Credits ve Pecunio FinTech Konusunda Beraber Çalışmaya Başladı

Credits ve Pecunio finansal piyasaların geleceğini inşa etmek için bir araya geldi. Şirketler, işbirliğinin çeşitli yönlerini belirleyen bir anlaşma imzaladılar.

CS tokeni ile PCO tokeni almayı sağlayacak anlaşma tamamlandı. Pecunio CEO’su Reinhard Berger anlaşmayı yorumladı, “Daha fazla anlaşma ile ek işbirliği alanları kurulacak.”

Dubai merkezli Pecunio, Birleşik Arap Emirlikleri’nde lider fintech şirketi olarak kabul ediliyor. Bu yatırım bloğunu basitleştiren ve kripto para harcama sorununu çözen yepyeni bir merkezi olmayan yatırım platformudur. Para tasarrufu yapmanıza ve birkaç hafta güvenli, ekonomik ve kullanımı kolay bir ortamda harcama yapmanıza olanak tanır. Bir kripto para birimi fonuna ve bir ICO fonuna ek olarak, Pecunio’nun ekosistemi aynı zamanda erken aşamalara yatırım yapan ve gelişime giren bir melek yatırımcı fonu da kapsamaktadır. Pecunio, umut verici fikirlerin uygulanmasını desteklemekten gurur duyuyor ve yatırımcılara olumlu gelişmelerden yararlanma fırsatı sağlıyor.