“Görevdeydim memur bey!”

Kayseri’de yaşayan kullanıcımız Baysa oldukça sosyal ve enerjik bir üyemiz. Bounty içindeki “Bu senin hikayen!” görevinde bizimle anısını paylaştı, biz de okurken çok eğlendik sizlerle paylaşmak istedik.

-Baysa merhaba, ilk önce bize kendinden bahseder misin? Neler yapıyorsun?

Şu anda hem bir şirkette şube sorumlusu olarak çalışıyor hem yüksek lisans yapıyorum. Hobilerim arasında latin dansı yapmak ve yan flüt çalmak var. Gezmeyi, dolaşmayı çok seviyorum. 3 kardeşiz; biri tıp birinci sınıfta okuyor, diğeri de lise birinci sınıf, en büyükleri benim.

-Peki ne zamandan beri bizimlesin? Bounty’i nereden duydun?

Ben çok araştıran biriyim. Gizli müşteri işi çok ilgimi çekti. Telekomünikasyon işi çok önemli, aynı zamanda da sıkıntılı aslında, denetleme gerektiriyor. Araştırdım ve sizinle tanıştım. Çok da eğleniyorum.

-Ne mutlu eğlenmeni sağlıyorsak :) O halde hikayene geçelim, yeniden anlatır mısın?

Arkadaşım Onur ile işaret dili dersimiz vardı. Bize, 15–20 dakika geç başlanacağı söylendi, biz de madem vaktimiz var Bounty’den bir görev yapmaya gidelim dedik, bindik arabaya. Onur görevin olduğu dükkanın orada beni bırakıyor, ben görev yaparken o arabayla tur atıp beni bekliyor. :) Görevi bitirmeme az kalmıştı arkadaşım da geldi kapıda dörtlüleri yakıp beni bekledi, park halinde değiliz yani hem biliyorsunuz 5 dakika bekleme süremiz var o süreyi de aşmadık. O esnada arkamızdan bir polis gelip, bizim arabanın fotoğrafını çekti gibi geldi, biz de eyvah dedik. :) Biz de düştük polisin peşine yoksa bize ceza mı yazdılar diye. Yakındaki karakola kadar gittik, sağ olsunlar durumu izah edip, çok kısa süre bekleme yaptığımızı anlatınca durumumuzu anladılar.
  • Az kalsın görev ücreti cezaya gidiyordu desene Baysa :) Son olarak Bounty’de de oldukça aktifsin, diğer kullanıcılarımıza tavsiyen var mı?
Sincaplara tavsiyem; görevleri yapamam demesinler. Görev detaylarını iyi okuyunca gerçekten görevler çok basit, ödül miktarına takılmadan tüm görevleri yapmaya çalışsınlar, eğlenmelerine baksınlar, biriktirsinler.

Baysa’ya bizimle hikayesini paylaştığı için çok teşekkür ediyoruz. Eğer senin de bizimle paylaşacağın hikayen varsa bounty@twentify.com adresine yazarak gönderebilirsin.

Sevgiyle kal!

Like what you read? Give Bounty Türkiye a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.