„Visada įsiklausau į kliento norus ir pageidavimus. Jeigu klientas laimingas — laiminga esu ir aš.“

Bookin.lt
Bookin.lt
May 2, 2017 · 2 min read

Įgavusi patirties viename iš Vilniaus grožio salonų, Simona, nusprendė imtis savo verslo. Pradžia buvo nelengva, teko žingsnis po žingsnio įrenginėti naujas patalpas bei pritraukti naujus klientus. Ne paslaptis, jog konkurencija grožio paslaugų srityje labai didelė, klientas turi didžiulį pasirinkimą, todėl kokybiškos paslaugos bei šiltas priėmimas yra vieni iš pagrindinių kriterijų norint pritraukti naujų klientų. „Labai svarbu bendravimas, jog nebūtų jokios įtampos ir klientas jaustųsi jaukiai, tuomet jis norės visada pas tave sugrįžti.“ — sako Simona, prieš metus įkūrusi kosmetologijos kabinetą Vilniuje.

Dėl jaukios atmosferos bei bendravimo su klientėmis kaip su draugėmis, Simonos kosmetologijos kabinete lankosi įvairaus amžiaus moterys, nuo jaunų merginų iki pasigražinti norinčių senjorų. Daugelis iš jų užsuka sulaukusios rekomendacijų iš pažįstamų ar draugių. Jauna specialistė džiaugiasi pastoviomis bei patenkintomis klientėmis, tačiau pripažįsta, jog lankomumas keičiasi priklausomai nuo sezono. Atšilus orams moterys paslaugomis naudojasi dažniau. Populiariausia procedūra išlieka manikiūras su ilgalaikiu lakavimu bei antakių dažymas su korekcija, tačiau vasara populiariausia procedūra tampa pedikiūras bei depiliacija.

Paklausta, ką patartų jauniems žmonėms, kurie bet kokia kainą stengiasi atrodyti puikiai, mergina teigia, jog daugelis panelių norinčių atrodyti gražiai, neretai persistengia naudodamos grožio paslaugas. Jos neturėtų visiškai užgožti natūralaus grožio, o priešingai, turėtų jį pabrėžti. Būtent dėl šių priežasčių, Simona, stengiasi individualiai įsiklausyti į kiekvieno kliento norus bei problemas ir pataria kokia procedūra geriausiai atitiktų kiekvieno iš jų poreikius. Neretai, žmonės atėję į kosmetologijos kabinetą jau yra apsisprendę kokios paslaugos jie norėtų, tačiau ne visada pasirinktos procedūros yra tinkamos. Todėl ši specialistė pirmiausia atsižvelgia į žmogaus poreikius ir paskiria tik reikiamas procedūras.

Kvalifikuota profesionalė nuolatos tobulina savo įgūdžius, domisi naujausiomis tendencijomis, dalyvauja tarptautiniuose konkursuose, taip pat, turi tarptautinį grožio estetikos (INFA) diplomą. Todėl nekyla abejonių, jog ši kosmetologė puikiai išmano savo darbą ir gali pagelbėti kiekvienam klientui.

Bookin.lt rekomenduoja apsilankyti Simonos kosmetologijos kabinete!

Kalvarijų g. 125, Vilnius
www.simonoskabinetas.lt

Welcome to a place where words matter. On Medium, smart voices and original ideas take center stage - with no ads in sight. Watch
Follow all the topics you care about, and we’ll deliver the best stories for you to your homepage and inbox. Explore
Get unlimited access to the best stories on Medium — and support writers while you’re at it. Just $5/month. Upgrade