Як зробити різдвяний дзвіночок

На Новорічні свята проводяться дитячі ранки, ялинки, подання. Всі ці заходи вимагають ретельної підготовки. Складно уявити свято без карнавальних костюмів і яскравих прикрас. Багато з них можна створити самостійно. Це не тільки дозволить заощадити, але і принесе справжнє задоволення.

Дзвіночок є одним із символів Різдва. Зробити його зовсім не складно в домашніх умовах. До процесу можна залучити дітей і ви зможете чудово провести час за спільною творчістю.

Для роботи потрібно:

  • Пластикова пляшка.
  • Звичайна їдальня серветка. Колір вибирайте на свій розсуд.
  • Мішура та інші прикраси.
  • Клей ПВА.
  • Ножиці.

Беремо пластикову пляшку і обрізаємо верхню частину на відстані 16 см. Від горлечка.

Наносимо клей і приклеюємо серветку, залишивши внизу 1–2 см. Для подгибки. Це потрібно, щоб дитина не поранилася об обрізаний край пляшки.

Наносимо клей на обідок пляшки з внутрішньої сторони і приклеюємо частину серветки, що залишилася. Верхню частину серветки збираємо і зав’язуємо навколо горлечка звичайною ниткою.

Прикрашаємо різдвяний дзвіночок своїми руками бантом або будь-яким іншим декором.

Нижню частину пляшки прикрашаємо мішурою. Її можна приклеїти, але можна використовувати степлер, це спростить завдання.

Різдвяний дзвіночок готовий. Якщо хочете, щоб він дзвенів, можете прикріпити з внутрішньої сторони маленький металевий дзвіночок.

Такий виріб може послужити не тільки як аксесуар до Новорічного костюму, але й стати чудовим декором для прикраси будь-якого приміщення. А якщо прикрасити його по-іншому, то можна використовувати на будь-які інші свята.


Originally published at doityourself.in.ua on July 12, 2015.

Like what you read? Give crazysas a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.