Віртуальна реальність в індустрії охорони здоровя та медецини

Всім вже відомо , що вчені створили таку річ , як віртуальна реальність. Віртуальна реальність - це велика річ в теперішньому часі технологій, і про це говорять всюди! Але напевне не кожен знає, що шолом це не лише відеогра, а ще нерухомість, туризм і навіть охорона здоровя та медецина.
 Віртуальна реальність вже не перший рік використовується в медецині і показала неабиякий прогрес , і тому вчені роблять ставку саме на VR. Використовуючи цю технологію, лікарі мають змогу вивчати проблеми яких є безліч. Вже було створено декілька програм до охорони здоровя.
 Щоб стати хорошим лікарем чи медсесторою, потрібна неабияка підготовка, а також за плечима має бути досвід. Віртуальна реальність являється ідеальним засобом вивчення в школах чи університетах. Студенти мають змогу вивчати людське тіло з віртульною взаємодією . Хірургія в VR являється чуть не найефективнішим способом вивчення тіла з середини. Перед тим, як розпочинати працювати з живим тілом чи трупом, студент має змогу спробувати приймати на себе важкі завдання без будь-якого ризику.
 Віртуальна реальність також працює з фобіями. Ми маємо змогу перенести досвід , в якому їм прийдеться зіштовхнутись зі страхом в контролюэмому середовищі. В цьому середовищі пацієнти можуть попрактикуватись жити в свому страху і навчитись контролювати свої емоції, та втекти від цього відчуття. Самий ефективний спосіб конторолювати наші страхи-це протистояти їм.

Невидима біль в кінцівках

Невидима біль в кінцівка — загальна проблема людей, які втачають кінцівку. В людини може виникати відчуття, що вона зживмає кулак дуже сильно, не може розлабитись. Ця біль з часом стає все сильнішою і з часом навіть болісною.
Дослідки в 2014 році від меделинського журналу Frontiers in Neuroscience в ролі віртулаьної реальності показало, що VR може зіграти в втамуванні болю при фантомних кінцівках. Це працює так, що датчики збирають сигнали нервових сигналів в мізках і в грі піацієнти використовують віртуальну кінцівку, з якої повинні виконувати певні завдання. Це їм допомагає получити деякий контроль і дізнатись, напрниклад,як розлабитись, коли боляче зжався кулак.
 VR — потужна система, яка спрощує, допогає ,дає змогу насолодитись життя людям ,які навіть привязні до ліжка і не мають змогу виїхати за кордон і відчути смак живого. З легкою впевненістю можна сказти, що VR це прорив в науці. який стане невідємною частиною майбутнього.