Veido odos problemos bei procedūros padedančios jas išspręsti

Bookin.lt
Bookin.lt
May 2, 2017 · 4 min read

Norint, jog veido oda atrodytų gražiai ir sveikai, būtina mokėti ją tinkamai prižiūrėti, todėl mūsų kalbinama kosmetologė, Diana, papasakojo apie pagrindines problemas su kuriomis susiduria jos klientai bei kokių procedūrų pagalba galima jas išspręsti.

Veido odos priežiūra
Moters spintelėje dažnai sunku suskaičiuoti visas turimas veido odos priežiūros priemones. Moterys nori greito rezultato, kurį pasiekti padeda įvairūs cheminiai preparatai kenkiantys odai ar tokios drastiškos priemonės kaip plastinės operacijos ar injekcijos. Tačiau visos šios priemonės yra laikinos. Reikia laiko ir pastangų, norint gauti gerą, ilgalaikį rezultatą. Deja, nėra stebuklingo eliksyro, kuris padėtų sustabdyti odos senėjimo procesą ar panaikintų išbėrimus, tačiau yra procedūros, kurios sulėtina ir gydo šias problemas. Mūsų kalbinama, specialistė visų pirma pataria nepersistengi ir prisiminti, jog kuo labiau puoselėjame savo natūralumą, tuo gražesni tampame. Be to, tinkamai veido odos priežiūrai gali užtekti vos kelių specialisto parinktų priemonių bei vieno apsilankymo per mėnesį pas kosmetologą. Todėl, prieš įsigyjant įvairias veido odos priemones, patartina apsilankyti pas kosmetologę ir pasikonsultuoti.

Kosmetologės, Dianos, pagrindinė specializacija yra rūgštinis veido odos šveitimas. Naudojant natūralios kilmės organines rūgštis atkuriamas natūralus odos drėgmės balansas. Ši procedūra yra viena populiariausių pasaulyje. Po jos pagerėja odos būklė, sustiprėja odos imunitetas, sureguliuojama riebalinių liaukų veikla, sumažėja bėrimų, oda tampa lygesnė, stangresnė bei elastingesnė. Ši neinvazinė procedūra nepažeidžia odos, nėra skausminga ir nesukelia stiprių odos paraudimų. Specialistė dirba su profesionalia lietuviška kosmetika O.D.A, kurią rekomenduoja ir savo klientams kaip tęstinę terapiją po vizito. Kosmetologės teigimu, su šia kosmetika galima pasiekti akivaizdžių rezultatų, o jos sudėtis yra patikrinta ir veiksminga. Dauguma klientų išbandę ir toliau tęsia šios kosmetikos naudojimą.

Klientų sunkumai
Pagrindinė apsilankančių žmonių grupė kosmetologijos kabinete yra 15–30 metų amžiaus žmonės. Mūsų kalbinama specialistė, taip pat užsiminė, jog kosmetologijos kabinete apsilanko vis daugiau vyrų, kurie nori pagerinti odos būklę. Esminės problemos su kuriomis susiduria jauni žmonės yra veido odos bėrimas, riebi oda. Brandesnio amžiaus klientus neramina atsirandantys senėjimo požymiai — raukšlės, odos glebimas bei sausėjimas. Tačiau, moteris pripažįsta, jog dažnai ateina ir klientų, kurie nori išsikalbėti ir pasiguosti. Todėl kosmetologo darbas yra ne tik suteikti klientui tinkamus patarimus odos priežiūros klausimais, bet ir išklausyti ar įkvėpti.

Nuosavo verslo pradžia
Diana, penkerius metus dirbusi viename iš Vilniaus kosmetologijos kabinetų, įgavusi patirties bei išmokusi visų kosmetologijos subtilybių, nusprendė imtis savo verslo. „Labai ilgai apie tai galvojau, bijojau pradėti viena pati. Patogu dirbti įmonėje: vizitų rezervacijos, reklama, kava ir arbata klientams — viskuo pasirūpinta. Tačiau visada esi kaip voverė rate: klientas po kliento, nėra kada atsipūsti, nespėji visko paaiškinti, pasikalbėti, o jau ateina kitas.“ — moteris dalinosi savo darbo patirtimi. Dirbdama tik lyginėmis mėnesio dienomis, taip sumažindama darbo nuovargį ir pagerindama darbo kokybę, moteris gali skirti daugiau dėmesio savo klientams ir patarti apie veido priežiūrą namuose.

Konkurencija kosmetologijos srityje yra didelė. Visoje Lietuvoje veikia 6 kolegijos, kurias kasmet baigia 40 studentų, todėl kiekvienais metais naujų kosmetologių atsiranda vis daugiau. Tačiau, moteris nebijo konkurencijos ir teigia, jog svarbiausia išlikti nuoširdžiai ir įsiklausyti į kiekvieną. Tokiu būdų gimsta kliento pasitikėjimas kuris ir leidžia siekti norimų rezultatų bei užtikrina vietą rinkoje. „Kai klientas patiki tavimi kaip specialistu, jis nebenori kažko keisti, jis tiesiog atsiduoda į tavo rankas.“ — teigia kosmetologė Diana. Norint išlikti konkurencingam taip pat reikalingas tobulėjimas. Grožio industrijoje kaip ir kitose srityse viskas keičiasi ir tobulėja, todėl reikia dalyvauti seminaruose bei domėtis naujosiomis technologijomis. Dianai, prieš pradedant verslą, teko apmokyti kitus specialistus kaip tinkamai naudotis O.D.A kosmetika. Tai privertė ją domėtis naujomis procedūromis bei jų veiksmingumu.

Klientai vertina kosmetologės patirtį bei nuoširdumą, todėl didžioji dalis klientų ateina pagal draugų rekomendacijas. Tokiu būdu, per trumpą laiką susiformavo nuolatinių klientų ratas su kuriais, moters teigimu, visada labai malonu bendrauti ir susitikti. „Su nuolatiniais klientais labai malonu bendrauti ir susitikti, atsiranda net draugų, su kuriais bendraujame ne tik kosmetologijos kabinete.“ — džiaugėsi moteris.

Paklausus kodėl klientai turėtų pasirinkti Jus, moteris kukliai atsakė: „Sunku save vertinti. Nuoširdžiai galiu pasakyti, kad myliu savo darbą ir mėgstu padėti žmonėms. Gerai pažįstu produktus, su kuriais dirbu. O labiausiai džiaugiuosi, kad mane įvertino ODA kosmetikos gamintojai, nes šiais metais gavau metų kosmetologės diplomą.“

Bookin.lt rekomenduoja apsilankyti metų kosmetologės kabinete!

Savanorių pr. 11A, Vilnius
Vizito rezervacija: https://bookin.lt/dianakosmetologe

Welcome to a place where words matter. On Medium, smart voices and original ideas take center stage - with no ads in sight. Watch
Follow all the topics you care about, and we’ll deliver the best stories for you to your homepage and inbox. Explore
Get unlimited access to the best stories on Medium — and support writers while you’re at it. Just $5/month. Upgrade