A’dan Z’ye CryptoGAG

CryptoGAG
CryptoGAG
Dec 11, 2017 · 6 min read
CryptoGAG Tanıtım Videosu

1- CryptoGAG NEDİR, NASIL ÇALIŞIR?

CryptoGAG analiz robotu ekibimizdeki uzman analistlerin belirlediği algoritmaları formasyon ve indikatörlerle destekleyerek tanımlı borsalardaki kripto paraları 24 saat tarar ve uygun koşullar sağlandığında alış (“Enter”) veya satış (“Exit”) sinyalleri verir.

GAG iki çeşit sinyal üretir. Bunlardan “Enter” piyasaya giriş, “Exit” piyasadan çıkışı temsil eder. Giriş ve çıkış sinyalleri geldiğinde acele etmenize ve hızla işleme girmenize gerek yoktur.

Giriş yapmak isteyenlere tavsiyemiz öncelikli olarak BTC’nin USD karşısındaki mevcut eğilimini kontrol etmeleridir. BTC’nin USD karşısındaki yükselişi genellikle Altcoin’lere olumsuz yansır. Bu durumda Altcoin piyasasından çıkış yapmak ve giriş için eğilimin durağan konuma dönmesini beklemek daha güvenli olacaktır. BTC/USD eğilimini ana sayfadan görüntüleyebilirsiniz.

Giriş sinyali üretilen kripto para için piyasaya bağlı olarak 1 ila 15 gün içerisinde çıkış sinyali gelmesi ön görülür. Aynı giriş sinyali için birden fazla çıkış imkanınız olabilir. Alacağınız risk doğrultusunda çıkış sinyalinden sonra bir müddet daha bekleyerek karınızı arttırabilirsiniz. GAG, yükselişe devam eden kripto paralar için birden fazla çıkış, düşüşe devam eden kripto paralar için birden fazla giriş sinyali paylaşabilir.

CryptoGAG Binance, Bittrex ve Poloniex borsaları için sinyal üretir.

İncelemek isteyebilecekleriniz;

Ekim 2018Servis iyileştirme çalışması
Aralık 2017Servis iyileştirme çalışması
CryptoGAG Kullanım Kılavuzu

Sorularınız ve teknik destek için hello@cryptogag.com adresine e-posta atabilirsiniz.

Telegram Haber Kanalımız: https://t.me/cryptogag
Twitter: https://twitter.com/Crypto_GAG
Facebook: https://www.facebook.com/TheCryptoGAG/
Blog: http://blog.cryptogag.com/
Sıkça sorulan sorular: http://blog.cryptogag.com/sikca-sorulan-sorular/

Image for post
Image for post
CryptoGAG Android Mobil Uygulamamız Yayında!

2- NASIL ÜYE OLURUM?

https://cryptogag.com/register?lang=tr linki üzerinden kayıt sayfasına gidin.

Image for post
Image for post
CryptoGAG üyelik sayfası

1- Ödeme tipi seçilir. Aylık üyelik LTC, yıllık üyelik için BTC veya LTC ile ödeme yapabilirsiniz.

2-Ekranda görülen QR Kodunu okutarak veya formdaki adres bilgisini kopyalayarak ödeme yapmak istediğiniz cüzdanınız üzerinden transferi gerçekleştirin. Tüm kripto borsa cüzdanlarından işlem yapabilirsiniz, bunun için ödeme yapmak istediğiniz kripto borsa sitesi üzerinden BTC/LTC Çekme (Withdrawal) seçeneği seçilmeli, kayıt formunda belirtilen miktar girilmeli ve gönderilecek adres kısmına kopyalanan alıcı adres bilgisi eklenmelidir. Adresi kopyaladıktan sonra ilk 4 hane ve son 4 hanenin doğruluğunu kontrol edin. Gönderim yaparken gönderilecek miktardan bir miktar kesinti (fee) yapılacağı için adresimize ulaşacak miktarın doğruluğundan emin olun. Örneğin gönderim yapılacak adrese işlem başına 0.001 BTC kesinti yapan bir siteden 0.005 BTC göndermek için gönderilecek miktarı 0.006 BTC şeklinde yazmanız gerekmektedir.

3-Transfer gerçekleştikten sonra kontrollerin gerçekleştirilebilmesi için gönderim yaptığınız cüzdan adresini kayıt formuna girin.

4- Transfer sonrasında oluşturulan TransactionID (TxId) bilgisini girin.

Poloniex için örnek TXID ekranı,
Bittrex için örnek TXID ekranı,
Paribu için örnek TXID ekranı.

5- Kişisel bilgilerinizi doldurun ve “Katıl” butonuna basarak formu gönderin.

 • E-posta adresinizin doğruluğundan emin olun, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda e-posta adresinize bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesaj içerisinde web sitemize girebilmek için kullanacağınız şifre bulunmaktadır.
 • Telegram üye adınız, sinyal grubumuza girebilmeniz ve sinyal takiplerinizi bu kanal üzerinden yapabilmeniz için önem arz etmektedir. Telegram’da kullanıcı adı oluşturmadan kullanım yapıyorsanız @ işareti ile başlayan size özgü bir kullanıcı adı oluşturmanız gerekmektedir. http://cryptogag.com/images/telegram_username.jpg
 • Sizinle daha çabuk iletişim kurabilmemiz için Twitter üye adınızı paylaşmanızı tavsiye ederiz.

3- WEB SİTESİNİ NASIL KULLANIRIM?

Ödeme gerçekleştirildikten en fazla 12 saat içerisinde üyeliğiniz destek birimlerimizce kontrol edilip onaylanacaktır. Sitemize https://cryptogag.com/signin?lang=tr bağlantısından giriş yapabilirsiniz.

Image for post
Image for post

Kayıt işlemi sırasında doldurduğunuz formu göndermenizin ardından e-posta adresinize bir şifre iletilecektir. Bu şifre ve e-posta adresiniz ile birlikte sisteme giriş yapabilirsiniz. Giriş yapamıyorsanız üyeliğiniz henüz onaylanmamış olabilir.

Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki ekran çıkacak.

Image for post
Image for post
Veri tablosu

1- BTC/USDT Durum Göstergesi: Bu gösterge alış/satışlarınızda vereceğiniz karara yol göstermek amacıyla eklenmiştir. Bitcoin’in dolar karşısındaki eğilimine göre kırmızı veya sarı renk almaktadır. Bitcoin’in ani yükseliş veya düşüşleri Altcoin’leri ciddi şekilde etkiler ve yatırımlarınızda zarar etmenize sebep olabilir. Piyasanın bu şekilde hareketli olduğu dönemlerde gösterge kırmızı olur ve riskli yatırım yapmamanız için sizi uyarır. Eğilimin gidişine göre mevcut Altcoin pozisyonlarınızdan çıkmak isteyebilirsiniz.

2- Veri Tablosu: Bu tablo’da geçmişten günümüze açılan tüm pozisyonları görüntüleyebilirsiniz. Güncel fiyatlar her 5 dakikada bir yenilenir.

Market: Altcoin adı.
Status: Koinin durumu. “ongoing” açık ve “closed” kapatılmış.
Current: O an ki fiyat.
Enter: Giriş için verilen fiyat.
Volume: Son 24 saatteki işlem hacmi.
Profit: O anki kar/zarar oranı.
Elapsed: Sinyalin verildiğinden bu yana geçen süre
Open: Uluslar arası saate göre sinyalin veriliş zamanı (UTC 0) Türkiye için 3 saat eklemelisiniz.
Exchange: Sinyalin hangi borsa için verildiği.

4- TELEGRAM İLE GELEN SİNYALLERİ NASIL KULLANIRIM?

Üyeliğiniz onaylandıktan sonra Telegram üyeliğinizi kayıt sırasında doğru şekilde vermiş iseniz destek birimimiz tarafından Telegram kanalımıza kaydınız yapılır. Telegram’ın güvenlik kuralları gereği kanaldan kendi isteğinizle çıkmanız durumunda aynı gruba kaydınız yapılamamaktadır. Bu konuda kullanıcıların dikkatli olması gerekmektedir.

Image for post
Image for post

Giriş Sinyalleri: Sinyal verilen koin adı, hangi market’te olduğu, o an ki fiyatı, son 24 saat içerisindeki yüzdelik değişimi, işlem hacmi, güvenilirliği, sinyal sıklığı ve sinyalin işlem saati bilgisini içermektedir.

“Confidence” Güven bilgisi, ilgili koine ait geçmişte yapılan işlemlerdeki karlılık oranını gösterir. “Frequency” Sıklık bilgisi, ilgili koine ait açık pozisyon sayısını temsil eder. Daha detaylı bilgi için bu tweet’i inceleyebilirsiniz.

Image for post
Image for post

Çıkış Sinyalleri: Sinyal verilen koin adı, hangi market’te olduğu, o an ki fiyatı, son 24 saat içerisindeki yüzdelik değişimi, işlem hacmi, sinyal sıklığı ve sinyalin işlem saati bilgisini içermektedir.

Giriş sinyali geldiği sırada Bitcoin’in Dolar karşısındaki eğilimi durağan değil ise “BTC NOT Stable” uyarısı sinyalle birlikte verilir. Bu tip durumlarda alım yapmak risklidir.

5- STRATEJİLER

 • Alış yapmadan önce mutlaka BTC’nin durağan olup olmadığı kontrol edin, durağan olmadığı zamanlarda giriş yapmak için bir kez daha düşünün.
 • Paranızı parçalara bölerek farklı koinlere alım yapmak riskinizi düşürür. Kazanmayı hedeflediğiniz kar oranına ve bütçenize göre paranızı bölerek işlem yapın.
 • CryptoGAG ile sadece güvendiğiniz koinlere yatırım yapın, verilen tüm sinyaller için işlem yapmak yerine sadece takip ettiğiniz koinlerden alım yapmak risk seviyesinizi düşürecektir.
 • Giriş/Çıkış sinyallerinde acele etmenize gerek yoktur, CryptoGAG bir “pump” robotu değildir.
 • GAG, sinyallerini alım ve satıma en uygun olduğunu düşündüğü zamanlarda verir ancak bu alım yapacağınızda fiyatın mevcut fiyatın altına düşmeyeceği, satışta ise daha fazla yükselmeyeceği anlamına gelmez. Bu yüzden gelen sinyalleri bir kezde kendi doğrulama süzgecinizden geçirin ve ondan sonra işlem yapın.
 • CryptoGAG, çıkış sinyali ürettikten sonra kar seviyenizi yükseltebilmek için mevcut noktanın bir miktar altına “stop” koyarak artışın devamını bekleyebilirsiniz.
 • Stop Loss’un kullanımı çok önemlidir, zararınızı düşük seviyelerde tutmak için mutlaka kullanın.
 • CryptoGAG, giriş sinyali verdiği bir koinin fiyatı düştüğünde tekrar giriş sinyali verebilir, bu durumda tekrar alım yapmanız alış ortalamanızı düşüreceği için doğru bir strateji olabilir.
 • Bazı dönemler hiç sinyal gelmezken bazı dönemlerde ise çok fazla sinyal gelebilir. Çıkış sinyallerini kaçırmamak adına mobil uygulamalar vasıtasıyla alarm kurabilirsiniz.
 • Kar eden bir koin beklentinizi karşılıyor ise çıkış sinyalini beklemeden çıkabilirsiniz.
 • Girişini kaçırdığınız bir sinyal için üzülmeyin, belirtilen fiyatın çok üstüne çıkmış ise riske girmeyin, fırsatlar her zaman olacaktır.
 • Haberleri takip edin, CryptoGAG sinyali takip ettiğiniz bir koinle örtüşüyor ise kazanma ihtimaliniz güçlenir.
 • CryptoGAG hacmi çok düşük koinler için sinyal üretmez yine de sinyal gelen koinin işlem hacmini kontrol ederek alım kararınızı verin.
 • CryptoGAG sinyalleri orta vadeli sinyallerdir günlük al/sat için uygun olmayabilir bu yüzden sabırlı olmak size kazandırır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise sabır ve inatçılık arasındaki ince çizgidir. Örneğin, zararda iken satmak daha fazla zarar etmenizin önüne geçebilir.

Sorularınızı web sayfamızda bulunan iletişim formu aracılıyla bize iletebilirsiniz. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Artık kaybetmeye de, kafa karışıklığına da son.
CryptoGAG ile bir adım öndesiniz.

Welcome to a place where words matter. On Medium, smart voices and original ideas take center stage - with no ads in sight. Watch

Follow all the topics you care about, and we’ll deliver the best stories for you to your homepage and inbox. Explore

Get unlimited access to the best stories on Medium — and support writers while you’re at it. Just $5/month. Upgrade

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store