech; Serbest İş Piyasasındaki devrim

Giriş:

Günümüzde, mevcut iş piyasası genel olarak üç topluluktan oluşmaktadır: Girişimciler, serbest çalışanlar ve mal sahibi. 1,4 trilyon dolarlık devasa iş piyasası ekonomisi birkaç şirketin hakimiyeti altındadır. Merkezi platformlarını kullanırken milyonlarca profesyonelin hizmet bedeline % 20 indirim yaparak yararlanıyorlar. Eski inceleme sistemi ve sahte incelemeler, yetenekli profesyonelleri kısa sürede değiştiriyor ve girişimcilerin en iyi elleri bulmalarını zorlaştırıyor.Kullanıcıların maruz kaldığı kimlik hırsızlığı, bu eski platformları da güvensiz kılıyor.

Boon Tech nedir?

Boon, blokchain dalgalanmaları olmayan bir blokchain platformudur. Yapay Zeka, ve dünya üzerindeki en iyi profesyonelleri eşleştirmek için IBM Watson’ın Big Five’la “özlü ihtiyaçları” birleştirildi. Boon, dinamik olarak dil engellerini ortadan kaldırıyor ve şirketlerin, girişimcilerin ve profesyonellerin verimliliğini artırmalarına izin veriyor; ve bunların hepsini Blockchain dalgalanmaları olmadan gerçekleştiriyor

Anlık işlemler, polisiye edilmeden merkezi Blockchain teknolojili bir sistem tarafından desteklenmektedir. Servis ücreti yok. Profesyoneller kazançlarının % 100'ünden yararlanabilir.Yapay zeka, kullanıcıların kimliğini herhangi bir müdahale olmadan koruyor.

Boon, kriptopara dalgalanmalarını çözüyor. Kriptoparanın dalgalanmasını ortadan kaldırmak için patent bekleyen teknolojidir.Boon Dollars’ı tanıtarak, Boon platformu kriptopara ticaretindeki dalgalanmayı ortadan kaldırıyor. Otuz beş veri noktasına ve kişilik özelliklerine dayalı en iyi yetenekleri müşterilerle eşleştirmek için patent bekleyen bir algoritmadır.

BOON plarfotmun Avantajları:

1- Yapay Zeka Güçlü Yetenek Eşleme Algoritması

2- Kripto Geçişi Dalgalanması Olmayan Kararlı Platform

3- Yapay Zeka, Kullanıcıların kimliğini korur

4- AI destekli teknoloji kullanırken Dil Bariyeri olmaması

5- Ethereum platformundan 100 kat daha hızlı

6- Güvenli Escrow Sistemi

Boon Coin:

Boon Coin, Boon platformu blockchain’in hesap birimidir. Diğer tüm belirteçler değerlerini Boon’dan alırlar. BoonTech’e girmek ya da çıkmak isteyen biri Boon’u satın almalı ya da satmalıdır. Boon’un satın alınması nedeniyle, Boon Dollars’a (BD) yapılacak sözleşmede uzun vadeye yönelik etkinin azaltılması gerekir.

Başka bir coin veya kriptopara satın alan ve satan biri; on gün sonra fiyat dalgalanmaları nedeniyle % 3 veya daha fazla kaybedebilir. Boon bunları ortadan kaldırmayı planlamıştır.

Boon Tech’in kampanyası, kripto para biriminin oynaklığını korumak için tasarlanan teknoloji geliştirir ve patent alır. Boon Tech platformunda müşteriler ve katılımcılar arasındaki etkileşim, BOON belirteçlerini kullanarak Ethereum akıllı sözleşmesinde yapılacaktır. BOON simgeleri, yüksek kripto para oynaklığından korunacak ve bir yatırım veya spekülatif araç olarak kullanılmayacaktır. Ayrıca belirli kampanyaların tanıtımı için kullanılacaktır. BOON, Boon Tech platformu içindeki müşteriler ve katılımcılar arasındaki müşterek anlaşma için münhasıran kullanılacaktır.

Kullanıcı olarak Boon Coin’inizle çalışmak için bir banka hesabına ihtiyacınız yoktur. Kullanıcılar, hesaplarını otomatik olarak bir cüzdan oluşturan Boon Tech ile oluşturmalı ve düşük maliyetlerle uluslararası ekonomik hizmetlere erişmelidirler. Hiçbir evrak işi, posta ücreti ya da uzun süreçler yoktur. BOON’un ücreti % 0,1'dir. BOON Para cüzdanında menkul kıymetler ve kripto para birimleri de dahil olmak üzere P2P transfer edilebilir

Neden BOON Coin’e Yatırım Yapmalısınız?

Bilindiği gibi iş piyasası, platformu sürdürme kapasitesine hizmet ediyor. Boon Tech, gelir akışının serbest çalışan veya girişimcilerden kendilerine ücret talep ederek fon çıkarmaya dayanmadığı blokchain platformu olarak varlığını sürdürüyor. Bir başka deyişle, Boon Tech platformu gelirleri, serbest kalanlara ve her iki girişimciye de hizmet kalitesi açısından değer sunmayı düşünüyor.

Buna karşılık, BOON Coin pazarının kapağını geliştirerek BOON Coin’in yaygın olarak kullanılmasını etkileyecektir. Serbest dolaşanlar ve girişimciler için, Boon Coin pazarı büyüdükçe, ikramiye de artıyor. BOON Tech platformundaki her katılımcının benzer amacı var, bu nedenle Boon Coin pazarının değeri yükseliyor.

Serbest çalışan işçiler için, çalışmalarından dolayı dolar kazanacakları bir platform sağlayın. Platform, yaşam için serbest çalışanlar için ücretsiz. Ayrıca, Boon Platform, platformun tekrar çalışmasına ilham verecek olan ilk para kazandıranlara ikramiyeler sunuyor. Boon Tech platformu, bu serbest çalışanlar arasında BOON platformunun geniş ölçüde benimsenmesini teşvik eden sevk ödülünü sunmaktadır.

BOON Tech platformu, birçok mevcut Girişimciyle platformu çalıştırmak için serbest çalışanlarını destekliyor ve profil için çok iyi değerlendirmeler yapmalarını sağlıyor. Serbest çalışanlar yeni Girişimciler için daha cazip bilgiler yaratan mevcut birçok Girişimciden yeniden değerlendirme platformu kullanmak için esinlenmiştir.

ICO Ayrıntıları:

Toplam coin:1,000,000,000 (1 milyar)

ICO satışı: 500.000.000 (500 milyon)

Geri kalan 500.000.000,00 (500 milyon) platform üzerinden dağıtım için kullanılır

Hard Cap 10 Milyon dolar

Soft Cap: 1Milyon dolar

Coin fiyatı: 0.04 dolar

Ödeme yöntemi: BTC, ETH, $

ICO satışında 1 ETH = 8,000 BOON

ICO 15 Aralık2017 — 15 Ocak 2018

Toplam 1 milyar BOON coin basılacak. Bunların 500 milyonu ICO’da satış için planlanıyor ve geri kalanı paylaşılan yerleşimler için platformlarda kullanılacak. Ödül kampanyaları için toplam 12.5 milyon BOON token ayrıldı ve bu 500.000 dolara eşdeğerdir.

TOKEN DAĞILIMI:

% 50 halka açık katılım: Katkı Dönemi sırasında yaratılan BOON’ın % 50'si, akıllı sözleşme adresine ETH gönderenlere tahsis edilecektir.
% 15 Araştırma ve Geliştirme: Katkı Süresince oluşturulan BOON’un% 15'i platform araştırma ve geliştirme alanına tahsis edilecektir.
% 10 Gelecekteki Paydaşlar İçin
5% Pazarlama,Hukuk ve Uyum: Uluslararası finansal hizmetler operasyonlarının hazırlanmasında yasal maliyetler vardır. Boon platformu için fiat token değişimi gibi planlanan bazı hizmetlerin bazı ülkelerde uygun onay ve lisanslama kuralları gerektirebilir. Bunlar için ayrılmıştır.
% 20 Boon Core Dev: 24 ay ve 6 aylık hakediş süresi ile akıllı sözleşmeyle kilitlenen Dev Core Statüsü; kurucu ve ekibe devredilecektir

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Official Website: https://boon.vc/

Whitepaper Link: https://boon.vc/whitepaper

Telegram Channel: https://t.me/booncoin

Facebook: https://www.facebook.com/boontechusa/

Twitter: https://twitter.com/boontechusa

My Bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.