Egypt 2016

Мій фотозвіт та враження від відпочинку в чудернацкій краіїні під назвою Египет.

В цілому як завжди назбиралось трохи фото матеріалу який краще систематизувати та створити маленьку чи не дуже історію про 7 днів за кордоном.

Почнем з першого дня та крила літака ) На фото якраз здійснюється розворот і в ілюмінатор попадає перкрасний вид на пустиню, гори та море. Передати все це на фото мішає дещо грязне сіткло та кут огляду тому маєм тільки 2/3 пейзажу.

А це вже дорога в отель. Відразу кидається в очі те що щось зелене є тільки там де стоять зрошувальні системи. Все інше — пустиня.

Зробимо невелику рекламу отелю Palm Beach Resort. В цілому перша літера відповідає дійсності — пальм дійсно багато по всій території, а також басейнів різних барів та локацій. Ще фото в студію

Далі фото моря, рифів та іншого добра.

О а тепер атеншин. Головною ціллю відпустки для мене було все ж сьоме чудо світу. Для цього треба було пожертвувати сном, комфортом та 1 днем в дорозі, а все ради двох-трьох годин у їх підніжжя, на жарі та з не дуже приємною компанією вездесущих циганів.

Врум врум. Тут ми їдемо в величне місто Каїр. Орієнтовно 6 ранку і сонце ще висить на горизонті.

Трохи фото національного музею.

Була не тривала по часу переправа через річку життя — Ніл.

На останньому фото видно всю філігранну точність проведення комунікацій між будинками та квартирами. 
P.S. І це ще центр міста та доволі елітний квартал.

На фото дві піраміди. Та що далі та з верхом — Хеопса . Та що ближче сина Хеопса. В цілому вони доволі похожі якби не матеріал зверху піраміди який попри всі старання вандалів так і не змогли розтягти на самому верхові піраміди.

Взагалі кожен турист який приїжє туди зіштовхується із певними проблемами, одна із яких те що піраміда банально не поміщається в кадр. Приходиться викручуватись різними трюками та відходити щонайдальше від неї.

Всі пам’ятають сюжети про ідеальну точність кладки блоків піраміди? Да точність є але далеко не скірзь. В цілому часто спостерігається що камені оброблені доволі просто і відповідають своєму часу=)

Хто бачить сфінкса на фото що вище? )

А це вже фото тунелю. Тунелю в маленьку піраміду де теж була гробниця. Єдине що для людини ростом 170 см і вище спуститись буде дуже складно. В кінці буде чекати пуста душна кімната в якій зрозуміло нічого не буде ( окрім написів розумак Саша+Таня і тд), а підніматись назад вверх буде ще важче.

Далі буде трохи фото сфінкса… хоча египтяни вимовляють як “Сфінкіс”

Судячи по стільчикам та освітленню по вечорам скоріш за все влаштувають всякі двіжняки та тусовки для людей із товстим гаманцем.

Сфінкс нажаль не в найкращі часи для Египту втратив ніс та бороду, також облицювання поверхні теж за тисячоліття зазнало впливу. Проте це не заважає йому однією із найвідоміших споруд світу.

UPD. Сфінкс як виявилось. Був випиляний із скали. Тобто давним давно була рівнина на якій були поодинокі гори із затверділих решток коралів і тд. Прийшли люди і почали вирубувати сфінкс =)

Ніхто точно не знає куди дівся ніс сфінкса… борода наче теж була. Плюс статуя переживала не одну реставрацію за свій період. Оскільки природні процеси роками її перетворюють на пісок з дуже малою проте стабільною швидкістю. До слова облицювання у вигляді блоків було зроблено греками і римлянами в значно пізніші часи.

В кінці залишим деякий висновок. Египет — країна дуже цікава в плані туризму. Думаю треба поїздки хоча б три щоб побачити основні істричні надбання, більш зрозуміти культуру та відвідати інші міста. Попри це все є і багато мінусів. Політичний стан в країні (до прикладу через кожні 100 км стоїть блок-пост), гори сміття по дорозі та в містах, назойливі продавці та шахраї які вас ждуть =)

Думаю рано чи пізно всерівно там побуваю але поки що я радий холодній погоді в Києві, швидкому інтеренету та більш культурним людям на вулиці.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.