Tango Uygulaması Nedir? Nasıl İndirilir

Tango uygulaması, dünyada birçok kullanıcıya sahip, en popüler mesajlaşma uygulamalarından birisidir. Elbette ki bu uygulama, kullanıcısını sadece mesajlaşma özelliği ile sınırlı bırakmamaktadır. Aynı zamanda kullanıcısına kaliteli bir şekilde, görüntülü görüşme imkânı da sunmaktadır. Tango bir sosyal ağ platformudur. Tango uygulamasının geliştiricileri, yaptığı çalışmalar ile uygulamaya mini oyun tarzında oyunlar ekleyerek, çeşitli eğlenceli aktiviteler yaratarak, kullanıcıların daha rahat bir şekilde sosyalleşmesi konusunda yardımcı olmaktadır. Bu uygulama aracılığı ile dünyanın her bir tarafından insanlar ile iletişime geçmek mümkündür. Bu uygulamayı kullanmaya başlamak için kullanımın gerçekleşeceği cihaza yüklenmesi gerekmektedir. cihanıza yüklemek için tango indir bağlantısına tıklayıp www.tangoindir.com adresinden güvenli birşekilde indirebilir ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gerekli şartlar sağlanıp, yükleme işlemi gerçekleştikten sonra uygulamanın kurulumda telefon numarası girilip, aktif ettirilmesi gerekir. Telefon aktifleştirme işlemi bitirildikten sonra kişi kendi profil bilgisini girmelidir. Sahip olunan facebook hesabını senkronize ederek, oradan da sahip olunan profil bilgileri çekebilir. Ya da bilgiler sıfırdan da oluşturulabilir. Fakat kayıt sırasında ki en önemli adım elbette ki e-mail adresidir. Çünkü farklı cihazlardan oturum açma gibi bir durum ile karşılaşılırsa, kişi hesabına erişebilmek için e-mail adresi ile giriş yapması gerekmektedir.

Tango uygulaması telefon rehberine erişebilen bir uygulamadır. Ki bu durum kayıt sırasında da telefon bilgisini istemesinden anlaşılıyor. Bu erişimi sayesinde, kişi rehberinde bulunan kişiler ile de Tango uygulaması üzerinden iletişime geçebilmektedir. Elbette ki bu iletişimlerin, görüntülü sohbetlerin gerçekleşebilmesi için uygulamanın kullanıldığı cihazın, bir internet erişimine sahip olması gerekmektedir. Tango uygulamasının, kullanıcılarına sunmuş olduğu tüm bu özellikler ve yenilikleri kullanırken herhangi bir ücret ödeme durumu olmamaktadır. Kişi olabildiğince görüntülü konuşmalarında, internet olarak wifi bağlantısını tercih etmesi gerekir. Bu tercih tamamıyla kişinin kendi yararına olacaktır.

Tango uygulamasında mesaj gönderme işlemi, çok basit bir şekilde gerçekleşmektedir. Uygulamanın ana menüsünde iken, ekranda yer alan mesajlaşma simgesine tıklayarak, listeden mesajlaşmak istenilen kişi seçilir ve iletişim başlamış olur. Diğer bir yöntem ise sol üst köşede bulunan menü simgesidir. Bu simge ile arkadaşlarım bölümüne ulaşılabilir. Burada yer alan arkadaşların yanında ki mesajlaşma simgesine tıklanarak da iletişime başlanabilir.

A single golf clap? Or a long standing ovation?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.