BrodNet projektując strony internetowe zapewnia 3 rzeczy za darmo

Projektowanie stron internetowych i projektowanie sklepów internetowych to nasze specjalności, o czym była mowa we wcześniejszych wpisach. Dziś chcielibyśmy przedstawić pakiet — 3 rzeczy, które nasi klienci otrzymują za darmo.

Są to:
1. Hosting strony na rok wraz z domeną za darmo.

Gwarantujemy stabilny, szybki serwer z nieograniczoną przestrzenią dyskową, prosty w obsłudze panel kontrolny oraz transfer danych. Dodatkowo oferujemy domenę strony za darmo — domena to adres firmy wyświetlany na pasku przeglądarki internetowej. Domena musi być odpowiednio dobrana, zarówno pod względem profilu firmy, jak i klientów.

2. Dodanie firmy do google maps oraz katalogów

Dodanie firmy do katalogu Google maps pozwala potencjalnym klientom szybko znaleźć firmę oraz wyświetlić jej dokładną lokalizację, co jest dużym ułatwieniem dla klientów — bez problemu trafia oni do twojej siedziby. Firma zamieszczona w katalogu google może liczyć na zwiększony ruch na jej stronie i większą popularność strony.

3. Stworzenie profilu facebook oraz podłączenie statystyk Google Analytics

Portale społecznościowe są równie ważnym punktem promocji firmy — założymy profil Twojej firmy na facebooku oraz umożliwimy dostęp do statystyk Google Analytics. Google Analytics to niezmiernie przydatne narzędzie w prowadzeniu kampanii marketingowych. Pozwala ono na uzyskanie m.in. takich informacji, jak z jakich miejsc w kraju lub za granicą klienci wchodzą na stronę Twojego sklepu bądź za pomocą jakich stron i linków.
To tylko kilka z wielu możliwości jakie daje Twojej firmie Google Analytics.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, do kontaktu lub odwiedzenia naszej strony internetowej — BrodNet Chojnice — zakładanie stron www , tworzenie sklepów internetowych, projektowanie aplikacji internetowych,pozycjonowanie stron internetowych Chojnice.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.