Перша публікація

Як ще можна назвати першу публікацію особистого блогу?

Ось живемо ми у цей час, у цьому світі, кожен у своїй країні, місті, на своїй вулиці, у своєму будинку, орендованій квартирі. Ми мріємо, ходимо до магазину, працюємо, боремося, або не боремося, з ліню, спокусами, формуємо свій характер, своє значення в суспільстві, своє значення для самого себе. Кожного дня світ дає нам тонни інформації, ще більше ми породжуємо аналізуючи її, даємо їй оцінку, характеристики, визначаємо корисність для себе чи в загальному, і врешті даємо свою оцінку тій інформації. Свою?

Цей блог я створив, щоб структурувати думки в моїй голові. Щоб ті тонни інформації не залишались напризволяще в закутках моєї пам’яті непотрібним вантажем. Свідоме життя, чистота думок — це те, чого я прагну. Не ставлю ціллю когось чогось навчити чи переконати. Скоріш за все багато де я буду неправим. В цьому і є ціль публікації. Варто бачити проріхи, варто їх знайти.

Маю велике бажання навчитись писати. Але цього не зробити, якщо не робити нічого. Все просто, та як завжди на перепоні багато виправдань. Та кому вони цікаві окрім мене? То ж бо й воно — нікому. То чому я повинен виправдовуватись перед собою? Відповіді ганебні, тому мало хто їх визнає.

Я не знаю нащо ти це читаєш.
Але якщо тобі цікаво, то прошу.

Ледь не забув. Якщо хочеш розвести срач в коментарях — я не проти. Але культурно. Ступінь культури визначаю сам :)

Миру тобі.