Credits ve MF Chain Herkes İçin Yenilikçi Blokzincir Teknolojisini Başlattı

Credits, MF Chain ile ortak hedeflerini olan dünya çapında blockchain teknolojilerinin benimsenmesini hayata geçirmek için işbirliği yaptı.

MF Chain (Modern Finans Zinciri) artık dünyanın küresel bir dijital ekonomi yaratarak kriptoparayı, bir para birimi olarak benimsemesine yardımcı oluyor. İlk ticari ödül programı ile tanışın, şimdi hem tüketiciler hem de satıcılar ödül kazanabilir.

Anlaşıldığı üzere, MF Chain ve Credits, birleştirilmiş çözümleri kullanıcılarına sunmak için iki topluluğu birleştirmek adına birlikte hareket edicekler.

İşbirliği, MFC Ödeme Yönetemi çözümünde artık Credits Tokeni kullanma fırsatı ile başlayacaktır. Buna ek olarak, MF Chain’ın ICO’su sırasında Credits tokeni kabul edilecektir. Bu gelişme ICO ve erken satış sırasında projelerin BTC ve ETH dışındaki herhangi bir dijital paraya izin vermediği için blok zincir projelerinde yeni bir yaklaşımdır.

Ortaklığın başlıca hareketi, iki ortak için gerçek bir rekabet avantajı sağlayacak olan, Credits Ekosistemine MF2X Protokolünün entegrasyonu olacak. MF2X protokolü, merkezi kripto borsaları ile uğraşmak zorunda kalmadan doğrudan kriptodan fiat takaslarına olanak tanır.

MF Chain’in CEO’su Craig Neil, “Credits ile son derece hızlı işlem hızı ve düşük maliyet birleştirildiğinde, MF2X protokolü kaçınılmaz olarak Credits Ekosisteminin büyümesine yardımcı olacaktır” diyor ve ekliyor: “Aynı zamanda entegrasyon ile MF Chain’in pazar payının artmasında ve büyümesinde büyük rol oynayacak ”

Yeni ortaklık, Credits topluluğunu genişletmesine, teknolojilerini zenginleştirmesine ve yeni teknolojileri benimsemesine olanak sağlayacaktır. Bütün bunlar bir araya gelerek, Credits platform kullanıcılarını hızla genişletmeye yardımcı olacak ve MF Chain, Credits’in finans sektöründeki ortakl portföyünü güçlendirecektir.