Вам ніхто нічого не винний

Як на мене ця думка спрощує багато проблем та знімає багато питань в житті, а також розв’язує руки при виборі шляху по якому ви плануєте іти далі.

А тепер давайте розберем її . Часто в розмові я чую фразу:”От якби не мої батьки, от якби я не послухав чиюсь пораду, от якби я зробив так як хотів то все було б по іншому … ”

Я мабуть виражу свою думку яка просто сформувалась за ці всі роки. Так вийшло і це ж на щастя що в кожного свій шлях в житті і як би там не було пройти його за вас ніхто не зможе. Всі ваші помилки, повороти не туди, не вірні рішення — виключно ваша вина. Майте в собі хоробрість признати цю просту істину. Люди які дають вам поради чи прямі указання всього-навсього підкидають вам більше чи менше варіантів але вибір завжди був і буде за вами.

Так я знаю, що багато хто скаже, що інколи обставини вирішують за нас. Ну якщо комусь із цим буде легше жити то хай так думає. Особисто я сприймаю такі ситуації, що люди, коли шанси на успіх не великі, просто не хочуть ризикувати та брати на себе відповідальність.

А тепер про хороше=) Є і позитивна сторона цієї медалі. Якщо ви чогось досягли — можете завжди пам’ятати, що успіх — результат виключно вашого бажання, ваших старань та вашої завзятості, а також те що ви на правильній дорозі і зупинятись не варто.