מדרגות בבית פרטי

מדרגות בבית פרטי

מדרגות בבית פרטי צריכות להיות יותר מסתם מדרגות, הן צריכות לשלב בין הקומות השונות בבית, הן צריכות להתאים לעיצוב פנים הבית ולהשתלב נהדר עם האווירה שכל אחד בבית רוצה להעביר. מדרגות בבית פרטי הן חלק מהבית. וכמו כל חלק מהבית — הן צריכות לקבל את היחס הראוי.

כל בית הוא חלל בפני עצמו, בית מעביר משהו ייחודי בדיוק בהתאם לאווירה שבעל הבית מעוניין להעביר, מדרגות בבית פרטי מחברות בין הקומה הראשונה לשנייה לדוגמא, בין הסלון לחדר שינה, בין חדר הילדים לחדר המבוגרים.

מדרגות בבית פרטי יכולות להיות מדרגות ברזל, מדרגות ברזל ועץ, מדרגות מתכת ועוד. מדרגות פנים של הבית הן המדרגות שמובילות כל אחד ליעד שלו. בין אם זה מדרגות מעוצבות או מדרגות סטנדרט, היופי במדרגות הן בכך שהן מובילות, מובילות את האדם למקום שלו, מובילות את הדייר לחדר שלו. מסמנות את השטח ונותנות השראה.

בחירה של מדרגות צריכה להיעשות בהתאם לשיקולי הבית, בהתאם לסגנון העיצובי,האם ללכת על משהו מודרני או אולי משהו קלאסי, סגנון עתיק או סגנון חדש יותר? הכל תלוי בדיירי הבית, האם זאת משפחה? זוג צעיר? בית של אדם פרטי שקנה את הבית הראשון שלו ועוד שלל ושלל של דוגמאות.

המבחר הוא אדיר, כל מה שנותר זה לתת לפרולנקו — אמן מדרגות ומעקות להוביל את המסע למעלה ( או למטה תלוי מהיכן מסתכלים) וכל השאר כבר יקרה לבד. מדרגות בבית פרטי עושים באהבה ונותנים לאמן מקצועי את האפשרות להשתמש בכלים שלו כדי לעשות את היצירה הטובה ביותר שהיא…. מדרגות המותאמות אישי בדיוק לפי צרכי הלקוח.

פרולנקו מאמין שייצור מדרגות ומעקות צריך להיעשות באיכות הגבוהה ביותר כדי לקבל את התוצר הטוב ביותר. כאשר עובדים ללא פשרות ודוגלים באיכות גבוהה מקבלים תוצר משובח. שילוב של חומרי גלם ייחודים וטכנולוגיה מתקדמת תוביל ליצירה של מדרגות מושלמות. בדיוק כפי שמגיע לבית שלך.

פרולנקו — מדרגות בבית פרטי בדיוק כפי שחשבתם. אנשים מקצועיים — תוצאות מקצועיות.

לסטנדרט גבוה ומדויק של מדרגות ביצירה עילית.

מדרגות בבית פרטי