مراکز خرید برای لباس و کفش در گوانجو

مرکز بین‌المللی و جهانی تجارت کفش گوانجو: این مرکز، یک دنیا کفش دارد، با تعداد بی‌شماری مغازه کفش فروشی. همه نوع کفش ساخت چین در این مرکز پیدا می‌شود. قیمت‌ها بسیار ارزان هستند. می‌توان با قیمت 150 تا 200 یوان کفش‌هایی را خرید که در کشورهای دیگر مانند آمریکا دو یا سه برابر همین قیمت به فروش می‌رسند.

  • آدرس: چین گوانجو، جاده Zhan Xi

Beijing Road (جاده پکن): Beijing Lu در منطقه مرکزی شهر گوانجو قرار گرفته است. با استفاده از متروی گوانجو و پیاده شدن در ایستگاه Gongyuan Qia می‌توان به سادگی به این محل رسید. این خیابان/پیاده‌رو چند صد متر طول دارد و پر است از مغازه‌های بزرگ و کوچک. هر چیزی که بتوانید تصورش را بکنید در این مغازه‌ها به فروش می‌رسند. چانه زدن فراموش نشود. این خیابان مشهور گوانجو، در آخر هفته‌ها حسابی شلوغ می‌شود.

مرکز خرید خیابان Mouse: خیابان موش (Lao Shu Jie) با نام خیابان خانم‌ها (Nu Ren Jie) نیز شناخته می‌شود. این مرکز در بخش شمالی China Plaza در جاده Zhong Shan قرار دارد. صدها مغازه در این خیابان، محصولات ساخت چین و لباس، کفش و لوازم تزئینی می‌فروشند. جنس‌های این خیابان از اجناس خیابان پکن ارزان‌تر هستند ولی نسبت به آنجا شلوغ‌تر است. چانه زدن هم الزامی است.

خیابان/پیاده‌روی Shangxiajiu: در میان خیابان‌های گوانجو، این خیابان در مقام اول قرار می‌گیرد. این خیابان تاریخی طولانی دارد و رستوران‌ها و هتل‌های خوبی مانند رستوران Taotaoju و هتل Qingping در آن قرار دارند.

  • آدرس: چین، گوانجو، تقاطع خیابان Shangjiu و Xiajiu

مجتمع تجاری قصر در هتل چین: The Palace Mall in China Hotel مکانی معروف برای بازدیدکنندگانی است که می‌خواهند از محیطی آرام و خرید کردن لذت ببرند. صدها مغازه در این مرکز وجود دارد، از جمله چندین فروشگاه از برندهای مشهور و معتبر جهانی مانند گوچی، لوئیس ویتون، فندی، فراگامو و هیوگو باس. هتل چین در کنار خرید، سرویس‌های تفریحی و غذاخوری را نیز ارائه می‌دهد.

  • آدرس: چین، گوانجو، منطقه Yuexiu، جاده Liuhua، شماره 100، هتل چین، طبقه اول

Haizhu Square: این مکان بازاری عظیم است که در سال 1952 ساخته شده است. این مرکز تنها مرکز تجاری نزدیک رودخانه در گوانجو است. همه چیز در این مرکز به فروش می‌رسد: اسباب‌بازی، سوغاتی، محصولات الکترونیکی، غذای خشک شده، لوازم منزل، لباس، پارچه، گل‌های مصنوعی و خیلی چیزهای دیگر. چانه‌زدن فراموش نشود.

Zhuangyuan Fang: کالاها در Zhuangyuan Fang با قیمت‌های عمده فروشی قیمت‌گذاری شده‌اند. Zhuangyuan Fang کوچه‌ای کوچک است که تنها 200 متر طول دارد، ولی به خاطر لباس‌های مد روزش، زیورآلات و خرده‌ریزهایش افراد زیادی را به خود جذب می‌کند. این مکان بین جوانان خیلی محبوب است.

  • آدرس: چین، گوانجو، Renmin Nan Lu

Huale Road: درست پشت Garden Hotel قرار گرفته است. Garden Hotel هتلی بزرگ و لوکس در گوانجو است که محوطه نشیمن عمومی‌اش این را داد می‌زند. این هتل یکی از مکان‌های دیدنی گوانگجو است. Huale Road مرکزی برای خرید لباس‌های مد روز است و بوتیک‌های شیک فراوانی دارد.

خیابان تجاری Nonglinxia Xialu: خیابان تجاری Nonglinxia Lu بزرگترین منطقه تجاری در ناحیه Dongshan گوانجو است. کالاها در این خیابان قیمت‌های متوسطی دارند و اقلام اصلی که در این خیابان به فروش می‌رسند لباس، کفش، کیف و خوردنی‌های خوشمزه گوانجو هستند.

  • آدرس: چین، گوانجو، ناحیه Dongshan، جاده Nonglinxia

Popular Front: این مکان خوردنی‌های خوشمزه ژاپن، آمریکا و تایوان را ارائه می‌دهد. محصولات مد روز متنوع این مجتمع می‌تواند برای کسانی که به لباس‌ها و مد ژاپن و کره جنوبی علاقه‌مند هستند بسیار جذاب باشد.

  • آدرس: چین، گوانجو، ناحیه Yuexiu، جاده Zhongshan، شماره 25 تا 27

تورهای نمایشگاه گوانجو