מדפסת כרטיסים מגנטיים

כיצד פועלת מדפסת כרטיסים מגנטיים? למה היא כל כך חשובה בעידן המודרני? כיצד אפשר לרכוש אחת ואיך אפשר לרכוש את המדפסת שמתאימה לנו? יש כל כך הרבה שאלות סביב הנושא וזה בדיוק הזמן לענות על כולן.

כיצד פועלת מדפסת כרטיסים מגנטים?

מדפסת הכרטיסים היא אינה מדפסת גדולה במיוחד והיא יכולה להיות אפילו בגודל של מדפסת רגילה. המדפסת היא מדפסת שולחנית לרוב, והיא מוזנת על ידי כרטיסי פלסטיק באיכויות שונות, כאשר רוב המדפסות יכולות לעבוד עם כרטיסים רנדומליים בגודל מסוים ולא כרטיסים ספציפיים במיוחד עבורן. המדפסת יכולה להדפיס על כרטיסי הפלסטיק במהירות כאשר לאחר ההדפסה היא מניילנת את הכרטיס בחום גבוה, וכך הוא נשמר לאורך זמן.

הפס המגנטי ששינה הכול

החלק החשוב ביותר הוא כמובן הפס המגנטי שמוטבע בכרטיס מלכתחילה, כאשר הכרטיס מוזן בנתונים שהוגדרו דרך תוכנת מחשב. הפס המגנטי הפך את החיים שלנו לנוחים יותר כאשר עם החלפת מידע מהירה ובטוחה כמו זו שהכרטיס מאפשר, אנו יכולים לעלות לאוטובוס, לקנות בסופר עם כרטיסי אשראי ואפילו לפתוח דלתות במקומות עבודה מסווגים.

מה השוני בין המדפסות השונות?

· אחת מנקודות השוני הבולטות ביותר הוא כמובן הגודל הפיזי של המכונה. מה שגדול יותר לא בהכרח יהיה טוב יותר ומדפסת כרטיסים מגנטים קטנה תהיה קומפקטית ונוחה יותר. יש מדפסות גדולות ומגושמות בעוד חלק אחר של המדפסות יכולות להיות על דלפק בעסק ולהשתלב בצורה אלגנטית, כאשר גם עיצוב המדפסות שונה מאוד ויכול גם להיות יוקרתי.

· איכות ההדפסה היא אחת הנקודות החשובות ביותר. אם תביטו בכרטיסים המגנטיים שיש לכם בארנק תגלו מהר מאוד הבדלי איכות גדולים מאוד בין כרטיס האשראי ורישיון הנהיגה שלכם, לבין כרטיסים של חלק ממועדוני הלקוחות שאתם חברים בהם ואולי גם לכרטיס התושב או הכרטיס לספרייה העירונית. איכות ההדפסה משתנה והיא מייקרת את המחיר.

· קצב הדפסת הכרטיסים יכולה להיות שונה בין מדפסת למדפסת. יש מדפסות שמדפיסות כרטיס חדש תוך כמה שניות ספורות בעוד יש מכונות שתידרש להם יותר מדקה. כמו כן, האפשרויות להדפסה במדפסת כרטיסים מגנטים יכולות להיות שונות כאשר יש מדפסות שמאפשרות עיצוב אישי ואף הדפסה עם תמונה, בעוד מדפסות אחרות יהיו אוניברסליות.

המאמר מדפסת כרטיסים מגנטיים פורסם לראשונה בבלוג

from i-cguard.tumblr — Feed

https://i-cguard.tumblr.com/post/179309192409/%D7%9E%D7%93%D7%A4%D7%A1%D7%AA-%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%92%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9D