2 Ekim 2016 Tarihinde Yapabileceğiniz Fiyatları 6 TL ile 1500 TL Arasında Değişen 50 Aktivite

1- Kısa Film Seçkisi 2 (Sinema) — 6 TL — İstanbul — 11:00

Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali’nin 6.’sı bu yıl 30 Eylül — 6 Ekim tarihleri arasında Atlas Sineması ve Feriye sinemalarında gerçekleştirilecek. Her yıl farklı bir tema ekseninde hazırlanan Festival’in bu yılki teması ‘’Yoksulluk’’.

Detaylar için tıkla…

2- Keman Öğretmeni (Sinema) — 6 TL — İstanbul — 13:00

Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali’nin 6.’sı bu yıl 30 Eylül — 6 Ekim tarihleri arasında Atlas Sineması ve Feriye sinemalarında gerçekleştirilecek.DCP/ Renkli /100’Portekizce, Türkçe ve İngilizce altyazılıBrezilya, 2015Yönetmen: Sérgio Machado Senaryo: Maria Adelaide Amaral, Marcelo Gomes, Sérgio Machado, Marta Nehring Oyuncular: Lázaro Ramos, Kaique Jesus, Elzio Vieira , Sandra Corveloni, Fernanda D FreitasYapımcı: Caio Gullane, Fabiano Gullane, Débora Ivanov, Gabriel LacerdaYapım: Gullane FilmesKemancı Laerte uzun yıllar boyunca, Latin Amerika’nın en önemli senfoni orkestralarından Sao Paulo Eyaleti Senfoni Orkestrası’na girmek için hazırlanmıştır.

Detaylar için tıkla…

3- Panel: Sanat Adalet Getririr mi? (Sinema) — 6 TL — İstanbul — 16:00

Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali’nin 6.’sı bu yıl 30 Eylül — 6 Ekim tarihleri arasında Atlas Sineması ve Feriye sinemalarında gerçekleştirilecek. Her yıl farklı bir tema ekseninde hazırlanan Festival’in bu yılki teması ‘’Yoksulluk’’.

Detaylar için tıkla…

4- Savcı, Avukat, Baba ve Oğul (Sinema) — 12 TL — İstanbul — 13:00

Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali’nin 6.’sı bu yıl 30 Eylül — 6 Ekim tarihleri arasında Atlas Sineması ve Feriye sinemalarında gerçekleştirilecek.DCP / Renkli / 105’Boşnakça ve İngilizce, Türkçe ve İngilizce altyazılıBulgaristan/Hollanda/İsveç, 2015Yönetmen: Iglika TriffonovaSenaryo: Iglika TriffonovaOyuncular: Romane Bohringer, Samuel Fröler, Izudin Bajrović, Ovanes Torosyan, Nermina Lukać, Krassimir Dokov, Igor Skvarica, Labina MitevskaYapımcı: Rossitsa Valkanova, Petra Goedings, Ulf SynnerholmYapım: Klas FilmEski Yugoslavya için açılan Lahey Uluslararası Ceza Mahkemesi:Bosna savaşı sırasında komutanlık yapan, savaş suçu işlediği gerekçesiyle yargılanan Milorad Krstić’in duruşmasında iki hırslı avukat karşı karşıya gelir.

Detaylar için tıkla…

5- Vicdan Ağacı (Sinema) — 12 TL — İstanbul — 19:00

Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali’nin 6.’sı bu yıl 30 Eylül — 6 Ekim tarihleri arasında Atlas Sineması ve Feriye sinemalarında gerçekleştirilecek.DCP / Renkli / 85’ Türkçe, İngilizce altyazılıTürkiye, 2015Yönetmen: Olgun ÖzdemirSenaryo: Olgun ÖzdemirOyuncular: Turgay Tanülkü, Şerafettin Kaya, Belgin Oturgan, Tayfun Sav, Gizem KınayYapımcı: Olgun ÖzdemirYapım: Sargona Film ProductionMenderes (Şerafettin Kaya) yatalak ağabeyi Adnan’la Kuşadası’nın Kirazlı köyünde birlikte yaşamaktadır.

Detaylar için tıkla…

6- Uç Uç Böceğim (Sinema) — 12 TL — İstanbul — 16:00

Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali’nin 6.’sı bu yıl 30 Eylül — 6 Ekim tarihleri arasında Atlas Sineması ve Feriye sinemalarında gerçekleştirilecek.DCP / Renkli / 109’Almanca ve Rusça, Türkçe ve İngilizce altyazılıAvusturya, 2016Yönetmen: Mirjam UngerSenaryo: Sandra Bohle, Mirjam UngerOyuncular: Zita Gaier, Ursula Strauss, Gerald Votava, Konstantin Khabensky, Heinz Marecek, Krista StadlerYapımcı: Gabriele KranzelbinderYapım: KGP Kranzelbinder Gabriele Production1945 yılında Viyana.

Detaylar için tıkla…

7- Kısa Film Seçkisi 1 (Sinema) — 12 TL — İstanbul — 11:00

Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali’nin 6.’sı bu yıl 30 Eylül — 6 Ekim tarihleri arasında Atlas Sineması ve Feriye sinemalarında gerçekleştirilecek. Her yıl farklı bir tema ekseninde hazırlanan Festival’in bu yılki teması ‘’Yoksulluk’’.

Detaylar için tıkla…

8- Kefaret (Sinema) — 12 TL — İstanbul — 21:30

Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali’nin 6.’sı bu yıl 30 Eylül — 6 Ekim tarihleri arasında Atlas Sineması ve Feriye sinemalarında gerçekleştirilecek.DCP / Renkli / 109’İspanyolca, Türkçe ve İngilizce altyazılıPeru/Arjantin/İspanya, 2015Yönetmen: Salvador del SolarSenaryo: Salvador del SolarOyuncular: Damian Alcazar, Magaly Solier Federico Luppi, Christian Meier, Bruno OdarYapımcı: Amador del Solar, Salvador del SolarYapım: Péndulo FilmsOrtak Yapım: Tondero Films, CEPA Audiovisual, Proyectil, Cinerama, Nephilim ProduccionesMagallanes, Lima’nın fakir mahallelerinde külüstür bir taksiyle iş yaparak hayatta kalmaya çalışan eski bir askerdir.

Detaylar için tıkla…

9- Baküs Leydi (Sinema) — 12 TL — İstanbul — 21:30

Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali’nin 6.’sı bu yıl 30 Eylül — 6 Ekim tarihleri arasında Atlas Sineması ve Feriye sinemalarında gerçekleştirilecek. DCP / Renkli / 110’ Korece, Türkçe ve İngilizce altyazılı Güney Kore, 2015Yönetmen: E J-yongSenaryo: E J-yongOyuncular: YOUN Yuh-jung, CHON Moo-song, YOON Kye-sang, An A-zu, CHOI Hyun-junYapımcı: Suh Dong-hyunYapım: Korean Academy of Film ArtsSo-Young, yaşlı erkeklerle para karşılığı birlikte olarak kıt kanaat geçinen 65 yaşında bir kadındır.

Detaylar için tıkla…

10- Aç ve Açıkta (Sinema) — 12 TL — İstanbul — 19:00

Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali’nin 6.’sı bu yıl 30 Eylül — 6 Ekim tarihleri arasında Atlas Sineması ve Feriye sinemalarında gerçekleştirilecek. DCP / Renkli / 93’İspanyolca, Türkçe ve İngilizce altyazılı İspanya, 2015Yönetmen: Juan Miguel del CastilloSenaryo: Juan Miguel del CastilloOyuncular: Gaspar Campuzano, Mariana Cordero, Natalia de MolinaYapımcı: Alfred Santapau, Germán GarcíaYapım: Diversa AudiovisualRocio günlük yiyecek ihtiyacını karşılamaktan aciz, işsiz ve bekar bir annedir.

Detaylar için tıkla…

11- Dosya 333 (Oyun Okuması & Söyleşi) (Tiyatro) — 13 TL — İstanbul — 21:00

Gülhan Kadim’in yönettiği “Dosya 333” oyun okuması, 2 Ekim’de Kumbaracı50 sahnesinde izleyicisiyle buluşuyor.”Başvurular için yapılan mülakatta randevuları tesadüf eseri ardı ardına gelen Furkan ve Kudret, aslında işlemedikleri suçlardan dolayı hapis yatan ve aynı hücreyi paylaşan iki kişidir. On ay hapiste kalıp sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırlar.

Detaylar için tıkla…

12- Bir Meşrutiyet Faciası Yahut Gündüzlerimiz-Oyun Okuması (Tiyatro) — 13 TL — İstanbul — 18:00

Celal Mordeniz’in yönettiği “Bir Meşrutiyet Faciası Yahut Gündüzlerimiz” oyun okuması, 2 Ekim’de Kumbaracı50 sahnesinde…

Detaylar için tıkla…

13- Minör Bir Aşkın Anatomisi (Oyun Okuması & Söyleşi) (Tiyatro) — 13 TL — İstanbul — 15:30

Ömer Akgüllü’nün yönettiği “Minör Bir Aşkın Anatomisi” oyun okuması, 2 Ekim’de Tatavla Sahnesi’nde sanatseverlerle buluşuyor.”Oyunda bir adamın 3 farklı dönemi iç içe geçmiş metinler ve farklı bir sahneleme önermesi içirerek seyirciye ulaşmaktadır. Yazarın anlatımıyla “Bu oyun, Meta modernist bir çalışmaya adaydır.

Detaylar için tıkla…

14- Rapunzel’in Düşüşü (Oyun Okumasu&Söyleşi) (Tiyatro) — 13 TL — İstanbul — 13:00

Eraslan Sağlam’ın yönettiği “Rapunzel’in Düşüşü” oyun okuması, 2 Ekim’de Tatavla Sahnesi’nde izleyicisiyle buluşuyor.”Oyun, mutluluk kavramının, mutluluk beklentisinin ve mutlulukla uzaktan yakından ilişkili hiçbir şeyin olmadığı bir dünyada geçmektedir. Hiçbir hikayenin mutlu sonu yoktur.

Detaylar için tıkla…

15- 3. Geleneksel Mutluluğun Adresi Çocuk Şenliği (Aile Tiyatrosu) — 20 TL — İstanbul — 10:00

Çocukları gülümsetebilmeyi kendilerine esas alan Mutluluğun Adresi Sosyal Yardımlaşma Derneği bu yıl Geleneksel Çocuk Şenlikleri’nin 3.’sünü düzenliyor. “2 Ekim 10:00- 18:00 saatleri arasında Life Park’ta yapılacak olan Şenlik, destekçimiz boogy the event company tarafından gerçekleştiriliyor.

Detaylar için tıkla…

16- Özgür Özberk & Murat Poyraz (Diğer Müzik) — 23 TL — İstanbul — 22:00

Özgür Özberk ve Murat Poyraz 2 Ekim’de Mask Live Music Club sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor. .

Detaylar için tıkla…

17- Yılmaz Kömürcü-Burusvilis (Alternatif) — 24 TL — İstanbul — 22:30

Yılmaz Kömürcü-Burusvilis, 2 Ekim’de Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.24 Mart 1984'te Aydın’da dünyaya gelen Yılmaz Kömürcü, liseyi Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi’nde okumuş, yüksek öğrenimini ise Muğla Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Ana Bilim Dalı Klasik Gitar bölümünde 2007'de tamamlamıştır. Lise ve üniversite yıllarında çeşitli orkestralarda gitarist, bas gitarist, ve solist olarak yer almıştır.

Detaylar için tıkla…

18- Kaplumbağa ile Tavşan (Aile Tiyatrosu) — 25 TL — İstanbul — 13:00

Ömer Gecü’nün yönettiği “Kaplumbağa ile Tavşan” tiyatro oyunu, Torium AVM’de izleyicisiyle buluşuyor.Yazan: Tarık Şerbetçioğlu Yöneten: Ömer GecüMüzik: Deniz NoyanTürü: Müzikli Çocuk OyunuSüre: 45 Dk (tek perde)”Hızlı koşmasıyla gurur duyan, hatta bunu takıntı haline getiren Sevimli Tavşan, günün birinde ormanda dolaşırken Kırmızı Başlıklı Kız’a rastlar. Kırmızı Başlıklı Kız Tavşan’a “Sadece hızlı olmak yetmez, asıl önemli olan başlamak değil bitirmektir” der.

Detaylar için tıkla…

19- Sirk Kedileri (Aile Tiyatrosu) — 25 TL — İstanbul — 14:30

Hayvanların dünyasına göz atan “Sirk Kedileri” oyunu tüm tiyatroseverleri bekliyor.Sirkte çalışan dört farklı kedi türünün yaşadıkları sıkıntılar yüzünden sirkten ayrılıp kendilerine yeni bir yaşam kurma arayışını anlatan bir hikayedir. Sirkin sahibinin bu kedileri hiç önemsemeden para kazanma çabası, sadece kendini düşünmesi ve kedilere zarar vermesi, kedilerin sirkten ayrılmak isteme sebebidir.

Detaylar için tıkla…

20- Afacan Sincaplar ve Maymun Tiki (Aile Tiyatrosu) — 25 TL — İstanbul — 13:00

“Afacan Sincaplar ve Maymun Tiki”, Mall of İstanbul MOİ Sahnesi’nde seyircisiyle buluşuyor.Çalışkan Tumba, yakışıklı Mimba, uykucu Zumba ve akıllı Lumba ormanda yaşayan dört afacan sincaptır. Komşuları maymun Tiki çalışmayı hiç sevmediği için sincaplarla pek anlaşamaz.

Detaylar için tıkla…

21- Turkcell Karanlıkta Futbol (Futbol) — 25 TL — İstanbul — 12:00

Bu maça gözü kapalı girilir! Bu maç için aldığınız biletle tamamen zifiri karanlıkta oynanan “Turkcell Karanlıkta Futbol” heyecanını siz de yaşayacak, Görme Engelli Futboluna katkı sağlamış olacaksınız.- Maç tamamen zifiri karanlıkta oynanır.- Taç, korner, devre arası yoktur.

Detaylar için tıkla…

22- Kralın Yeni Giysisi — Tiyatro Yeni Çizgi (Aile Tiyatrosu) — 28 TL — İstanbul — 13:00

Tiyatro Yeni Çizgi’nin oyunu “Kralın Yeni Giysisi” 2 Ekim’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde…

Detaylar için tıkla…

23- Çirkin Ördek Yavrusu — Masal Gerçek Tiyatrosu (Aile Tiyatrosu) — 28 TL — İstanbul — 12:00

Sevilen kahramanlardan “Çirkin Ördek Yavrusu”, Masal Gerçek Tiyatrosu’nun sunumuyla çocuklarla buluşuyor.Çirkin ördek yavrusu dünyaya geldiğinde diğer kardeşlerine benzememektedir. Herkesin onunla alay ettiğini zanneder.

Detaylar için tıkla…

24- Rapunzel ile Beyaz Atlı Prensi — Sarıyer Sanat (Aile Tiyatrosu) — 28 TL — İstanbul — 13:00

Sarıyer Sanat Çocuk Tiyatrosu’nun oyunu “Rapunzel ile Beyaz Atlı Prensi”, çocuklar ile buluşmaya devam ediyor.Kral ve kraliçenin bir erkek çocukları olur. Hırsızlar fidye için prensi kaçırırlar.

Detaylar için tıkla…

25- Dans Keyfi Latin Party (Parti) — 28 TL — İstanbul — 21:00

“Dans Keyfi Latin Party” 2 Ekim’de IF Performance Hall Ataşehir’de…

Detaylar için tıkla…

26- Keloğlan Masalları Müzikali 1 — Elma Şekeri Festivali (Aile Tiyatrosu) — 28 TL — Ankara — 13:00

“Keloğlan Masalları Müzikali 1- Elma Şekeri Festivali”, 02 EkimCepa Campüs Kültür Merkezi’nde sahneleniyor.- 24 ay üzeri çocuklar bilete tabidir.Keloğlan Masalları Köyü’nde yıllarca yapılmış Elma Şekeri Festivali’nin; Karavezir yüzünden uzun zamandır yapılamadığını öğrenen Keloğlan; Bilgecan Dede ve Balkız’ın da yardımıyla, Uzun, Huysuz, Karavezir ve muhafızlara rağmen Elma Şekeri Festivali’ni gerçekleştirebilecek mi? Müzikal; şarkıları, dansları, kahramanları, heyecan verici konusu ve göz alıcı dekoruyla, çocuklara ve de büyüklere, muhteşem bir 50 dakika vadediyor.

Detaylar için tıkla…

27- Polyanna — Masal Gerçek Tiyatrosu (Aile Tiyatrosu) — 28 TL — İstanbul — 14:00

Mutluluk oyunu ile tanınan Polyanna, Masal Gerçek Tiyatrosu oyuncuları tarafından sahneleniyor.Pollyanna, teyzesinin yanında yaşamak zorunda kalır. Polly Teyze oldukça aksi bir ihtiyardır.

Detaylar için tıkla…

28- Pepee (Gösteri) — 29 TL — İstanbul — 13:00

Çocukların sevgilisi Pepee, 2 Ekim’de Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde çocuklara unutulmaz bir gösteri sunacak. Türkiye’nin ilk milli çizgi film kahramanı Pepee; çocukların gelişimine katkı sağlarken aynı zamanda şarkılarla, türkülerle de eğlendirmeye devam ediyor. Sadece çocukların değil 7’den 70’e herkesin dünyasının sevgi dolu bir parçası haline gelen Pepee; şarkılı, türkülü ve eğlenceli oyunlarıyla çocuklara ve çocukluğunu özleyenlere unutulmaz bir gösteri sunuyor.

Detaylar için tıkla…

29- CNR Avrasya Boat Show “On The Sea” — Günlük Bilet (Sergi) — 30 TL — İstanbul — 20:00

Türkiye’de denizcilik sektörünün en büyük buluşması olan “CNR Avrasya Boat Show” eylül ayında denizde Ataköy Mega Yatch Marina’da…

Detaylar için tıkla…

30- Canım Kardeşim (Aile Tiyatrosu) — 34 TL — İstanbul — 15:00

TRT Çocuk kanalında reyting rekortmeni olan “Canım Kardeşim” adlı çizgi dizi, müzikli bir gösteriyle 2 Ekim’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde çocuklarla buluşuyor.TRT Çocuk kanalında yıllardır çocukların sevgilisi olan iki kardeş Müge ve Mine, yanlarına sevimli kedileri Mıncır’ı da alarak dünyayı dolaşıyor.Gösteri; çevre duyarlılığı, farklı olanı anlamaya çalışmak, empati, kardeşlik, dayanışma gibi evrensel temaları eğlendirici bir dille ve coşkulu müziklerle sahneye taşıyor.

Detaylar için tıkla…

31- Yetersiz Bakiye (Tiyatro) — 56 TL — İstanbul — 20:00

İki perdelik komedi “Yetersiz Bakiye”, 2 Ekim’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde izleyicisiyle buluşuyor.”Kahkaha fırtınasına hazır mısınız?Bu tiyatro oyununda acı gerçeklerle bir kez daha yüzleşiyoruz. Günümüzde sadece tüketen ve tüketmeyi alışkanlık edinmiş insanların asıl değerlerinden nasıl koptuklarını anlatan bu öykü bir mizah örneği.

Detaylar için tıkla…

32- Hellmann’s Burger Fest Party Weekend-2 Ekim (Diğer Müzik) — 57 TL — İstanbul — 12:30

Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı burger festivali olan Hellmann’s Burger Fest’in tematik etkinliği ‘Hellmann’s Burger Fest Party Weekend’, 1–2 Ekim tarihleri arasında Zorlu Center’da gerçekleşiyor.”Tüm burgerseverler toplanın, bu festivalde her şey sizin için…20’den fazla çeşit konsept gurme burger’ı gün boyu sınırsız olarak yemeye, ünlü şeflerden workhop’lara, iyi müziğe ve birbirinden nefis Hellmann’s sosları keşfetmeye hazır mısın?Hellmann’s Burger Fest Party Weekend’te seni neler mi bekliyor?* 20’den fazla çeşidiyle sınırsız konsept gurme burger’la* Gabriele sponza ile Sauce Lab’de yaratıcı sosların tadılması, yapılışının öğrenilmesi* Le Cordon Bleu İstanbul şefleriyle “Burger Workshop’u ve “Blind Tasting”* “Turşu Workshop‘unda turşu yapımının öğrenilmesi ve kuşkonumaz turşusu hediyeleri * Çıtır Patates Kızartması ve sınırsız Coca Cola* Burger Fest Orkestrası ile iyi müzik* Gün boyu sürprizler, ikramlar, şovlarİyi müzik demişken; Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars, 2 Ekim’de Hellmann’s Burger Fest Party Weekend’te sizlerle olacak.Bu harika 2 günü kaçırma burgersever, burger aşkına katıl.

Detaylar için tıkla…

33- Masterpiece — Venedik (Eğitim) — 60 TL — Ankara — 17:30

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri bu kez Ankara’da!”Daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir. Masterpiece bir resim kursu değil, resim ile dolu geçireceğiniz yaklaşık 3 saatlik bir keyif ve deneyim seansı. Sonunda evinize, ofisinize götürüp asabileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait yağlı boya eserleriniz olacak.

Detaylar için tıkla…

34- Masterpiece — Venedik (Eğitim) — 60 TL — İzmir — 17:30

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri İzmir’de…

Detaylar için tıkla…

35- Masterpiece — Venedik (Eğitim) — 60 TL — Ankara — 13:00

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri bu kez Ankara’da!”Daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir. Masterpiece bir resim kursu değil, resim ile dolu geçireceğiniz yaklaşık 3 saatlik bir keyif ve deneyim seansı. Sonunda evinize, ofisinize götürüp asabileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait yağlı boya eserleriniz olacak.

Detaylar için tıkla…

36- Masterpiece — Venedik (Eğitim) — 60 TL — İzmir — 13:00

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri İzmir’de…

Detaylar için tıkla…

37- Tim Burgess DJ Set (Rock) — 66 TL — İstanbul — 17:00

“Istanbul’dan San Francisco’ya Plak Maceraları” isimli kitabı çıkaran ünlü İngiliz rock grubu “The Charlatans’ın solisti Tim Burgess, 2 Ekim’de Uniq Açıkhava’da sahne alıyor.Tim Burgess ile Istanbul’da Plak Maceraları!Kitabında Istanbul’da yaşadığı plak maceralarını anlatan Burgess, Kontra Plak ve Lale Plak’ın katılımı ile beraber seyircileri geçmişe götürecek, dünyanın dört bir yanından topladığı plakları sizler için çalacak. Kontra Plak ve Lale Plak ise kendi plak arşivlerinin en özel seçkileri ile dinleyicilere müzikal bir şölen yaşatacak.

Detaylar için tıkla…

38- Color Sky 5K Bursa Renkli Koşu (Diğer Spor) — 69 TL — Bursa — 11:00

Dünyayı kasıp kavuran en çılgın, en eğlenceli ve en renkli 5 km koşusu Bursa’da… Renkli Koşu 2 Ekim’de Soğanlı Botanik Parkı’nda, kaçırmayın!Amerika’da başlayıp tüm dünyaya yayılan 5 km Renkli Koşusu şimdi Türkiye’de…

Detaylar için tıkla…

39- Masterpiece — Venedik (Eğitim) — 75 TL — İstanbul — 13:00

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece Etkinlikleri devam ediyor. Sanat, müzik, keyif..

Detaylar için tıkla…

40- Masterpiece String Art — Burçlar (Eğitim) — 75 TL — İstanbul — 13:00

Masterpiece Galata’da, cıvıl cıvıl bir atölyede, güzel müzikler eşliğinde sizi giderek popülerleşen String Art’ı deneyimlemeye çağırıyor!”Ham bir ahşap plakayı tamamen kendi ellerinizle yalnızca 3 saat içerisinde evinizin en dekoratif parçası haline getirmek istemez misiniz? Sanatçılarımız eşliğinde ahşap plakanızı önce onlarca çeşit renkten dilediğinize boyayacak daha sonra özel olarak tasarlanmış çivi çakma aletinizi kullanırken günün gerginliğini atacaksınız. Son aşamada ise eserinizi sanatçımızın direktifleri doğrultusunda yüzlerce ip çeşidimizden evinize ve zevkinize uygun olanlarla doldururken kafanızı tamamen boşaltacak ve terapi gibi bir seans sonrası eserinizi tamamlayacaksınız.Galata’dayız.

Detaylar için tıkla…

41- Masterpiece — Venedik (Eğitim) — 75 TL — İstanbul — 17:30

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece Etkinlikleri devam ediyor. Sanat, müzik, keyif..

Detaylar için tıkla…

42- Masterpiece — Venedik (Eğitim) — 75 TL — İstanbul — 17:30

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri devam ediyor. Sanat, müzik, keyif..

Detaylar için tıkla…

43- Masterpiece String Art — Burçlar (Eğitim) — 75 TL — İstanbul — 17:30

Masterpiece Galata’da, cıvıl cıvıl bir atölyede, güzel müzikler eşliğinde sizi giderek popülerleşen String Art’ı deneyimlemeye çağırıyor!”Ham bir ahşap plakayı tamamen kendi ellerinizle yalnızca 3 saat içerisinde evinizin en dekoratif parçası haline getirmek istemez misiniz? Sanatçılarımız eşliğinde ahşap plakanızı önce onlarca çeşit renkten dilediğinize boyayacak daha sonra özel olarak tasarlanmış çivi çakma aletinizi kullanırken günün gerginliğini atacaksınız. Son aşamada ise eserinizi sanatçımızın direktifleri doğrultusunda yüzlerce ip çeşidimizden evinize ve zevkinize uygun olanlarla doldururken kafanızı tamamen boşaltacak ve terapi gibi bir seans sonrası eserinizi tamamlayacaksınız.Galata’dayız.

Detaylar için tıkla…

44- Masterpiece Heykel — Buda (Eğitim) — 90 TL — İstanbul — 17:30

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece Heykel etkinlikleri sizlerle buluşmaya devam ediyor.”Sanat. Müzik.

Detaylar için tıkla…

45- Masterpiece Heykel — Buda (Eğitim) — 90 TL — İstanbul — 13:00

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece Heykel etkinlikleri sizlerle buluşmaya devam ediyor.”Sanat. Müzik.

Detaylar için tıkla…

46- Bağbozumu İstanbul Festivali (Sergi) — 99 TL — İstanbul — 14:00

Bağbozumu İstanbul, bir ilke imza atarak 2 Ekim’de Türkiye’nin en geniş yerli kavı olan İncirli Şaraphane’de 30 firmadan 500 farklı tatla unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. “Bağbozumu geleneği İstanbul’a taşınıyor ve Bağbozumu İstanbul adı altında sizi İstanbul Boğazı’nın en özel noktasına, Kuruçeşme’ye davet ediyor. 30’dan fazla firmanın katılımcılığını yapacağı en özel bağlardan bardağa uzanan bu serüvende Trakya’dan Elazığ’a, Nevşehir’den Denizli’ye bütün bölgelerin ürünlerini hem özel butik üreticilerden hem de tecrübeli büyük üreticilerden deneyimlemek mümkün olacak.

Detaylar için tıkla…

47- American Pie & Tart (MEB Onaylı Eğitim) — 120 TL — Ankara — 15:00

TCA — Turkish Culinary Academy’nin “American Pie & Tart” adlı workshop etkinliğinde pie ve tart hamurunun hazırlanışını öğreneceksiniz.Amerika’dan orijinal reçeteler ile pie ve tart hamurunun hazırlanışını, açmasını ve birçok püf noktasını öğrenebileceğiniz bir eğitim..

Detaylar için tıkla…

48- Meksika Ateşi (MEB Onaylı Eğitim) — 150 TL — İstanbul — 13:00

Meksika mutfağının sırlarını uygulamalı olarak öğrenmek için, siz de Chef’s Table Mutfak Akademisi’nin “Meksika Ateşi” workshop etkinliğindeki yerinizi ayırtın.”Meksika deyince akla ilk gelen, eşsiz mutfağıdır her zaman. Quesadilla’dan Taco’ya, en önemli Meksika lezzetlerini hazırlayarak damak tadı olarak çok sevdiğimiz bu mutfağın püf noktalarını, temel özelliklerini ve yapısını hep beraber keşfedeceğiz.

Detaylar için tıkla…

49- Süleymaniye, Zeyrek ve Vefa (Atölye) — 163 TL — İstanbul — 9:30

Antonina Turizm tarafından gerçekleştirilecek “Süleymaniye, Zeyrek ve Vefa” etkinliği 2 Ekim’de sizlerle…

Detaylar için tıkla…

50- Amatör Ekmekçilik (MEB Onaylı Eğitim) — 1500 TL — Ankara — 18:30

TCA — Turkish Culinary Academy’nin “Amatör Ekmekçilik” adlı workshop etkinliğinde ekmek yapımının püf noktalarını keşfedeceksiniz.”Profesyonel Ekmekçilik programına herhangi bir nedenden dolayı katılamıyor iseniz üzülmeyin..

Detaylar için tıkla…

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.