24 Eylül 2016 Tarihinde Yapabileceğiniz Fiyatları 15 TL ile 500 TL Arasında Değişen 60 Aktivite

1- İstanbul Comics And Art Festival 2. Gün 10:00–20:00 (Sergi) — 15 TL — İstanbul — 10:00

Şehrin en yaratıcı ve en eğlenceli festivali, İstanbul Comics and Art Festival, 23–25 Eylül’de Kadıköy St. Joseph’liler Derneği Sosyal Tesisleri Club Quartier’da gerçekleşiyor.Dijital devrime ufak bir ara verin.

Detaylar için tıkla…

2- En Güzel Hediyem (Aile Tiyatrosu) — 18 TL — Ankara — 16:00

“En Güzel Hediyem” tiyatro oyunu, 9 Ekim’de Kentpark AVM Moral Sahne’de izleyicisiyle buluşuyor.”Okula yeni başlayan Ece bu güne kadar arkadaşlarından okul ile ilgili hiç olumlu olmayan şeyler duymuştur. Ama ilk günden itibaren tüm bu düşünceleri değişmiştir.

Detaylar için tıkla…

3- İzmir Aroma Festival — Kahve ve Çikolata Festival’i 2.Gün (Sergi) — 20 TL — İzmir — 10:00

İzmir’in ilk ve tek kahve — çikolata festivali Aroma Festival, 23–25 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek.”Kahve ve çikolata… Bu ikili kuşkusuz bir bütünün, bir keyfin, bir kültürün, bir yaşam şeklinin parçalarını oluşturmaktadır. Kahve çikolatasız, çikolata kahvesiz düşünülemez.

Detaylar için tıkla…

4- Vokalemun (Diğer Müzik) — 25 TL — Ankara — 21:00

Vokalemun, 24 Eylül’de IF Performance Hall sahnesinde…

Detaylar için tıkla…

5- Breakfest İstanbul — 2. Seans 14:00–17:00 (Sergi) — 25 TL — İstanbul — 14:00

Kahvaltıyı mutlulukla bağdaştıranların en sevdiği etkinlik Breakfest İstanbul sizleri bekliyor.Uniq İstanbul’un doğayla iç içe atmosferinde, caz eşliğinde enfes bir lezzet şöleni!Türkiye’nin ilk kahvaltı festivali olan Breakfest İstanbul, bölgesel lezzetlerin, özel kahvaltı menülerinin, damak çatlatan tadımların yapılacağı; çeşitli atölyelerin ziyaterçiler ile buluşacağı, kahvaltı severlerin, enfes tadımların yanı sıra aktivitelerle de keyifli vakit geçireceği, kahvaltının mutlulukla olan ilgisinin beraberce deneyimlenebileceği, caz eşliğinde gerçekleşecek Breakfest İstanbul, “Kahvaltısız asla!” diyenleri, 24–25 Eylül tarihlerinde Uniq İstanbul Maslak’a bekliyor! Ziyaretçilerin sınırsız tadım yapabileceği festivalde doğudan batıya, güneyden kuzeye katmerli tatlar, tadına doyulmaz bazlamalar, birbirinde leziz zeytin ve zeytinyağları, sunumuyla da öne çıkan peynir çeşitleri, enfes krepler, özel otlu omletler, dumanı tüten sıcacık ekmekler, yöresel doğal lezzetler, organik tatlar, alkali kahvaltı alternatifi, kahvaltının vazgeçilmezlerinden bal & kaymak, leziz ekmeklerle buluşan çikolata kreması, kahvaltının olmazsa olmazı çay ve daha fazlası kahvaltı severlerin merakla beklediği Breakfest İstanbul’ın sofrasını tatlandırıyor. Tadı damaklarda kalacak Breakfest İstanbul, bu yıl olduğu gibi her yıl kahvaltının vazgeçilmez doyumuyla sizleri bekliyor olacak.

Detaylar için tıkla…

6- Turkcell Karanlıkta Futbol (Futbol) — 25 TL — İstanbul — 12:00

Bu maça gözü kapalı girilir! Bu maç için aldığınız biletle tamamen zifiri karanlıkta oynanan “Turkcell Karanlıkta Futbol” heyecanını siz de yaşayacak, Görme Engelli Futboluna katkı sağlamış olacaksınız.- Maç tamamen zifiri karanlıkta oynanır.- Taç, korner, devre arası yoktur.

Detaylar için tıkla…

7- Deniz Sipahi (Rock) — 25 TL — Ankara — 22:00

Müzisyen ve oyuncu Deniz Sipahi, 24 Eylül akşamı 6:45 KK Ankara Sahnesinde…

Detaylar için tıkla…

8- Su Soley (Caz) — 28 TL — İstanbul — 23:59

Su Soley, 24 Eylül’de Dorock XL sahnesinde en güzel şarkılarını seslendirecek.Su Soley; 2000 yılında Ankara’da başlayan müzik hayatına, 2006 yılından itibaren Müzikal Tiyatro oyunculuğu eğitimi almak için geldiği İstanbul’da devam ediyor. İlk önemli adımı, 2007 yılında İstanbul Gelişim Orkestrası’yla çalışmaya başlamak oldu.

Detaylar için tıkla…

9- Alaaddin’in Sihirli Lambası (Aile Tiyatrosu) — 29 TL — İstanbul — 11:00

.

Detaylar için tıkla…

10- Erdal Güney ve Forantası (Caz) — 30 TL — İstanbul — 20:20

Yaptığı film, dizi müzikleri ve besteleriyle bilinen Erdal Güney, forantasıyla birlikte Nazım Hikmet Kültür Merkezi Kışlık Bahçe’de…

Detaylar için tıkla…

11- Yeni Türkü (Pop) — 34 TL — Zonguldak — 20:30

Yeni Türkü, sevilen şarkılarını 24 Eylül’de Acheron Amfi Tiyatro Sahnesinde sizler için seslendirecek.Şimdi ve Sonra… Yeni Türkü…Uzun bir aradan sonra Yeni Türkü yeni şarkıları müzikseverlerle…Şimdi ve Sonra… Yeni Türkü…Adını albümde bir şarkı olarak yer alan Yılmaz Erdoğan’ın “Ankara” şiirinin dizelerinden alan yeni album, 10 yeni “Yeni Türkü” şarkısı içeriyor. Albümün çıkış parçası “Böyle Gitmez”, Cengiz Onural ve Derya Köroğlu imzalı… Şarkı radyolarda ve TTNet Müzik platformunda dinleyiciyle buluşmaya başladı.

Detaylar için tıkla…

12- Pepee (Gösteri) — 34 TL — İstanbul — 13:00

Çocukların sevgilisi Pepee, 24 Eylül’de Torium Sahnesi’nde çocuklara unutulmaz bir gösteri sunacak. Türkiye’nin ilk milli çizgi film kahramanı Pepee; çocukların gelişimine katkı sağlarken aynı zamanda şarkılarla, türkülerle de eğlendirmeye devam ediyor. Sadece çocukların değil 7’den 70’e herkesin dünyasının sevgi dolu bir parçası haline gelen Pepee; şarkılı, türkülü ve eğlenceli oyunlarıyla çocuklara ve çocukluğunu özleyenlere unutulmaz bir gösteri sunuyor.

Detaylar için tıkla…

13- Çamur (Rock) — 34 TL — İstanbul — 22:30

Çamur, 24 Eylül’de KadıköySahne’de sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.Çamur, uzun yıllar ortaya koyduğu etkileyici sahne performansıyla kendi kitlesini yarattı. Dokuzuncu Roxy Müzik Günleri’nde elde ettiği başarının ardından grubun “Bu Aşkın Izdırabını” adlı ilk albümü dinleyiciyle buluştu.

Detaylar için tıkla…

14- Uşak, Kral ve Ötekiler (Tiyatro) — 34 TL — İstanbul — 20:30

Levent Özdilek’in yönettiği “Uşak, Kral ve Ötekiler” tiyatro oyunu, eylül ayı boyunca Bo Sahne’de izleyicisiyle buluşuyor.”Krallığın altın yüzü ve tavuk poposu” na dair bir hikayedir bu..

Detaylar için tıkla…

15- Canım Kardeşim (Aile Tiyatrosu) — 34 TL — İstanbul — 14:00

TRT Çocuk kanalında reyting rekortmeni olan “Canım Kardeşim” adlı çizgi dizi, müzikli bir gösteriyle 24 Eylül’de Moi Sahne’de çocuklarla buluşuyor.TRT Çocuk kanalında yıllardır çocukların sevgilisi olan iki kardeş Müge ve Mine, yanlarına sevimli kedileri Mıncır’ı da alarak dünyayı dolaşıyor.Gösteri; çevre duyarlılığı, farklı olanı anlamaya çalışmak, empati, kardeşlik, dayanışma gibi evrensel temaları eğlendirici bir dille ve coşkulu müziklerle sahneye taşıyor.

Detaylar için tıkla…

16- Mixfight Gala Kickbox Gecesi (Dövüş Sporları) — 35 TL — Kocaeli — 21:00

Mixfight Gala Kickbox Gecesi, 24 Eylül’de Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda!”Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda muhteşem bir geceye hazır mısınız? Kafkas Kartalı Erkan Varol ve şampiyonluklarıyla akıllara kazınan Avatar Atakan’ın ringe çıkacağı bu muhteşem gecede nefesler tutuluyor. Nefes kesen karşılaşmalara şahitlik edeceğiniz bu gecede Türk pop müziğinin en hareketli parçalarını seslendiren Murat Dalkılıç’ın şarkılarıyla ve sahne performansıyla da yerinizde oturamayacaksınız. Siz de 24 Eylül Cumartesi gecesi bu muhteşem organizasyonda yerinizi almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız.

Detaylar için tıkla…

17- Hüsnü Arkan (Diğer Müzik) — 39 TL — İstanbul — 20:00

Müzik eleştirmenleri tarafından Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi besteci ve yorumcularından biri olarak gösterilen Hüsnü Arkan, sevilen şarkılarıyla 24 Eylül akşamı IF Performance Hall Ataşehir’de!Temmuz 1991'de “Bir Yalnızlık Ezgisi” isimli ilk solo albümünü yayımlayan Hüsnü Arkan, Emin İgüs’ten sonra 1993'te “İstavrit” albümüyle vokalist, söz yazarı ve besteci olarak Ezginin Günlüğü’ne katıldı. Nadir Göktürk ile birlikte 1993'ten bu yana çıkan Ezginin Günlüğü albümlerinin mimarlarından olan Arkan, aynı zamanda “Ölü Kelebeklerin Dansı”, “Menekşeler Atlar ve Oburlar”, “Uzun Bir Yolculuğun Bittiği Yer”, “Uyku”, “Mino’nun Siyah Gülü” “Hırsız ve Burjuva” adlı altı romanının yanında Hiçe Doğru ve “Naş” adlı iki şiir kitabı yayınlandı.2010 yılında Ezginin Günlüğü grubundan ayrılan sanatçı, 13 Ocak 2011'de “Solo” isimli ikinci albümünü yayımladı.

Detaylar için tıkla…

18- Halil Sezai (Rock) — 40 TL — İstanbul — 21:30

Halil Sezai, “Ervah-ı Ezel” albümü ve hit parçalarıyla 24 Eylül’de Beyrut Performance sahnesinde…

Detaylar için tıkla…

19- 8–12 Yaş-SANATIMA TAŞ KOYDUM (Atölye) — 40 TL — İstanbul — 13:00

“Sanatıma Taş Koydum” etkinliği çocukların hayal dünyasını geliştirmeleri için Rahmi Koç Müzesi’nde…

Detaylar için tıkla…

20- Eren Başbuğ & Ayumi Ueda (Dünya Müzik) — 40 TL — İstanbul — 20:30

Eren Başbuğ & Ayumi Ueda, 24 Eylül’de UNIQ Hall’de sevenleriyle buluşuyor.Dünya standartlarındaki alt yapısı ile bu kışın gözdesi olmaya hazırlanan UNIQ Hall, 24 Eylül’de Eren Başbuğ & Ayumi Ueda ve Yüksek Sadakat’in davulcusu Deniz Alemdar’ın muhteşem performansına ev sahipliği yapacak. Konserler, tiyatro oyunları, festivaller ve sinema geceleriyle İstanbullu sanatseverleri Maslak’ta buluşturan UNIQ İstanbul, kış aylarına 1200 kişi kapasiteli kapalı salonu UNIQ Hall ile damga vurmaya hazırlanıyor.

Detaylar için tıkla…

21- Yetersiz Bakiye (Tiyatro) — 45 TL — İstanbul — 20:30

İki perdelik komedi “Yetersiz Bakiye”, 2016 Yaz Turnesi kapsamında 24 Eylül’de Mall of İstanbul MOİ Sahne’de izleyicisiyle buluşuyor.”Kahkaha fırtınasına hazır mısınız?Bu tiyatro oyununda acı gerçeklerle bir kez daha yüzleşiyoruz. Günümüzde sadece tüketen ve tüketmeyi alışkanlık edinmiş insanların asıl değerlerinden nasıl koptuklarını anlatan bu öykü bir mizah örneği.

Detaylar için tıkla…

22- Tan Taşcı (Pop) — 45 TL — Bursa — 22:00

Türk pop müziğinin sevilen seslerinden Tan Taşçı, 24 Eylül’de Jolly Joker Bursa sahnesinde…

Detaylar için tıkla…

23- Alpay Erdem (Stand-Up) — 45 TL — İstanbul — 22:00

Alpay Erdem, “Ben Alpay Erdem” adlı stand-up gösterisiyle 24 Eylül’de BKM Mutfak Sahne’de!Her biri de birbirinden komik hikayeleri ve sahnedeki neşesiyle cemiyet ortamında sayılan ve sevilen bir komedyen olmayı çoktaan başarmış bir insan olan Alpay Erdem, her zaman olduğu gibi izleyicisine yine dev kahkaha vadediyor. Dev ama yani, az buz değil bak.

Detaylar için tıkla…

24- Battles (Alternatif) — 45 TL — İstanbul — 22:30

Deneysel rock’ın yaramaz çocukları “ Battles, daha sonra ise DJ Sarıyılan (aka Kaan Sezyum) “ 24 Eylül’de Salon İKSV’de sizlerle…

Detaylar için tıkla…

25- Nuri Harun Ateş (Diğer Müzik) — 45 TL — İstanbul — 22:00

Kafası Karışık Kontrtenor — Nuri Harun Ateş 24 Eylül’de Mask Live Music Club sahnesinde sizlerle…

Detaylar için tıkla…

26- Gripin (Rock) — 45 TL — İstanbul — 22:30

Ünlü rock grubu Gripin, hayranlarıyla 24 Eylül’de Arena Park Hayal Kahvesi’nde buluşuyor.Son çıkardıkları “Beni Boş Yere Yorma” single’ından sonra yeni albüm kayıtlarına hızlıca devam eden Gripin grubu diğer yandan da konserlerine devam ediyor.

Detaylar için tıkla…

27- Levent Yüksel (Pop) — 45 TL — İzmir — 23:00

Türkiye’nin en başarılı seslerinden Levent Yüksel, 24 Eylül’de Ooze Venue’de sizlerle buluşuyor.Sezen Aksu ve Uzay Hepari ile ilk albümünün çalışmalarına başlayan sanatçı, 1993 yılında Med-Cezir’i müzikseverlerle buluşturdu. Albümden çıkan “Yeter ki Onursuz Olmasın Aşk”, “Tuana”, “Kadınım”, “Med Cezir” ve “Uçurtma Bayramları” isimli şarkılar oldukça beğenildi ve müzikalite anlamında dönemini aşan bir albüm olarak değerlendirildi.

Detaylar için tıkla…

28- Yaşar (Pop) — 45 TL — Ankara — 22:00

Sevilen pop sanatçısı Yaşar,24 Eylül’de Jolly Joker Ankara’da şarkılarını sevenleri için seslendiriyor.Müzik kariyerine 1996 yılında çıkardığı “Divane” albümüyle Altın Plak alarak hızlı bir giriş yapan Yaşar, 1998’de yayımlanan “Esirinim” ve 2002’de yayımlanan “Masal” albümleriyle üç milyonun üzerinde albüm satışı gerçekleştirerek “kalmaya geldim” dediği müzik piyasasındaki kalıcılığını ispatladı. Sanatçı; şarkı yazarı, şair, yorumcu kimliği ve muhteşem sahne performanslarıyla 90’lı ve 2000’li yılların en büyük isimlerinden biri oldu.

Detaylar için tıkla…

29- Ezginin Günlüğü (Pop) — 45 TL — İstanbul — 18:30

Uzun yıllardır birlikteliklerini sürdüren ve birçok başarılı şarkıya imza atan Ezginin Günlüğü, 24 Eylül’de Kadıköy Halk Eğitim Merkezi sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.1982 yılında muhalif bir ses olarak kurulan Ezginin Günlüğü, ilk yıllarda hem geleneksel halk türküleri ve hem de grup üyeleri tarafından Nazım Hikmet, Shakespeare, Ritsos, A. Kadir, Mevlana, Kavafis, Paul Valery, Orhan Veli, Ömer Hayyam, G.

Detaylar için tıkla…

30- İrem Derici (Pop) — 50 TL — Antalya — 22:00

İrem Derici 24 Eylül’de Timezone by Hudson sahnesinde…

Detaylar için tıkla…

31- Natacha Atlas & Serkan Çağrı (Dünya Müzik) — 50 TL — İstanbul — 20:00

Mısır asıllı müzisyen Natacha Atlas ile Türkiye’nin dünyaca ünlü nefesi klarnet sanatçısı Serkan Çağrı, “Barışın Sesleri Konseri” ile 24 Eylül’de CRR Konser Salonu’nda…”Arap ve Kuzey Afrika müzik tarzını elektronik müzikle harmanlayan Natacha Atlas ve Türk klarnet sanatçısı Serkan Çağrı aynı sahneyi paylaşıyor. Coğrafyamızın barış dolu seslerini ve nefeslerini büyülü bir gece ile izleyiciye sunacak olan bu konser; dinleyicileri heyecanlandıran, hüzünlendiren ve aynı zamanda da eğlendiren bir repertuvar ile sizleri bekliyor.

Detaylar için tıkla…

32- Güntaç Özdemir (Rock) — 50 TL — Ankara — 22:00

Güntaç, 24 Eylül’de Keçi Akustik’te sahne alıyor. .

Detaylar için tıkla…

33- Göksel (Pop) — 55 TL — İstanbul — 22:00

Türk pop müziğinin kendine özgü yorumu ile en önemli kadın yorumcu ve söz yazarlarından Göksel, 24 Eylül’de Dorock XL sahnesinde sevenleriyle buluşuyor. Güçlü ve renkli sahnesi ile her zaman hafızalarda yer eden performanslar sergileyen Göksel; yeni şarkılarının yanı sıra geçmişten bugüne seslendireceği unutulmaz şarkılardan oluşan benzersiz bir repertuvar ile eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak.Son albümü “Sen Orda Yoksun” ve yayımlandığı “Sen Orda Yoksun”, “Denize Bıraksam” ve “Gittiğinde” şarkıları ile, ilk günden beri müzik listelerin üst sıralarında yer almayı başaran Göksel, kariyeri boyunca yayınladığı 9 albüm ve aldığı sayısız ödülle, izleyicisini büyülemeye devam ediyor.

Detaylar için tıkla…

34- Ahmet Aslan (Türk Sanat — Halk Müziği) — 56 TL — İstanbul — 20:30

Anadolu müziğini batı enstrümanlarıyla birlikte kullanan Ahmet Aslan, 24 Eylül’de Orta Oyuncular SES Tiyatrosu’nda müzikseverlerle buluşuyor. .

Detaylar için tıkla…

35- Ceylan Ertem (Alternatif) — 56 TL — İstanbul — 21:00

.

Detaylar için tıkla…

36- Kardeş Türküler & Candan Erçetin (Pop) — 56 TL — İzmir — 21:15

Kardeş Türküler ve Candan Erçetin, 24 Eylül’de İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda birlikte sahne alacaklar.Boğazı geçen şarkılar..

Detaylar için tıkla…

37- Kardeş Türküler & Candan Erçetin (Pop) — 56 TL — İzmir — 21:15

Kardeş Türküler ve Candan Erçetin, 24 Eylül’de İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda birlikte sahne alacaklar.Boğazı geçen şarkılar..

Detaylar için tıkla…

38- Mehmet Erdem (Pop) — 57 TL — İstanbul — 22:00

Yaptığı şarkılarla büyük beğeni kazanan Mehmet Erdem, 24 Eylül’de Jolly Joker İstanbul sahnesinde…

Detaylar için tıkla…

39- Berkay (Pop) — 57 TL — Antalya — 22:00

Pop müziğin sevilen ismi Berkay, 24 Eylül’de Jolly Joker Antalya sahnesinde…

Detaylar için tıkla…

40- Masterpiece — Dansedenler (Eğitim) — 60 TL — Ankara — 19:00

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri bu kez Ankara’da!”Daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir. Masterpiece bir resim kursu değil, resim ile dolu geçireceğiniz yaklaşık 3 saatlik bir keyif ve deneyim seansı. Sonunda evinize, ofisinize götürüp asabileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait yağlı boya eserleriniz olacak.

Detaylar için tıkla…

41- Breakfest İstanbul — Kombine 24–25 Eylül (Sergi) — 60 TL — İstanbul — 10:01

Kahvaltıyı mutlulukla bağdaştıranların en sevdiği etkinlik Breakfest İstanbul sizleri bekliyor.Uniq İstanbul’un doğayla iç içe atmosferinde, caz eşliğinde enfes bir lezzet şöleni!Türkiye’nin ilk kahvaltı festivali olan Breakfest İstanbul, bölgesel lezzetlerin, özel kahvaltı menülerinin, damak çatlatan tadımların yapılacağı; çeşitli atölyelerin ziyaterçiler ile buluşacağı, kahvaltı severlerin, enfes tadımların yanı sıra aktivitelerle de keyifli vakit geçireceği, kahvaltının mutlulukla olan ilgisinin beraberce deneyimlenebileceği, caz eşliğinde gerçekleşecek Breakfest İstanbul, “Kahvaltısız asla!” diyenleri, 24–25 Eylül tarihlerinde Uniq İstanbul Maslak’a bekliyor! Ziyaretçilerin sınırsız tadım yapabileceği festivalde doğudan batıya, güneyden kuzeye katmerli tatlar, tadına doyulmaz bazlamalar, birbirinde leziz zeytin ve zeytinyağları, sunumuyla da öne çıkan peynir çeşitleri, enfes krepler, özel otlu omletler, dumanı tüten sıcacık ekmekler, yöresel doğal lezzetler, organik tatlar, alkali kahvaltı alternatifi, kahvaltının vazgeçilmezlerinden bal & kaymak, leziz ekmeklerle buluşan çikolata kreması, kahvaltının olmazsa olmazı çay ve daha fazlası kahvaltı severlerin merakla beklediği Breakfest İstanbul’ın sofrasını tatlandırıyor. Tadı damaklarda kalacak Breakfest İstanbul, bu yıl olduğu gibi her yıl kahvaltının vazgeçilmez doyumuyla sizleri bekliyor olacak.

Detaylar için tıkla…

42- Masterpiece — Dansedenler (Eğitim) — 60 TL — İzmir — 19:00

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri İzmir’de…

Detaylar için tıkla…

43- Masterpiece — Dansedenler (Eğitim) — 60 TL — İzmir — 13:30

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri İzmir’de…

Detaylar için tıkla…

44- 3–5 Yaş Minicik Burgerlar (Atölye) — 65 TL — İstanbul — 11:00

Minik şeflerimizin elinden enfes hamburgerler Hamburger Ekmeği Yoğurma ve Hazırlama Sebze Peynir ve Kıymalı Köftecikler hazırlama24 Eylül 2016 11:00–12:00 .

Detaylar için tıkla…

45- Masterpiece — Dansedenler (Eğitim) — 75 TL — İstanbul — 19:00

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri, sizlerle buluşmaya devam ediyor.Sanat, müzik, keyif..

Detaylar için tıkla…

46- Masterpiece String Art — Love (Eğitim) — 75 TL — İstanbul — 13:30

Masterpiece Galata’da, cıvıl cıvıl bir atölyede, güzel müzikler eşliğinde sizi giderek popülerleşen String Art’ı deneyimlemeye çağırıyor!”Ham bir ahşap plakayı tamamen kendi ellerinizle yalnızca 3 saat içerisinde evinizin en dekoratif parçası haline getirmek istemez misiniz? Sanatçılarımız eşliğinde ahşap plakanızı önce onlarca çeşit renkten dilediğinize boyayacak daha sonra özel olarak tasarlanmış çivi çakma aletinizi kullanırken günün gerginliğini atacaksınız. Son aşamada ise eserinizi sanatçımızın direktifleri doğrultusunda yüzlerce ip çeşidimizden evinize ve zevkinize uygun olanlarla doldururken kafanızı tamamen boşaltacak ve terapi gibi bir seans sonrası eserinizi tamamlayacaksınız.Galata’dayız.

Detaylar için tıkla…

47- Masterpiece — Dans Edenler (Eğitim) — 75 TL — İstanbul — 13:30

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece Etkinlikleri devam ediyor. Sanat, müzik, keyif..

Detaylar için tıkla…

48- Masterpiece String Art — Love (Eğitim) — 75 TL — İstanbul — 19:00

Masterpiece Galata’da, cıvıl cıvıl bir atölyede, güzel müzikler eşliğinde sizi giderek popülerleşen String Art’ı deneyimlemeye çağırıyor!”Ham bir ahşap plakayı tamamen kendi ellerinizle yalnızca 3 saat içerisinde evinizin en dekoratif parçası haline getirmek istemez misiniz? Sanatçılarımız eşliğinde ahşap plakanızı önce onlarca çeşit renkten dilediğinize boyayacak daha sonra özel olarak tasarlanmış çivi çakma aletinizi kullanırken günün gerginliğini atacaksınız. Son aşamada ise eserinizi sanatçımızın direktifleri doğrultusunda yüzlerce ip çeşidimizden evinize ve zevkinize uygun olanlarla doldururken kafanızı tamamen boşaltacak ve terapi gibi bir seans sonrası eserinizi tamamlayacaksınız.Galata’dayız.

Detaylar için tıkla…

49- Masterpiece — Dans Edenler (Eğitim) — 75 TL — İstanbul — 19:00

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece Etkinlikleri devam ediyor. Sanat, müzik, keyif..

Detaylar için tıkla…

50- Dansın Ritmi (Bale — Dans) — 80 TL — İstanbul — 21:00

.

Detaylar için tıkla…

51- Beyoğlu’nun Arka Sokaklarından Karaköy’e Fotoğraf Etkinliği (Eğitim) — 115 TL — İstanbul — 10:00

Beyoğlu’nun Arka Sokaklarından Karaköy’e Fotoğraf Etkinliği, 24 Eylül’de Merakettiklerin atölyesinde…

Detaylar için tıkla…

52- Masterpiece Heykel — Balerin (Eğitim) — 120 TL — İstanbul — 13:30

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece Heykel etkinlikleri sizlerle buluşmaya devam ediyor.”Sanat. Müzik.

Detaylar için tıkla…

53- Dünyadan Ekmekler (MEB Onaylı Eğitim) — 120 TL — Ankara — 15:00

TCA — Turkish Culinary Academy’nin “Dünyadan Ekmekler” adlı workshop etkinliğinde ekmek yapımının inceliklerini öğreneceksiniz.Siz ekmekseverler! Ailesine, sevdiklerine katkısız ev yapımı ekmek yedirmek isteyenler bu eğitim tam size göre..

Detaylar için tıkla…

54- Masterpiece Heykel — Balerin (Eğitim) — 120 TL — İstanbul — 19:00

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece Heykel etkinlikleri sizlerle buluşmaya devam ediyor.”Sanat. Müzik.

Detaylar için tıkla…

55- Ege Yemekleri (Atölye) — 140 TL — İstanbul — 12:00

Ege’nin lezzetini, denizin mis gibi kokusunu içinize çekeceğiniz hafif yemeklerin yer aldığı “Ege Yemekleri” workshop etkinliğinde yerinizi alın.Kuşkonmaz çorbasıZeytinyağlı enginarKabak çiçeği dolmasıDeniz böğrülcesiAhtapot salatası demo12:00–16:00 .

Detaylar için tıkla…

56- İlham Gencer Quartet (Caz) — 150 TL — İstanbul — 19:00

Denizde Caz 2016, Türk caz sahnesinin yaşayan efsanesi, “İham Gencer” konseri ile sona eriyor. “The Primetime Cruise gemisi konforuyla 24 Eylül Cumartesi akşamı, caz klasikleri eşliğinde, İstanbul Boğazının eşsiz atmosferine doğru demir alıyoruz. Radyo sponsoru Joy Caz ve dergi sponsoru Zero İstanbul katkılarıyla gerçekleşen gecelerde dünyanın en güzel yerinde unutamayacağınız bir akşam geçirebilirsiniz.

Detaylar için tıkla…

57- Sushi (MEB Onaylı Eğitim) — 160 TL — İstanbul — 13:00

Japon yemeğinin en popüler yemeği sushi yapımını öğrenin.Tüm dünyada kabul görmüş en sevilen lezzetlerden biri olan Sushi’yi hazırlamanın zor olmadığını bu workshop sayesinde anlayacaksınız. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde Uzak Doğu’nun yakın lezzetinin sırları açığa çıkıyor!Surimi RollSesami Maki RollSake Nigiri TemakiWasabi Sos* Özel tasarım görüntü ve ses sistemli U düzendeki workshop mutfağında, eğitim şeklinde yapılacak workshop’ta, özel şef masanızda ziyafet düzeninde yemeklerinizi sırasıyla hazırlayıp yiyebilirsiniz.

Detaylar için tıkla…

58- MSA — Deniz Ürünleri ve Pişirme Teknikler (MEB Onaylı Eğitim) — 180 TL — İstanbul — 16:00

Deniz ürünlerini çok seviyor ve nasıl pişireceğinizi bilemiyorsanız bu workshop’u kaçırmayın.“Balık ve deniz ürünleri tutkunuysanız bu lezzetler evde nasıl hazırlanır?“ öğrenerek; tempuradan ceviche’ye, ızgaradan tavasına türlü tekniklerle taptaze deniz ürünlerinin tadına varın, derin maviliklerin eşsiz lezzetlerini sofranıza taşıyın.Narenciye soslu levrek ceviche, ciabatta ekmeği Kalamar tava, tartar sosIzgara somon balığı; taze otlu ve cevizli köy eriştesi, vinaigrette ileTempura karides, lime ponzu sos 24 Eylül Cumartesi 16.

Detaylar için tıkla…

59- Şerife Aksoy ile Trendfood 1-(Kahvaltı) (Eğitim) — 180 TL — İstanbul — 11:00

Şerife Aksoy ile Trendfood 1 Workshop’u Eataly Mutfak Atölyesi’nde…

Detaylar için tıkla…

60- Mr B ile Miksoloji (MEB Onaylı Eğitim) — 500 TL — Ankara — 18:30

TCA — Turkish Culinary Academy’nin “Mr. B ile Miksoloji” adlı workshop etkinliğinde kokteyl yapımının inceliklerini öğreneceksiniz.Sizlerde evinizde değişik kokteyller hazırlamak istiyorsanız Craft ve Molecular kokteylde önde gelen isimlerden ve Ankara’nın en iyi barmenlerinden Mr.

Detaylar için tıkla…

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.