Strony internetowe z systemem CMS — BrodNet Chojnice

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) — został zaprojektowany z myślą o tym, by umożliwić zwykłym użytkownikom internetu szybkie i łatwe modyfikowanie swoich stron internetowych.

CMS działa dzięki wbudowanym prostym w obsłudze interfejsów (podobnych do tych z Worda) umożliwiających np. na zmianę skórki poprzez wybór szablonu. Użytkownik może zarządzać całą zawartością witryny, zmieniać szablony, zdjęcia, układ strony, Strona nowatorska to strona www zaopatrzona w system CMS. By była ona nieprzerwanie interesującą dla odbiorców jej treść powinna być na bieżąco aktualizowana, czemu właśnie służyć ma to oprogramowanie.

Do tej pory w większości tylko osoby z branży informatycznej mogły sprawnie wprowadzać zmiany na witrynach internetowych. Teraz jest to możliwe w wykonaniu nawet osoby nie posiadającej wiedzy technicznej, nauka obsługi programu zajmuje kilka minut, a wszystko z poziomu przeglądarki internetowej.

WordPress umożliwia:

zmianę treści stron www
dodawanie i usuwanie zdjęć
edyzję efektów wizualnych
umieszczenie na stronie www np. komentarzy z Facebooka, zakładek społecznościowych
połączenie swojej strony internetowej ze stronami społecznościowymi — kontami na Facebooku, czy Google +.
Pamiętać należy, że system CMS to również oszczędność. Nie trzeba już wynajmować firm informatycznych w celu przeprowadzenia niewielkich zmian na witrynie internetowej. Obsługa WordPress nie zajmuje też dużo czasu, sprawiać może wręcz przyjemność.

Brodnet zapewnia sprawdzony, mający wiele przydatnych funkcji system CMS — WordPress,w razie konieczności zapewnimy też szybki kurs jego obsługi. Na potrzeby klienta podejmujemy się też realizacji rozwiązań indywidualnych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, do kontaktu lub odwiedzenia naszej strony internetowej — BrodNet — projektowanie stron www i e-sklepów

Like what you read? Give BrodNet Strony Internetow a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.