Ak Trol yok Ak Gönüllüler var.!

Benim gibi tek amacı bu ülkenin huzuru refahı gelişmesi olan binler on binler var. Sabah akşam küfredilen hakarete uğrayan meclis kürsülerine bile konu olan bu ülkeye yapılan saldırılara sosyal medyada kendini siper eden gönüllü insanlarla başedemeyenler. Yalanlarla kurmaya çalıştıkları algı operasyonlarını boşa cıkaran bizlere ak trol diyorlar :) Peki ne yapmış bu ak trol dedikleri Ak gönüllüler?! Gezide organize bir şekilde iç savaşı darbeyi hedefleyen yalandan acil ambulans cığlıkları atan Panzer cocugu ezdi alın fotoğrafı diye sagdan soldan topladıkları fotolarla algı olusturmaya çalışanların yalanlarını ortaya çıkarmış. 7 Şubat ta 17–25 darbe girişiminde korkmadan ben burdayım Devletimin yanındayım demiş. Gerçekleri haykırmış. Sadece kendine özgürlük isteyenlere durun Özgürlük. ve demokrasi sadece kendine yontabileceğin bir hak değil demiş.

AkGönüllülere alçakça saldıranlara soruyorum Ak Trol dedikleriniz şimdiye kadar kaç kişiyi sokağa çağırıp ölümüne neden oldu?

Bu Ak troller hangi sınavlarda soruları çalıp da başkasının geleceğini elinden aldı

Kaç ak trol tanıdınız düzmece ifadelerle kumpaslarla. polis memur askerin hayatını karartıp mesleğinden etti de koltuğuna kuruldu.

Ne yaptı ulan bu ak troller size?!

Ak Troller küfür ediyormuş siz hepiniz sütten çıkmış ak kaşıksınız ya bi biz küfrediyoruz öylemi. Vekil diye alkışladığınız şerefsizler bu ülkenin liderlerine söverken söven çocuklara para dağıtırken alkışlayanlar biz edince rahatsız mı oluyor?!

Tamam etmeyelim ama kimse etmesin edemesin verin yasa teklifinizi sosyal medyada küfür hakaret eden yalan haberlerle algı oluşturmaya çalışan kim varsa ip adresleri devletin güvenlik güclerine verilsin herkes edebiyle fikrini açıklasın.

Ak Parti böyle bir teklif verince sansür özgürlük diye ortaya çıkanlar bi zahmet hakaretten yakınmasın!!

Yalanlar üzerinden algı oluşturmaktan milletin değerlerine saldırmaktan vazgeçmediğiniz sürece Sizin Ak Gönüllülerle derdiniz bitmez bitmeyecek aklınızdan çıkarmayın!