Blocklancer: Dağıtılmış Otonom İş Piyasası (DAJ)

Evet arkadaşlar yine yeni yeniden bir ICO tanıtımı ile karşınızdayız. Son dönemde bitcoin ve altcoin piyasaları dalgalı bir seyir izlerken. ICO furyası hız kesmeden devam ediyor.Havaların ısındığı herkesin tatilde olduğu bu günleri fırsata çevirebilir, 7/24 açık olan kripto piyasasında fırsatları yakalayabilirsiniz. Bugün sizlere serbest çalışan kişiler için desantralize , otonom çalışan iş bulma ve iş arama platformu olarak planlanan Blocklancer den bahsedeceğim.

Bu platform sayesinde teknik konulara boğulmadan, blok zincirinin ne olduğunu hiç bilmeden çok kolay bir şekilde iş bulabilir. İş piyasası platformumuzda iş arayabilir veya ününüzü serbest bir çalışan olarak geliştirebilir ve uzmanlığınızı talep eden müşterilere doğrudan temasa geçebilirsiniz. Sadelik, bu platformun en temel ilkesidir. Gereksiz kalabalığın aksine çok yalın bir şekilde kendinize yeni müşteriler bulabilir ve müşterilerle iletişime geçebilirsiniz.

Blocklancer özellikleri

Bu proje ile, şu anda serbest dolaşım dünyasında yaygın olan ancak şu konulara ayrılmış olmayan birkaç konu üzerinde çalışmak istiyoruz: sahte incelemeler, işiniz için ödemenin güvenilir bir şekilde alınması ve merkezi bir otoritenin kontrol edilemeyen nüfuzu.

Garantili Ödeme

Blocklancer’da işten % 100 memnun kalırsanız veya belirli kilometre taşlarına ulaştıysanız ödemeniz için yeterlidir. Bir anlaşmazlık olması halinde, tokenler karar vereceklerdir. Tek taraflı yanlı bir otorite kararları ve haksız para kaybı ile bir daha asla karşılaşmayacaksınız.

Anlaşmazlıkların Adil Olarak Çözümü

Anlaşmazlıklarınızı tekrar çözmek için tek bir otoriteye asla bağımlı olmayın. Kararımız, token sahibi mahkemesi (THT) ile binlerce token sahibinin elinde yatıyor ve adil bir karar garanti ediyor. Özellikle bazı kişilerin hegomanyasında ki taraflı ve adil olmayan platformlardan sıkıldıysanız bu proje tam sizlik çünkü bu platform tamamen demokratik olarak tasarlanmıştır.

Düşük Ücretler
 
Ücretlerimiz iş başına yalnızca% 3'tür, diğer freelance web sitelerindekinden birkaç kat daha düşüktür. Serbest dolaşım nihayet para kazanmanın kârlı bir yolu olacak — ve de güvenilir.

Sansür yok

Blok zinciri nedeniyle iş teklifleriniz hiçbir koşulda silinemez. Siyasi düşünceler ve kişisel duygular hiç bir zaman aktif bir rol oynamaz, çünkü blok zinciri asla bozulmaz bir yapı üzerine inşa edilmiştir. Blockchain hiç bir ülke tarafından engellenemez ve hiç bir zamanda tek taraflı olarak değiştirilemez.

ICO detayları

Blocklancer tokenleri Ethereum’ı akıllı sözleşmeler ile satın alınabilir.Ethereum’unuz yoksa, ana sayfadaki bir üçüncü taraf dönüşüm hizmeti aracılığıyla diğer para birimlerini dönüştürebilirsiniz.Satışın ilk saatinde tokenler 15,000 LNC 1 ETH (0,02 $ / LNC) olacak şekilde satışa sunulacak.Bir saat sonra oran, ilk 10 milyon Blocklancer Token için 10,000 LNC’den 1 ETH’ye (LNC başına 0,025 $) değişecek. Ve bu oran, satılan her 10 milyon token için% 1 azalacak.

Tokenlerin % 10’u geliştiriciler tarafından tutulacak ve % 2’si Bounty’ye ayılmakta.Satıştan elde edilen paranın% 35’i Blocklancer platformunu geliştirmek için kullanılacak.Fonların% 10’u genel yönetim amaçlı, % 40’lık kısmı pazarlama için ayrılıyor.IT altyapısı için% 3, gerekli tüm yazılım lisansları için% 2 kullanılacak. Son % 10, çeşitli şeylere karşı bir rezerv amacıyla saklanacak.

bu kadar İCO dan bahsettik bountyden de bahsetmeden olmaz. Bounty kampamyası blocklancer sitesi üzerinden üye olunarak oluyor. bounty panelinden sosyal medya hesaplarınızı bağlayarak katılabiliyorsunuz. yine blog ve videolarınızı burdan ekliyorsunuz. imza için de yine bu panelden verilen kodu bitcointalk bounty sayfasına yazarak katılım sağlayabilirsiniz.

Faydalı linkler

Websitesi: https://www.blocklancer.net/

Twitter: https://twitter.com/blocklancer

Facebook: https://www.facebook.com/blocklancer

Bitcointalk Ana konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1974481.0

goraset

Show your support

Clapping shows how much you appreciated cripto-turk’s story.