Labiausiai naudinga Android programos

androidliacinį skundą ir lėmė ilgalaikio rinkos iš "Android" programos. Nes Android Market leidžia programuotojams įkelti naujus prašymus be daug pasipriešinimo, daug naujų programų yra kuriami kiekvieną dieną. Padėti klientams geležies skirtumus tarp daiktų, Paimkime pažvelgti į kai kuriuos iš labiausiai naudingų programų, kurios šiuo metu galima Androidas rinkos.

GroupOn: Dienos pasiūlymai iš kaimynystėje įmonių

Organizacijos reikalauja būdų, kaip padidinti savo išmaniųjų telefonų vartotojams. Taip pat, ypatingais pasiūlymais yra efektyviausias būdas, kai kuriose parduotuvėse gauti naujų klientų į duris išbandyti jų prekes ir sprendimus. Kita vertus, protingas prietaisas vartotojams mėgautis, gauti fantastinis normų taškų, jie nori įsigyti.

GroupOn sprendimai tai skambinti darbo, urmu rūpintis regioninės kompanijos, taip pat pranešančiosios vartotojams. Po to, naudojant Groupon "Android" programa, galite įjungti vietos parduotuvėje ir pirkti palanki kaina. Ši programa yra puikus pasirinkimas, jei esate sandorį klientas. Jis pasiūlė dabar Android rinkoje.

Pandora radijo programėlė, skirta "Android"

Pandora siūlo nemokamas radijo programa, kuri leidžia jums klausytis dainų savo "Android Market" išmaniojo įrenginio. Sprendimas grindžiamas jos nuosavybės dainas genomo užduotis. Šią užduotį atsirasti formulės, susiejantis dainas su kitu remiamasi vertinant muzika pati savaime, o ši formulė yra naudojami siekiant užtikrinti, kad galutiniams vartotojams klausytis takelių jiems iš tiesų patinka(Symbian telefon? program?).

Jei jus domina sužinoti apie naujų muzikantų, Pandora programėlę "Android" yra bauda pasirinkimas. Algoritmas yra tikrai veiksmingas nustatant dainas, kurios konkrečiu asmeniu gali įvertinti elementų.

Žiūrėti sveikatos su iTriage požymis tikrintuvas programa

"Android" programą pasekėjų tikrai patinka iTriage. Kai yra pakankamai rimta, kad gydytojas ketina patvirtinti klinikiniai požymiai? Kai kurie asmenys ignoruoti sunkumą konkrečia liga, kaip programų, tokių kaip šių, taip pat galima tausoti gyvenimą suteikiant žmonėms atpažinti, kai yra požymių ir simptomų, jie patiria galėtų imtis kelionę į medicinos specialistas.

Dėl populiarumo "Android Market" išmaniųjų telefonų, pavyzdžiui, "Android" X ir "Google' T-Mobile G2 telefoną, iTriage buvo padaryta prieinama kaip nemokamos Android programėlės. Tai puikus pasirinkimas tiems vartotojams, kurie nori pagerinti savo sveikatos ir sveikatingumo ir susikoncentruoti ties prevencinį gydymą.

Yra daug naudos "Android" programas. Jei norite pagerinti savo kasdieniame gyvenime su atskira programa, pažvelgti visai neeilinis mobiliųjų programų, kurios yra lengvai prieinama dabar Android Market!

Mike Barry iš Gazzmic rašo trumpų straipsnių apie naujas žiniasklaidos technologijas, mobiliųjų programų, taip pat muzikos industry.azzmic yra pažangiausius visiškai nauja medžiaga administravimo sistemą juostose, siekia visiškai pakeisti muzikos sektoriuje. Dalyviams bus suteikta galimybę reklamuoti savo dainas nemokamas daugiau nei grupė obuolių iphone taikymo platformą, kuri bus lygiai taip pat lengvai galima Android rinkoje.

Atsižvelgiant į tai, kad į "Android Market" leidžia programuotojams pateikti naujas programas be daug pasipriešinimo, daug naujos programos kuriamos kiekvieną dieną. Groupon "Android" programa, galite kreiptis į vietos parduotuvę ir taip pat atlikti pirkimą pagal lengvatinį tarifą. Pandora siūlo nemokamą radijo programa, kuri leidžia jums klausytis dainų "Android Market" mobiliajame telefone. Yra kelios naudingos "Android" programos. Asmenims bus pasiūlyta galimybė skatinti jų muzika Nemokama daugiau nei grupė iPhone taikymo sistema, kuri, be abejo taip pat galima lengvai rasti Android Market.