22 Kasım 2016 Tarihinde Yapabileceğiniz Fiyatları 5 TL ile 2500 TL Arasında Değişen 42 Aktivite

1 — Himalayalar (Sinema) — 5 TL — İstanbul — 15:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/akbanksanat_kore2_2016.jpg

Akbank Sanat, 8–22 Kasım 2016 tarihleri arasında, Kore Büyükelçiliği, Kore Film Konseyi, Kore Kültür Merkezi, Sinema TV ve M-Line Distribution’un işbirliğiyle, “2.Kore Film Günleri”ne ev sahipliği yapacak.Yönetmen: Lee Seok-hunOyuncular: Hwang Jung-min, Jung Woo, Jo Sung-haYapım ve Format: 2015, DCP, 124’Konusu gerçek bir olaydan alınmış filmde, dağcı Uhm Hong-Kil ve keşif ekibi, Park Moo-Taek’in bedenini bulmak üzere Himalayalar’a giderler.

Detaylar için tıkla…

2 — Babama Övgü (Sinema) — 5 TL — İstanbul — 19:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/babamaovgu_akbanksanat_1.jpg

Akbank Sanat, 8–22 Kasım 2016 tarihleri arasında, Kore Büyükelçiliği, Kore Film Konseyi, Kore Kültür Merkezi, Sinema TV ve M-Line Distribution’un işbirliğiyle, “2.Kore Film Günleri”ne ev sahipliği yapacak.Yönetmen: Yoon Je-kyoonOyuncular: Hwang Jung-min, Yunjin Kim, Oh Dal-suYapım ve Format: 2016, DCP, 126’”Deok-Su, çocukken, Kore Savaşı’nın ortasında, bir Kuzey Kore sığınmacı tahliyesi sırasında babasıyla vedalaşmak zorunda kalır.

Detaylar için tıkla…

3 — Tasarım Bienali Rehberli Tur (Sergi) — 13.5 TL — İstanbul — 18:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/tasarimbienali2016_1.jpg

3. İstanbul Tasarım Bienali, “Biz İnsan Mıyız?” başlığı altında, 22 Ekim — 20 Kasım 2016 tarihlerinde gerçekleşiyor. Ücretsiz olarak gezilebilecek bienal sergisinde rehberli turlar da düzenlenecek.

Detaylar için tıkla…

4 — İvan İvanoviç Var Mıydı, Yok Muydu? (Tiyatro) — 20 TL — İstanbul — 20:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/varmiydi-yokmuydu-sgm.jpg

“İvan İvanoviç Var Mıydı, Yok Muydu?” 22 Kasım’da Sabancı Gösteri Merkezi’nde tiyatroseverlerle buluşuyor.Yazan: Nazım HikmetYöneten: Emrah ErenDekor — Kostüm Tasarım: Barış DinçelIşık Tasarım: Yüksel AymazOynayanlar: Aşkın Şenol, Baransel Gürsoy, Berk Yaygın, Deniz Özmen, Fatih Koyunoğlu, Gökhan Azlağ, Pınar TuncegilTiyatroadam’ın merakla beklenen yeni oyunu Nazım Hikmet’in çarpıcı eseri “İvan İvanoviç Var mıydı, Yok muydu?” Emrah Eren rejisi ve Tiyatroadam tarzıyla sahnede..

Detaylar için tıkla…

5 — Karanlıkta Diyalog (Sergi) — 22 TL — İstanbul — 10:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/karanlikta_diyalog.jpg

Dünya üzerinde 135 kentte 8 milyondan fazla insanın deneyimlediği “Karanlıkta Diyalog Sergisi”, yeni dönemde de Turkcell Diyalog Müzesi’nde sizlerle…

Detaylar için tıkla…

6 — Sessizlikte Diyalog (Sergi) — 22 TL — İstanbul — 10:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/sessizlikte_diyalog.jpg

Dünyada milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilen Sessizlikte Diyalog sergisi, Turkcell Diyalog Müzesi’nde sizlerle…

Detaylar için tıkla…

7 — Bir Delinin Hatıra Defteri (Tiyatro) — 23 TL — Ankara — 20:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/deli-metinzak.jpg

Bir şizofrenin iç dünyasının anlatıldığı “Bir Delinin Hatıra Defteri” oyununu bir de Metin Zakoğlu yorumuyla izlemek için Ertan Gösteri Merkezi’nde yerinizi alın.Metin Zakoğlu’ndan Gogol’un Bir Delinin Hatıra Defteri’ne daha önce denenmemiş çağdaş bir yorum.Sen, birbirinin tekrarı, en fazla izlediği bir önceki oyunun daha yeni kopyasını mı izlemek istersin yoksa benim hiç bugüne kadar denenmemiş, izlenmemiş, başka bir örneği daha olmayan Gogol yorumum olan “Bir Delinin Hatıra Defterini mi” Ertan Gösteri Merkezi’ni belirli günler günlüğünü gelenlere okumak için kiralayan Kahramanımız ve onu izlemeye gelen oyun seyircileri ile kurduğu interaktif ilişki.

Detaylar için tıkla…

8 — Joker (Tiyatro) — 23 TL — İstanbul — 20:30

https://butcenegore.com/uploads/events/events/joker-yeni.jpg

Joker, kasım ayında Bo Sahne’de izleyicisyle buluşuyor.’Sevdiğin işi yap! Sahnede en çok senin dedikodun yapılır! Evet, sana söyledim seyirci! İzlediklerinin arka planı hep daha eğlenceli. Kimse duymasın! Küçük bir sır vereyim size.

Detaylar için tıkla…

9 — Esra Kayıkçı (Alternatif) — 23.5 TL — İstanbul — 22:30

https://butcenegore.com/uploads/events/events/noimage.gif

Esra Kayıkçı, Bozgun Hatıra albümünün sevilen şarkılarını sizler için Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde seslendirecek.Esra Kayıkçı, 1999 yılında müzik teorisi ve gitar eğitimine başladı. 2002–2006 yılları arasında Trakya Üniversitesi Arkeoloji bölümünde okudu.

Detaylar için tıkla…

10 — Nereye Gitti Bütün Çiçekler (Tiyatro) — 24 TL — İstanbul — 20:30

https://butcenegore.com/uploads/events/events/nereyegitti-cicekler.jpg

Eve Ensler’in “Necessary Targets” adlı oyunundan uyarlanan “Nereye Gitti Bütün Çiçekler” tiyatro oyunu, 22 Kasım’da garajistanbul sahnesinde…

Detaylar için tıkla…

11 — Shakespeare’in Bütün Eserleri — Hafif Kısaltılmış (Tiyatro) — 25 TL — İstanbul — 20:30

https://butcenegore.com/uploads/events/events/hafifkisaltilmis2016_1.jpg

Londra’da 10 sezon kapalı gişe oynayan müthiş komedi “Shakespeare’in Bütün Eserleri — Hafif Kısaltılmış”, kasım ayında Borusan Oto Dolmabahçe Sahne’de sizlerle buluşuyor.Kahkaha garantili ve ödüllü..

Detaylar için tıkla…

12 — Göksun Çavdar (Diğer Müzik) — 28.5 TL — İstanbul — 22:00

https://butcenegore.com/files/404/events/etkinlik.jpg

Göksun Çavdar ile müzik ziyafetine buyurun…

Detaylar için tıkla…

13 — Ben Orhan Veli (Tiyatro) — 30 TL — İstanbul — 20:30

https://butcenegore.com/uploads/events/events/ben_orhan_veli.jpg

Usta oyuncu Kemal Kocatürk’ten bir unutulmaz portre “Ben Orhan Veli”, sizler için sahnelenmeye devam ediyor.Uyarlayan, yöneten: Kemal KocatürkMüzik: Ayça KocatürkDekor, kostüm: Sırrı TopraktepeIşık: Aslı AtasoyOynayanlar: Kemal Kocatürk, Ozan SevinPiyano: Ayça KocatürkUsta oyuncu Kemal Kocatürk’ten bir unutulmaz portre daha. “Ben Orhan Veli”; Orhan Veli Kanık’ın kısıtlı yaşamına sığdırdığı unutulmaz şiirlere, dünya görüşüne, yazılarına, öykülerine, aşklarına, dostluklarına ve çile dolu hayatına bir ağıt niteliğinde.

Detaylar için tıkla…

14 — National Theatre Live: Frankenstein (Sinema) — 31 TL — İstanbul — 20:30

https://butcenegore.com/uploads/events/events/frankenstein2016_0001.jpg

National Theatre Live ile Frankenstein 4 Ekim’de Salon ekranında…

Detaylar için tıkla…

15 — Harika Kanatlar (Aile Tiyatrosu) — 33.5 TL — Bursa — 18:30

https://butcenegore.com/uploads/events/events/harika-kanatlarrr01.jpg

TRT Çocuk ekranlarının sevilen yapımı “Harika Kanatlar” Türkiye turnesinde müzikal sahne gösterisiyle çocuklarla buluşuyor. -24 ay ve üzeri çocuklar bilete tabidir.Ekranda yayınlanan çizgi filmin konusuna ve karakterlerine sadık kalınarak hazırlanan gösterimiz seyircilerini bekliyor.

Detaylar için tıkla…

16 — Kalben (Pop) — 34 TL — Ankara — 21:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/kalben.jpg

Şarkıcı ve söz yazarı Kalben, 22 Kasım’da If Performance Hall Ankara sahnesinde sevenleriyle buluşuyor. Babylon, Nublu, Salon İKSV gibi çeşitli mekanlarda sahne alan Kalben’in ilham kaynakları arasında PJ Harvey, Sevinç Tevs, Nazan Öncel, David Bowie, Tom Waits ve daha nice güzel insan var. Folk, indie, arabesk, klasik müzik gibi çeşitli türlerden beslenen Kalben metin ve senaryo yazarlığı, gazetecilik gibi işlerin yanı sıra bir de Lulu’nun Maceraları çocuk kitabı serisinin ilki olan Lulu Güneşi Arıyor’un yazarı.

Detaylar için tıkla…

17 — Doğaçlama Tiyatro Ligi (Tiyatro) — 34 TL — İstanbul — 20:30

https://butcenegore.com/uploads/events/events/dogaclamatiyatroligi_2016.jpg

BKM Mutfak Doğaçlama Tiyatro Ligi 2016–2017 sezonu başlıyor.”Moderatörlüğünü Dilek Çelebi’nin üstlediği, jüri koltuğunda Osmantan Erkır’ın yer alacağı müsabakalarda sen de takımını seç, heyecanımıza ortak ol.Çeşitli mekanlarda gerçekleştirdikleri “tiyatro sporu” performanslarıyla doğaçlama alanında adından sıkça söz ettiren ve son olarak BKM Mutfak Doğaçlama Tiyatro Ligi seçmelerine başvurarak ligde yer almaya hak kazanmış takımların yarışacağı “BKM Mutfak Doğaçlama Tiyatro Ligi” 2016–2017 sezonunu açıyor.

Detaylar için tıkla…

18 — Bir Delinin Hatıra Defteri (Tiyatro) — 36 TL — İstanbul — 20:30

https://butcenegore.com/uploads/events/events/bir_delinin_hatira_defteri.jpg

Ülkemizde oynanan ilk tek kişilik oyun olan Bir Delinin Hatıra Defteri’ni Genco Erkal 50 yıl sonra yeniden yorumluyor.Nikolay Gogol’un en sevilen öykülerinden olan bir Delinin Hatıra Defteri 1965 yılında sahneye uyarlanmış ve ülkemizde ilk tek kişilik oyun olarak Genco Erkal tarafından Ankara Sanat Tiyatrosu’nda oynanmıştı. Yıllar boyunca sanatçı aynı eseri üç kez, üç değişik yorumla sahneledi.

Detaylar için tıkla…

19 — Yerli Yersiz (Tiyatro) — 36 TL — İstanbul — 20:30

https://butcenegore.com/uploads/events/events/yerliyersiz_2016_1.jpg

Hollanda’nın Türk yıldızı Nilgün Yerli, “Yerli Yersiz” adlı gösterisiyle 22 Kasım’da Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde sizlerle…

Detaylar için tıkla…

20 — Bir Delinin Hatıra Defteri (Tiyatro) — 36 TL — İstanbul — 20:30

https://butcenegore.com/uploads/events/events/birdeli-hatıra-defteriagust.jpg

Bir şizofrenin iç dünyasının anlatıldığı “Bir Delinin Hatıra Defteri” oyununu bir de Metin Zakoğlu yorumuyla izlemek için Cafe Theatre’da yerinizi alın.Metin Zakoğlu’ndan Gogol’un Bir Delinin Hatıra Defteri’ne daha önce denenmemiş çağdaş bir yorum.Sen, birbirinin tekrarı, en fazla izlediği bir önceki oyunun daha yeni kopyasını mı izlemek istersin yoksa benim hiç bugüne kadar denenmemiş, izlenmemiş, başka bir örneği daha olmayan Gogol yorumum olan “Bir Delinin Hatıra Defterini mi” Ertan Gösteri Merkezi’ni belirli günler günlüğünü gelenlere okumak için kiralayan Kahramanımız ve onu izlemeye gelen oyun seyircileri ile kurduğu interaktif ilişki.

Detaylar için tıkla…

21 — Baba Zula (Diğer Müzik) — 38.5 TL — İstanbul — 20:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/baba_zula1.jpg

Türk psikedelik müziğinin kendine has ekiplerinden Baba Zula, 22 Kasım’da IF Performance Hall Ataşhir sahnesinde dinleyicisiyle buluşuyor.Yeni albümü “34 Oto Sanayi’yi Türkiye’den önce Japonya’da yayımlayan ve bunun şerefine bir de Japonya turnesine çıkan Baba Zula, her zaman olduğu gibi görkemli ve bol danslı sahne performansıyla sevenlerini müziğin büyüsüyle coşturacak.

Detaylar için tıkla…

22 — Fosforlu’nun Hikayesi (Tiyatro) — 40 TL — Edirne — 20:30

https://butcenegore.com/uploads/events/events/fosforlu2016sonafis.jpg

Tiyatrokare’nin müzikal oyunu “Fosforlu”, Edirne Bahçeşehir Koleji’nde sizler ile buluşuyor.Siz hiç ummadığınız bir anda, hiç ummadığınız bir kişiye aşık oldunuz mu? Üstelik karşılıksız.

Detaylar için tıkla…

23 — Duo Mares: Esra Pehlivanlı — Marko Kassl (Klasik) — 40 TL — Ankara — 20:30

https://butcenegore.com/uploads/events/events/muzedemuzik_salikonseri2016.jpg

Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi Salı Konserleri’nin 2016–17 sezon programı açıklandı.”11 Ekim 2016 günü uluslararası besteci ve piyanist Fazıl Say’ın “sürpriz” bir resitaliyle açılacak sezonda, sekiz ayda 15 oda müziği dinletisi yer alıyor.Sanat yönetmenliğini Şefik Kahramankaptan’ın yaptığı Müzede Müzik / Salı Konserleri dizisinde, duayen kemancı Cihat Aşkın’dan usta çellist Ozan Tunca’ya, lirik soprano Görkem Ezgi Yıldırım’dan, dünyanın ilk viyola — akordeon ikilisi Düo Mares’e uzanan seçkin bir program hazırlandı.

Detaylar için tıkla…

24 — Ferhangi Şeyler (Tiyatro) — 45 TL — Eskişehir — 20:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/ferhangi_seyler2000.jpg

Ferhan Şensoy, tek kişilik gösterisi Ferhangi Şeyler 22 Kasım’da Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.Ferhan Şensoy’un 7 Mart 1987'den beri aralıksız oynadığı tek kişilik gösterisi, gündelik herhangi olayların Ferhanca bir mizah penceresinden değerlendirilmesidir.

Detaylar için tıkla…

25 — Ahmet Aslan (Türk Sanat — Halk Müziği) — 45 TL — Ankara — 20:30

https://butcenegore.com/uploads/events/events/ahmet-aslan.jpg

Anadolu müziğini batı enstrümanlarıyla birlikte kullanan Ahmet Aslan, 22 Kasım’da ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde müzikseverlerle buluşuyor..

Detaylar için tıkla…

26–2si 1 Arada (Tiyatro) — 46 TL — İstanbul — 20:30

https://butcenegore.com/uploads/events/events/ikisi_bir_arada.jpg

Ahmet Kazanbal’ın yönettiği tek perdelik romantik komedi “2'si 1 Arada”, 22 Kasım’da Akatlar Kültür Merkezi’nde sahneleniyor.Tek Perde Romantik KomediOyuncular: Cemal Hünal, Neslihan Yeldan, Ruhi Sarı, Duygu ŞenUyarlayan/ Yönetmen: Ahmet KazanbalKompozitör: Mehmet KazanbalMüzik: Miya — A Capella BoğaziçiSanat Yönetmeni: Ceyda CabaIşık: Hasan DemirGörsel Sanat ve Tasarım: Gate Production Sahne İşleriYapım: Gate Production Dominant bir kadın olan Oya, kocasına sürpriz yapmak için seyahatten eve erken gelir. Evde kocası Tuna da Oya’yı terk etmek üzere hazırlanmaktadır.

Detaylar için tıkla…

27 — Kadınlar, Filler ve Saireler (Tiyatro) — 47 TL — İstanbul — 21:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/kadinlar-filler-sairlerrr.jpg

Üç kadının trajikomik hikayesinin anlatıldığı tiyatro oyunu “Kadınlar, Filler ve Saireler”, 22 Kasım’da Beşiktaş Kültür Merkezi’nde izleyicisiyle buluşuyor.“Yeni sezonun en iddialı oyunu” geliyor!Yunus Emre Gümüş’ün yazdığı, Özen Yula’nın yönettiği “Kadınlar, Filler ve Saireler..

Detaylar için tıkla…

28 — İstanbul Dervishes — Sema Ayini (Bale — Dans) — 56 TL — İstanbul — 19:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/sema-ayini_yeni.jpg

İstanbul Dervishes’ın sunduğu Sema Gösterisi ve Semazen Dünyası Sergisi Hocapaşa Kültür Merkezi’nde gerçekleşiyor.Canlı tasavvuf müziği eşliğinde enfes sema gösterisi ve Sema geleneğinin spiritüel bakış açısı ile sunulduğu eşsiz sergi deneyimi büyüleyici bir atmosferde bir arada …Derviş aksesuarlarından heykellere, kıyafetlerden müzik aletlerine kadar sema kültürü ile ilgili her şeyi bulabileceğiniz bu sergi ile Sema ayini daha anlamlı ve daha kapsamlı..

Detaylar için tıkla…

29 — Kerimcan Durmaz (Dans — Elektronik) — 56 TL — Gaziantep — 21:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/kerimcandurmaz1.jpg

Kerimcan Durmaz, 22 Kasım’da Gaziantep Hayal Kahvesi sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor. .

Detaylar için tıkla…

30 — Masterpiece — Sokak Lambası (Eğitim) — 60 TL — Ankara — 19:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/sokak_lambasi.jpg

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri bu kez Ankara’da!”Daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir. Masterpiece bir resim kursu değil, resim ile dolu geçireceğiniz yaklaşık 3 saatlik bir keyif ve deneyim seansı. Sonunda evinize, ofisinize götürüp asabileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait yağlı boya eserleriniz olacak.

Detaylar için tıkla…

31 — Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama (Eğitim) — 68 TL — Antalya — 19:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/sosyal-medya-djital.jpg

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama, Burada Seminer Var Antalya Eğitim mekanında…

Detaylar için tıkla…

32 — Masterpiece — Sokak Lambası (Eğitim) — 75 TL — İstanbul — 19:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/sokak_lambasi.jpg

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece Etkinlikleri devam ediyor. “Sanat, müzik, keyif..

Detaylar için tıkla…

33 — Güney Fransa Lezzetleri (Eğitim) — 80 TL — İstanbul — 12:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/guneyfransa-lee.jpg

“Güney Fransa Lezzetleri” workshop’u, 22 Kasım’da Le Cordon Bleu İstanbul’da sizlerle…

Detaylar için tıkla…

34 — Masterpiece Heykel — Suratlar (Eğitim) — 90 TL — İstanbul — 19:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/masterpiecesuratlar_01.jpg

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece Heykel etkinlikleri sizlerle buluşmaya devam ediyor.”Sanat. Müzik.

Detaylar için tıkla…

35 — Kahve Dünyası Atölye-Çikolata Kursu (Atölye) — 120 TL — İstanbul — 13:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/kahve_dunyasi_atolye.jpg

Çikolatanın arkasında yıllardır saklı kalan o çok gizli formüller, Kozzy AVM Kahve Dünyası Çikolata Atölyesi’nde gün yüzüne çıkıyor.Gerçek bir çikolatasever, çikolata yapmayı da sever.Şimdi kendinizi çocukluğunuzdan beri damağınızı tatlandıran, en vazgeçemediğiniz lezzetlerden biri olan çikolatanın enfes kokusu altındaki bir atölyede, size özel yorumunuzla çikolata yaparken hayal edin.

Detaylar için tıkla…

36 — Kahve Dünyası Atölye-Çikolata Kursu (Atölye) — 120 TL — İstanbul — 13:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/kahve_dunyasi_atolye.jpg

Çikolatanın arkasında yıllardır saklı kalan o çok gizli formüller, Kemerburgaz Kahve Dünyası Çikolata Atölyesi’nde gün yüzüne çıkıyor.Gerçek bir çikolatasever, çikolata yapmayı da sever.Şimdi kendinizi çocukluğunuzdan beri damağınızı tatlandıran, en vazgeçemediğiniz lezzetlerden biri olan çikolatanın enfes kokusu altındaki bir atölyede, size özel yorumunuzla çikolata yaparken hayal edin.

Detaylar için tıkla…

37 — Egzotik Tatlılar (MEB Onaylı Eğitim) — 150 TL — İstanbul — 19:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/chef2016_egzotiktatlilar_ha.jpg

Eşsiz lezzetleri uzaklardan size getirdik. Egzotik ada tatlılarını denemek için sizleri Chef’s Table Mutfak Akademisi’ne bekliyoruz.”Adalardan gelen egzotik tatların sırlarına erişebileceğiniz keyifli bir workshop ile sizi harika bir lezzet yolculuğuna çıkaracağız.

Detaylar için tıkla…

38 — Oyunculuk Atölyesi (Eğitim) — 200 TL — İstanbul — 19:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/oyunculuk-atolyesiii.jpg

Oyunculuk öğrenmek ve bu konuda kendini geliştirmek isteyen herkes için harika bir etkinlik!Deneyimli oyuncular Onur Şenay ve Ümit İlban tarafından gerçekleştirilecek Oyunculuk Atölyesi’nin temelinde; tiyatro sanatının, profesyonel oyunculuk kariyerinin ötesinde, hayatın her alanında gerekli olduğu fikri yatıyor. 15 Kasım 2016, Salı akşamı başlayacak olan eğitimler; basit teknikler kullanarak diksiyonu, vücut kontrolünü, ifade biçimini ve ekip çalışmasını geliştirmeyi ve kişilerin kendi sahnesini doğru kullanmasına yardımcı olmayı hedefliyor. 3 aylık program boyunca her salı akşamı 19:00–21:00 arasında gerçekleşecek Oyunculuk Atölyesi; kişiliğini sanatla geliştirmek, doğru ve etkili iletişim ile özel ve iş hayatındaki başarıyı arttırmak ya da oyunculuk kariyerine adım atmak isteyen herkese fırsat tanıyor.

Detaylar için tıkla…

39 — Arda Eşberk ile Kahramanın Yolculuğu Atölye Çalışması 1. Modül (Konferans) — 500 TL — İstanbul — 19:30

https://butcenegore.com/uploads/events/events/yenilensen-workshop.jpg

Arda Eşberk ile Kahramanın Yolculuğu Atölye Çalışması 1. Modül, Habita Coworking’de!”Uzun yıllardır spritüel öğretiler konusunda geniş araştırmalar yapan, Oyuncu — Eğitmen — Drama Lideri Arda Eşberk ile Kahramanın Yolculuğu Atölye Çalışması 22 Kasım — 13 Aralık tarihleri arası, 4 hafta boyunca her salı akşamı Yenilensen’de!1. Modül Tarihleri :22 Kasım 2016–19:3029 Kasım 2016–19:30 6 Aralık 2016–19:3013 Aralık 2016–19:30Hey Kahraman! Sen kendi filminin başrolüsün.

Detaylar için tıkla…

40 — Arda Eşberk ile Kahramanın Yolculuğu Atölye Çalışması 1. Modül (Konferans) — 500 TL — İstanbul — 19:30

https://butcenegore.com/uploads/events/events/yenilensen-workshop.jpg

Arda Eşberk ile Kahramanın Yolculuğu Atölye Çalışması 1. Modül, Bizz Kişisel Gelişim Merkezi’nde!”Uzun yıllardır spritüel öğretiler konusunda geniş araştırmalar yapan, Oyuncu — Eğitmen — Drama Lideri Arda Eşberk ile Kahramanın Yolculuğu Atölye Çalışması 22 Kasım — 13 Aralık tarihleri arası, 4 hafta boyunca her salı akşamı Yenilensen’de!1. Modül Tarihleri :22 Kasım 2016–19:3029 Kasım 2016–19:30 6 Aralık 2016–19:3013 Aralık 2016–19:30Hey Kahraman! Sen kendi filminin başrolüsün.

Detaylar için tıkla…

41–9 Adım’da Temel Aşçılık (Atölye) — 1450 TL — İstanbul — 19:00

https://butcenegore.com/uploads/events/events/9adimda-soffa.jpg

Mutfakta bilmeniz gerekli tüm temel bilgilerden oluşan, “9 Adımda Temel Aşçılık” workshop etlinliği SOFFA mutfağında gerçekleşiyor. 1. Ders Bıçak Teknikleri ve Kesim şekilleri 22 Kasım 2016 Salı 19:00–23:00Mutfağın temeli olan Bıçak Kullanma Tekniklerinin anlatıldığı bu derste ,bıçaklar ,kesim şekilleri gösterilecek olup 9 hafta boyunca kullanacağımız temel bilgiler ve chef bıçağınız ilk derste verilecektir.

Detaylar için tıkla…

42 — Amatör Pastacılık (MEB Onaylı Eğitim) — 2500 TL — Ankara — 18:30

https://butcenegore.com/uploads/events/events/amator_pastacilik.jpg

TCA — Turkish Culinary Academy’nin “Amatör Pastacılık” adlı workshop etkinliğinde pasta yapımının püf noktalarını keşfedeceksiniz.”Profesyonel Pastacılık programımıza herhangi bir nedenden dolayı katılamıyor iseniz üzülmeyin..

Detaylar için tıkla…