30. Cinsel Terapi Eğitimi — ANKARA

CİSED
CİSED
May 30, 2016 · 4 min read

CİSED’in organize ettiği, Prof . Dr. Gerald Weeks, Joseph LoPiccolo, Masters ve Johnson, François de Carufel, Bernie Zilbergeld, Barry W. McCarthy, Michael E. Metz, Julia Heiman ve Helen Singer Kaplan ‘ın psikoterapotik yaklaşımlarını, modern eğitim kavramlarını (kişiselleştirme, uygulayarak öğrenme, ekip çalışması ve bilginin yol gösterici eşliğinde keşfi) kullandığımız ve “ duyarsam unuturum, görürsem hatırlarım ve yaparsam öğrenirim” modelini uyguladığımız, “Cinsel Terapi Eğitimi”, cinsel terapisi yapmaya yeni başlamış birçok terapist için CİNSEL EĞİTİM VİDEOLARI EŞLİĞİNDEoldukça kolay anlaşılan ve uygulanabilen teknikleri öğretmek” için sizleri bekliyor.

ÜCRETSİZ Vaka Paylaşım ve Eğitim Refresh Çalışmaları (Mini Kongreler) , Yaz ve Kış Okullarımız ile kursiyerlerimize eğitim sonrası ücretsiz olarak yardımcı olmaya devam ediyoruz Çünkü eğitim almış terapistlerin meslek hayatlarına atılmadan önce ve meslek hayatları boyunca kendilerini tazelemek için uzmana görünmesi gerektiğine inanıyor ve verilen eğitimlerin bilgilerini yenilemek, yeniden canlandırmak, tazelemek, kuvvetlendirmek ve terapi uygulama becerilerini güçlendirmek için bu çalışmaları yıllardır düzenli olarak yapıyoruz. Ayrıca tüm kursiyerlerimize ücretliSÜPERVİZYON” desteği de veriyoruz.

EĞİTİM TARİHLERİ

  • 1. Modül: 01–02 Ekim 2016

ÜCRET, İNDİRİM KOŞULLARI VE TAKSİTLENDİRME

  • Modül ücreti 600 TL (KDV Dahil)

Kursiyer mazereti nedeniyle gelmediği modülün de ücretini ödemek zorundadır. Ancak kaçırdığı modülü yeni açılacak eğitim grubunda tamamladığında kendisine sertifikası verilecektir. Çünkü tüm modüllere katılım olmadan sertifika verilmemektedir.

VERİLECEK BELGE/SERTİFİKA

  • CİSED onaylı Cinsel Terapi Eğitimi Katılım Sertifikası

EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR?

  • Psikiyatri Uzmanları ve Asistanları

EĞİTİM HAKKINDA

  • CİSED olarak her 3 ayda bir yaptığımız “Vaka Paylaşım ve Eğitim Refresh Çalışmaları” ile kursiyerlerimizin meslek hayatına atılmadan önce ve meslek hayatları boyunca kendilerini ve bizden aldıkları eğitimi tazelemelerini sağlıyoruz. Ayrıca tüm kursiyerlerimize ücretli “SÜPERVİZYON” desteği de veriyoruz.

Cinsel terapi eğitiminde işlenecek başlıca konular aşağıdadır:

EĞİTİM SAATLERİ

  • Cumartesi ve Pazar Saat: 09.00–18.00

EĞİTİM YERİ

  • Limak Ambassadore Butik Hotel — ANKARA

NOTLAR

  • Toplam 120 saatlik eğitim verilecektir.

CİNSEL SAĞLIK ENSTİTÜSÜ DERNEĞİ — CİSED

CİSED

Written by

CİSED

http://www.cised.org.tr/sayfa3.html http://www.facebook.com/cinselsaglik