Ankara protez saç

Protez saç uygulaması saç ekimi için saç sayısı olmayan yada kel olan yani saçsız kısımları fazla olan kişilere yönelik yapılan bir uygulamadır.

Ankara protez saç

Yapılmakta olan saç yapınıza göre ünite adı verilen kendi saçlarınızın klonlanması sonucu oluşturulmuş ünite üzerine eklenmiş saçlar yapılmaktadır. Bu işlemi size yapan yerler arasında bakım ve tamir gibi hizmetleri de vermesi gerekir. Tüm işlemler için Ankara protez saç merkezlerinde bunu yapan personel ünite bakımları periyodik olarak yapmaktadır. Kişinin gündelik olarak yapılması gereken her şeyi yapabilirsiniz. Örneğin spor, duş, koşu ve bir çok işi yapabilirsiniz. Sizi etkilemez. Varlığını bile hissetmezsiniz. Kafa yapınıza uygun olacak şekilde yapılması gerekir. Saç renginiz ile aynı ve genişliği ona göre hesaplanarak protez saç yapılması gerekmektedir. Ünite üzerinde olunan deforme sonucunda tamir gibi işlemlerde yapılmaktadır.

Bakımı gayet kolay ve uygulama alanlarında olmaktadır. Dökülen saçlarınıza kavuşmak için doğal yöntemler arasında protez saç tam size göre bir uygulamadır.