ВИСТАВКА НАЙКРАЩИХ ФОТОГРАФІЙ ПРИРОДНИЧИХ ТА ІСТОРИЧНИХ ПАМ’ЯТОК УКРАЇНИ

Херсонська централізована бібліотечна система є традиційним майданчиком для діяльності Вікіспільноти Херсонщини. І великою честю є вже вдруге приймати виставку фотографій-переможців конкурсів Української Вікіпедії «Вікі любить Землю» та «Вікі любить пам’ятки».

Для херсонських вікіпедистів та херсонських бібліотекарів особливо важливим є те, що працівник Херсонської централізованої бібліотечної системи Ольга Нестеренко є також членом правління громадської організації “Вікімедіа Україна” та членом організаційного комітету конкурсу “Вікі любить Землю”.

Відкриття виставки відбулося в Центральній бібліотеці ім. Лесі Українки 3 травня, вона працюватиме тут до 17 травня включно.

На виставці представлено 21 фото, що перемогли у всеукраїнських частинах всесвітніх вікі-конкурсів минулого року. Серед них — і художня світлина з Джарилгача, що гідно представляє наш край серед інших визначних місць України.

Виставка є для херсонців можливістю не лише насолодитися краєвидами України, але й нагодою долучитися до цьогорічних конкурсів Української Вікіпедії: конкурс «Вікі любить Землю» триває протягом травня, а «Вікі любить пам’ятки» відбудеться у вересні (за посиланнями в назвах можна дізнатися більше).

Зі свого боку Херсонська централізована бібліотечна система сподівається, що експонування виставки стане доброю щорічною традицією і херсонці матимуть змогу дедалі більше дізнаватися завдяки її світлинам про мальовничі куточки нашої країни.

А херсонців запрошуємо відвідати виставку протягом її перебування у нашому місті. Центральна бібліотека ім. Лесі Українки, де виставка експонується, знаходиться за адресою вул. Потьомкінська, 97 (неподалік від площі Ганнібала).