Cointed;Kriptopara Endüstrisinin Geleceği

Küresel mali durum endüstrisi daimi olarak gelişiyor.Geçmişte, sektörde en sansasyonel olan şey, blok zincir teknolojisinin ortaya çıkmasıdır. Bitcoin, dünyanın dört bir yanındaki insanlara para transferi yapabilmelerini, eşler arası bir merkezi olmayan şebekenin sınırları içerisinde gerçekleşen dünyadaki alışveriş bedelini ödemelerine imkân tanıyan ilk kriptoparadır. Cointed, şifreleme ve fiat para birimi arasındaki bağlantıyı sağlamak için ortaya atılan yeni bir kavramlaştırmadır. Kripto para birimleri, küresel olarak benimsenmiştir ve herhangi bir ülke ile sınırlı değildir, yani evrenseldir.Farklı blok ve zincir tabanlı ürün ve hizmetler sunmaktadır. Kripto para birimleri, sınırların ötesine geçerek para dönüşümünün hantal sürecini ortadan kaldırıp bu dönüşümü bayağı hızlandırdı. Müşterilerin kripto kültürünü Fiat para birimine çevirme çalışmalarını kolaylaştırmak için Müşterek Para Birimi oluşturuldu.

Günümüzde finansal küreselleşme, milyarlarca dolarlık bir endüstrinin büyüyen bir olgusudur. 2025 yılına gelindiğinde, sanayinin 5 trilyon dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. Şaşırtıcı bir şekilde gelirin büyük kısmı sınır ötesi ödemeleri kolaylaştırırken, acı deneyimler yaşayan gelişmekte olan pazarlardan sağlanmaktadır. Dünya çapında işlemlerde esneklik sağlamıştır. Şirket, başarılı bir iş modeline sahiptir ve mali açıdan sağlamdır ve önemli kârlar temin etmektedir. Ayrıca mobil donanım çözümleri de sunmaktadır. Cointed’de tüketicilerin kullanımına sunulan bir dizi hizmet şunlardır:

 1. Müşterek kripto değişiminde kriptoklima işlemleri.
 2. Cointed, Avrupa’daki Multi-Cryptocurrency ATM’lerin en büyük sağlayıcısıdır.
 3. Online mağazalara ve mevcut para kayıt sistemlerine entegre edilebilen ödeme çözümleri.
 4. Avrupa çapında çok sayıda madencilik çiftliklerinde yeşil madencilik. Hidrolik ve rüzgar enerjisi ve çevre dostu madencilik ile Cointed, blok zincirinin sürdürülebilir büyümesini garanti eder.

Cointed bankacılık lisansı edinme yolunda ilerliyor. Legal bir çerçeveye oturtulması için yetkililer önümüzdeki yıllarda yeni gereksinimleri de değerlendirmektedirler.

Kriptolu ATM’ler

Cointed, dört Avrupa ülkesindeki 70 noktada Multi-crytocurrency ATM’leri başarıyla kurdu. Bu ATM’ler iyi kalitede makinelerdir ve güvenlik standartlarına bağlıdırlar, ancak bakım gereklidir. Her hafta ağına yenileri ekleniyor. Cointed iki farklı çeşit ATM sunuyor:

 • Kompakt tek yönlü ATM’ler: Bu ATM’ler, müşterilerin çok çeşitli kripto para birimleri satın almalarını sağlar
 • İki Yönlü ATM’ler: Bu ATM’ler kripto dövizlerini nakit olarak değiş tokuş etme seçeneği sunar.

Kripto Ödeme Kartı

Cointed, WaveCrest ile işbirliği yaptı ve müşterileri için 2017 yılının dördüncü çeyreğinde birçok gelişmiş özellikleri bulunan bir Crypto Debit Card’ı tanıtıyor olacak. Cointed,pre- ICO’da en az 20 ETÇ yatırım yapacak ilk 1000 katılımcı için ücretsiz olarak Cointed Limited kartı sunuyor. Düzenli bir bankamatik kartının tüm esnekliği, Kripto Banka Kartı için geçerli olacaktır. 2018 yılının ikinci çeyreğinde ise iOS ve Android için cep telefonu uygulamaları, Crypto Banka Kartı’nı yönetmek için kullanılabilir hale getirilecek.

Ayrıca, gelişmiş uygulama içi güvenlik, çip teknolojileri ve PIN kodu güvenliği nedeniyle, Cointed Crypto Debit Card, nakit taşımaya göre daha güvenli hale geldi. Cointed aşağıdaki hizmetleri de sunacak;

 • USD /CHF / GBP ve EUR popüler kripto dövizleri ile birlikte cüzdan üzerinde BTC, BCH, ETH, ZEC, DASH, LTC Depolama
 • Cointed’in döviz veya mobil uygulamayla para birimlerinin sübvansiyonlu bir oranda dönüştürülmesi
 • Nakit geri ödeme sisteminin kurulması için ortak bir ağ oluşturulması
 • Kripto para birimlerinden herhangi birinde mevduat açılması ve kredi başvurusu yapılması
 • Kartın herhangi bir Ortak ATM’de daha az ücretle kullanılması
 • Dünya genelinde şebeke katılımcıları arasında anında para transferi yapılması.

Kriptopara alışverişi

Bu alışveriş, SEPA ve SOFORT aktarmaları, kredi kartı, Western Union, MoneyCram vb. gibi ortak ödeme yöntemleriyle sağlanacaktır. Bu, kullanıcılara gerçek ve hızlı biçimde tüm bilgilere erişmesine ve ayrıca uygun ticaret için kriptopara çevrimiçi cüzdanlarına erişebilmesine yardımcı olacak özelleştirilebilir gösterge paneli içerecektir. Cointed, ücretsiz olarak kripto cüzdanlar için tüm ödemeleri ve çekmeleri sunar.

 • Payco Ödeme Arabirimi ile ödeme çözümleri

Cointed, var olan yazarkasa sistemlerinde ve çevrimiçi mağazalarda PayCo’yu entegre ederek tüccarlara her yerde kripto para birimleriyle alışverişi sağlar.

 • Kriptopara Yeşil Madencilik

Cointed, Avusturya ve İsveç’e yayılmış birden çok madencilik çiftliğine sahip Avrupa’nın önde gelen kriptopara madencilik şirketlerinden biri olma özelliğine sahiptir. Tüm Cointed’in çiftlikleri, hidro ve rüzgar enerjisi gibi yenilenebilir kaynaklar tarafından da desteklenmektedir. Aynı zamanda, müşterilerin istediği yerlerde kolayca sevkiyat yapabilen özel madencilik konteynırları geliştirildi. Müşteri, Kabul Edilen Sözleşme ile Cointed’den donanımı satın alabilir.

Gelecek ile şirketin planları:

Cointed, nitelikli ve deneyimli Geliştirme Uzmanlarını iki yıl içinde işe alıp, fonlarını optimum seviyelere kullanacak. Bunun yanı sıra, Cointed, pazarlama, hukuk, finans, insan kaynakları, idare ve müşteri desteği gibi departmanlarla teknik olmayan personele de sahip olmak için özel dikkat gösteriyor.

ICO:
Cointed token için CTD simgesi kullanılmakta. Pre-ICO 20 Ekim-19 Kasım tarihleri arasında yapıldı. Ama fırsatı kaçırmadınız ICO 28 Şubat 2018'e kadar devam edecek.

Sonuç olarak:

Cointed, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara finansal imkânları en iyi şekilde sunmak için inovasyon ve yeni ürünlerin tanıtımına inanmaktadır. Dolayısıyla, ICO’ya yatırım yapmak bundan sonra elde edilecek kazanımları elde etmek için kesinlikle iyi bir fikir olacaktır. Patlayan bir endüstridir ve önümüzdeki yıllarda genç ve dinamik olmaya devam edecektir. Bence Cointed’a yatırım yapmanın tam zamanı…

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

websitesi: https://cointedtoken.com/index.html

Bitcointalk Ana konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2286053.0

White paper: https://cointedtoken.com/COINTED_Whitepaper.pdf

Twitter: https://twitter.com/Cointed_ICO

Facebook: https://www.facebook.com/CointedICO

Telegram: https://t.me/cointed_EN

Bitcointalk profilim (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.