Image for post
Image for post
CryptoGAG sinyal servisini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Cryptohopper ile başarılı işlemler yapılabilmesi için platformun kullanımına hakim olmanız ve ayarlarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda kişiselleştirmeniz gerekir. Kripto para piyasası koşulları değişken bir yapıya sahip olduğu için bu şartlar doğrultusunda Cryptohopper ayarlarınızı da belirli periyotlarda gözden geçirmeniz gerekebilir.

CryptoGAG ekibi, otomatik işlemlerini Cryptohopper platformu üzerinden gerçekleştirmek isteyen üyelerine yol göstermek ve yardımcı olmak üzere hazırdır.

CRYPTOHOPPER TEMEL AYARLARI

CryptoGAG sinyallerinden en iyi şekilde faydalanabilmek için işlemlerin hangi koşullarda gerçekleşeceğini tanımlamak gerekir. Bunun için de Temel ayarlara hakim olmalısınız.

Unutmayın! Botunuz tamamen tanımladığınız temel kurallar çerçevesinde işlem yapacak. Sağlıklı işlemler yapabilmeniz için temel ayarları Cryptohopper’a doğru bir şekilde tanımlamanız gerekir.

Burada yapılan açıklamalar Cryptohopper botunuzun…


CryptoGAG servisi için otomatik işlemlerde kullanılmak üzere yeni bir sinyal algoritması geliştirdik. Cryptohopper platformu ile yaptığımız iş birliği sayesinde üretilen sinyalleri otomatik işlemlerinizde güvenli ve zahmetsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Cryptohopper ile teknik analiz indikatörlerini kullanarak kendi işlem stratejinizi oluşturabilir, geçmiş zaman testlerini uygulayabilir, CryptoGAG sinyal paketine üye olarak otomatik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

CryptoGAG otomatik işlem robotunu kullanabilmeniz için Binance borsasında Bitcoin yatırımınızın olması gerekmektedir.

Cryptohopper tanıtım videosu

CryptoGAG sinyalini, Cryptohopper platformunda nasıl kullanabilirim?

Önemli: CryptoGAG sinyallerinden yararlanabilmeniz için Cryptohopper servisine üyeliğinizin devam etmesi gerekir. Cryptohopper’ın deneme süresi tamamlandığında üyelik paketlerinden birini seçerek yenileme işlemi yapmalısınız.

Image for post
Image for post
Cryptohopper üyelik ekranı
  • Binance borsasından…


We’ve developed a new signal algorithm for CryptoGAG service in order to use with automatic transactions. Thanks to our partnership with Cryptohopper platform, you can use the generated signals in your automatic transactions securely and comfortably.

With Cryptohopper, you can develop your built-up strategies by using technical analysis indicators; implement backtests and execute automatic transactions by signing up to CryptoGAG signals.

In order to be able to use CryptoGAG automatic transaction robot, you need to have an investment account on Binance exchange.

Cryptohopper introduction video

How can I use CryptoGAG signals in Cryptohopper platform?


CryptoGAG iOS mobil uygulamasını Apple App Store’dan edinebilirsiniz. Bu uygulama ile CryptoGAG servisinin ürettiği sinyallere erişebilir, borsa adı, işlem türü ve koin adına göre filtreleme yapabilir, takip listesi oluşturabilir ve bildirim ayarlarını kişiselleştirerek ihtiyacınıza uygun bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Uygulamadan sadece üyelerimiz faydalanabilecektir. Üye olmak için kayıt formumuzu doldurmalısınız.

CryptoGAG NEDİR?

CryptoGAG analiz robotu ekibimizdeki uzman analistlerin belirlediği algoritmaları formasyon ve indikatörlerle destekleyerek tanımlı borsalardaki kripto paraları 24 saat tarar ve uygun koşullar sağlandığında alış (“Enter”) veya satış (“Exit”) sinyalleri verir.

GAG iki çeşit sinyal üretir. Bunlardan “Enter” piyasaya giriş, “Exit” piyasadan çıkışı temsil eder. Giriş ve çıkış sinyalleri geldiğinde acele etmenize ve hızla işleme girmenize gerek yoktur.

Giriş yapmak isteyenlere tavsiyemiz öncelikli olarak BTC’nin USD karşısındaki mevcut eğilimini kontrol etmeleridir. BTC’nin USD karşısındaki yükselişi genellikle Altcoin’lere olumsuz yansır. Bu durumda Altcoin piyasasından çıkış yapmak ve giriş için eğilimin durağan konuma…


CryptoGAG ekibi olarak, kripto paralar ile ilgilenen yatırımcıların edindikleri bilgileri daha anlaşılabilir kılmak adına kripto terimler sözlüğü hazırladık. Düşünce ve önerilerinizi iletişim formu aracılıyla bize iletebilirsiniz.

Kripto paralar, Altcoin’ler ve Bitcoin hakkında detaylı bilgi edinmek için kriptoda.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Address: Kripto para göndermek veya almak için kullanılan alfanümerik karakterlerden oluşan diziye verilen isimdir.

Akümülasyon: Fiyatın belli bir süre boyunca yatay seyretmesi, konsolidasyon.

Altcoin: Bitcoin’e alternatif olarak çıkmış kripto para birimlerinin tümüne verilen isimdir.

Arbitraj: Farklı borsalardaki kripto paralar arasında oluşan fiyat farklılıklarından kar sağlamak amacıyla alım satım işlemi yapmaktır.

ASIC (Application-specific integrated circuit): Sadece madencilik yapmak için üretilmiş elektronik çiptir. Madencilik için kullanılan işlemcilere nazaran daha hızlı ve ucuzdur.

ASIC Miner: Madencilikte kullanılan işlemci veya ekran kartı gibi donanımların aksine sadece kripto para madenciliği…


CryptoGAG Trailer

1- What is CryptoGAG and how it works?

GAG Analysis Bot, provides the “Enter” or the “Exit” signal when appropriate conditions are met by monitoring defined markets for 24 hours, based on algorithms developed by the expert analysts in our team supported by the formations and the indicators.

The two signal types generated by the GAG are “Enter” suggesting to buy and “Exit” suggesting to sell. There is no need to hurry or open a position in market, as soon as the signal is received.

We recommend our users who would like to buy Altcoins based on the signals to check the current trend of the…


CryptoGAG Tanıtım Videosu

1- CryptoGAG NEDİR, NASIL ÇALIŞIR?

CryptoGAG analiz robotu ekibimizdeki uzman analistlerin belirlediği algoritmaları formasyon ve indikatörlerle destekleyerek tanımlı borsalardaki kripto paraları 24 saat tarar ve uygun koşullar sağlandığında alış (“Enter”) veya satış (“Exit”) sinyalleri verir.

GAG iki çeşit sinyal üretir. Bunlardan “Enter” piyasaya giriş, “Exit” piyasadan çıkışı temsil eder. Giriş ve çıkış sinyalleri geldiğinde acele etmenize ve hızla işleme girmenize gerek yoktur.

Giriş yapmak isteyenlere tavsiyemiz öncelikli olarak BTC’nin USD karşısındaki mevcut eğilimini kontrol etmeleridir. BTC’nin USD karşısındaki yükselişi genellikle Altcoin’lere olumsuz yansır. Bu durumda Altcoin piyasasından çıkış yapmak ve giriş için eğilimin durağan konuma dönmesini beklemek daha güvenli olacaktır. …

CryptoGAG

Cryptocurrency signaling service

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store