Altcoin'lerde Al-Sat Yapmanın Tüyoları

İlk olarak, Antoinette ticaret yaptığınızda bazı şeylere dikkat ederek yararlanabilir. Çoğu zaman, fiyatı düşüşü ile kar sağlanıyorsa kazanılır. Altuğanı, bir şeylerin varlığı, indirilebilecek bir fiyata düşünürseniz, şüpheci olmalısınız çünkü fiyatı daha da düşecektir. Kâr elde etmek ve piyasadan daha iyi bir fiyatla sipariş almak için en iyi yol beklemektir. Antoinette, ucuz gözlemlenen bir olgu. Bu arada, diğer pazarlara ithal etmek istediğiniz madeni paranın gözlemindeki fiyat çok bastırmanız çok önemlidir.

Satın almak yolunu belirlemek: Her şeyden önce, hangi piyasalarda sattığınız bozuk paraları bulmak için, coinmarketcap.com adresini kullanabileceğiniz öğrenin. Piyasayı en büyük hacimle tanımlamaya çalışın. Ardından, sitedeki en büyük hacim, daha düşük hacimli yerinde otur sipariş girerek. Pazar, siteyle sürekli olarak büyük bir hacim fiyat farkı ortadan kaldırma eğiliminde olacaktır. Bir süre boyunca düşerse veya diğer siteler buna cevap vereceksin. Bunu daha erken ve daha fazla zaman harekete geçirerek lehinize kullanırsanız, satın almaya veya satmaya karar verme de o kadar doğru olur.

Hepimizin bildiği gibi, şu anda bir paylaşabileceğimiz başka bir ipucu da şu anda Çin ve şu anki kullanım ve konuşmalar için karışık durumda. Artık çok kötümser durumdaki Çinli kullanıcı, küçük bir olumsuz haber yüzünden, ellerinde paranın toparlanmasına rağmen safra, madalyonun çok düşük fiyatından çıkarılmak isteyebilir. Dolayısıyla, bu dönemde, Çin merkezli web siteleri, düşük bir fiyata bir satın alma sevimli girmek için çok mantıklı.

Herhangi bir zaman boşa harcamayın! Analiz ve arbitraj yazılımı, fiyattan çıktığınızda ve Robotik programları gibi tüm uygulamaların yerini alacak bir kısayol almaya çalışırken belki size bazı fikir verebilir; ancak asla sadece bu yazılım beklentileri karşılamıyor. Bireylerin içgüdüleri ve duygularını, çoğunlukla başarının sırrı olmuştur. Bu tür bir yazılım daha çok duygularınıza güvenmekten daha çok; ama bir anlamıyla hareket etmek, körü körüne, ve sizi tecrübe etmek için onu takip etmeniz zorlaşacaktır.

Daha önce okumadıysanız, önceki makalemizle para kazanmak için Antoinette al-sat taktikleri, bu makaleyi okumak sizin için en iyi şey olabilir.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.