Borelioza objawy i leczenie

BRM-MED

Aleja Jana Chrystiana Szucha 11A/24

00–580 Warszawa

brm-med.pl

535 404 040

http://brm-med.pl/borelioza-objawy-badanie-leczenie/

Dojazd: https://goo.gl/maps/NgV3SXe5MQs

Nie ma wśród społeczności osoby, która nie obawiałaby się boreliozy. Podstępny przebieg choroby może doprowadzić nawet do zgonu. Każdego roku przybywa ofiar małych kleszczy. Wszystkiemu winna jest bakteria, której nosicielem jest wszystkim znany pajęczak. Do niedawna sądzono, że kleszcza można złapać w lasach albo na łąkach nie objętych ludzką działalnością. Współcześnie zdajemy sobie sprawę, że możemy go złapać w wypielęgnowanym trawniku, miejskiego ogrodu. Ale skąd mam wiedzieć, że jestem chory? Objawy boreliozy nie są charakterystyczne. Przecież zmęczenie, obniżenie nastroju, lub gorączkę możemy dostać z rożnego powodu. Są to pierwsze objawy boreliozy. Najbardziej specyficznym objawem boreliozy jest rumień wędrujący. Jednak rumień zaliczany do charakterystycznych objawów boreliozy występuje w zaledwie 20% przypadków choroby. Co w takim przypadku, gdy objawy boreliozy często nie są jednoznaczne?

http://brm-med.pl/borelioza-objawy-badanie-leczenie/

Badanie boreliozy — kontrowersje
Wczesne postawienie diagnozy choroby zwiększa szanse na całkowite wyleczenie. Podstawą leczenia jest skuteczne badanie boreliozy. Przychodnia BRM-MED specjalnie dla swoich pacjentów wprowadziła na rynek innowacyjne rozwiązanie — biorezonans, za pomocą którego badanie boreliozy stało się dużo łatwiejsze. Stał on się szansą na lepsze życie dla wielu… Badanie boreliozy z pomocą biorezonansu pozwala na diagnostykę wszystkich typów bakterii, będących przyczyną tej właśnie choroby. Dzięki sile biorezonansu możliwa jest również diagnostyka innych pasożytów ludzkiego organizmu. Sami lekarze medycyny wskazują że badanie boreliozy sprawia liczne trudności w stawianiu diagnozy. Biorezonans z przychodni BRM-BRM to przełom w diagnostyce boreliozy.

http://brm-med.pl/borelioza-objawy-badanie-leczenie/

Leczenie boreliozy — fakty i mity
Borelioza znana jest nam od niedawna. Co powoduje że formy leczenia jeszcze nie są w 100% poznane. Jedno jest pewne, leczenie boreliozy opiera się o antybiotykoterapię. Jedni uważają, że leczenie boreliozy to proces wymagający cierpliwości i ostrego działania bakteriobójczego. Przeciwnicy, zaś są zdania, że dwa tygodnie terapii przeciwko bakteriom wystarczy. Natomiast to co dzieje się dalej nazywają zespołem, traktowanym jako następstwo choroby.

Borelioza jest podstępną chorobą, która nie leczona może prowadzić do zgonu. Zatrzymać ją może jedynie właściwa terapia i czujność lekarzy.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.