10. Gün — İtiraf ediyorum..
Cenk Kıran
121

4 yıl önce 120 kiloydum, şu an 85 kiloyum ve triathlon yapıyorum, işe her gün bisiklet ile gidip geliyorum (10km gidiş).

Küçükken market poşetim meşhurdu, herkes gelip gene neler almışım diye bakardı, taso almak için cips alırdık herkes cipsi dökerdi ama ben yerdim, otel açık büfelerinde sadece profiterol sosunu yediğim ve garsonların tüm sosu bitirdiğim için şikayete geldikleri olurdu, bütün bir nestle çikolata sadece yemek pişene kadar beni idare eden birşeydi, pasta kesildiğinde bana 2 dilim verilirdi, vs.. uzayıp gider.

Ama şimdi bunlar o kadar uzak geliyor ki, en son ne zaman profiterol yediğimi, marketten abur cubur aldığımı hatırlamıyorum bile

Herşey zayıflamak için yürüyüş yapmam ile başladı, zamanla koşuya geçiş yaptım, sonra spora giderken kardiyo olsun diye bisiklete de binmeye başladım sonra bi baktım okulda triathlon takımdayım ve haftada 3 gün okulda yüzme antremanı yapıyorum, 3 gün koşup, 2 gün bisiklete biniyordum. Bunlar ne zaman oldu onu da hatırlamıyorum. En son kalp ritmim çok yavaşladığı için doktor sporu azaltmamı tavsiye etti ve bende biraz ara verdim hatta antalyadaki ironman yarışına kaydımı sildirdim.

Spor olmasaydı bu kadar kilo veremezdim, şu an yapabildiklerimi yapamazdım.

Günlüğünü her gün işten gelince okumak için sabırsızlanıyorum, buraya bugün şu kadar yürüdüm, bu kadar kardiyo yaptım yazmaya başlamanı dört gözle bekliyorum.