Gaziosmanpaşa 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler 0542 541 06 06

Gaziosmanpaşa 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler 0542 541 06 06
Bağlarbaşı 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Barbaros Hayretin Paşa 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Fevzi Çakmak 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Hürriyet 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Karadeniz 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Karayolları 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Karlıtepe 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Kazım Karabekir 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Merkez 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Mevlana 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Pazariçi 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Sarıgöl 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Şemsipaşa 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Yenidoğan 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Yenimahalle 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Yıldıztabya 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,
Elektronik ürün yelpazesi hakkında engin bilgiye sahip, ürünlerin ikinci el piyasa fiyatlarına hakim,istanbulun yaklaşık bütün ilçelerinde hizmet sağlayan eğitimli bir kadrodan oluşmaktadır.
Ürün yelpazemiz , müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir.
Şu anda 2000 civarında kullanıcımız bulunmaktadır ve bu sayı hızla artmaktadır. Müşterilerimiz arasında , esnaf, dernekler, evhanımları ve birçok meslek grubundan kişiler yer almaktadır.
Fiyatlandırmamızın en temel özellikleri sizleri mağdur etmeden ürünün değerini tespit etmek ve alışverişi gerçekleştirmektir. Bu sayede herkes bir nebze ekonomisini rahatlatabilir elindeki laptop, cep telefonu, tv vb. eşyasını yenileyebilir.
Hedefimiz uzun yıllar bu alanda faaliyet göstermek; kalite, verim ve fiyat olarak hizmet sunmak.Yüksek kaliteli hizmetler üreterek herkesin bu hizmetlerden yararlanmasını sağlamaktır.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.