Adı yanıltmasın, Travelflex, hem seyahat hem de her türlü ödeme için kullanılacak

Seyahat endüstrisi trilyon dolarlık bir sektördür ve dünya nüfusunun yaklaşık %10'luk bir kesimi geçimlerini bu sektörden sağlarlar. Ancak buna rağman her geçen gün seyahat imkanlarının da gelişmesiyle düzünli olarak büyümeye devam etmektedir.

Turist sayılarının gerçek ve geleceğe yönelik tahmini rakamları

Bu endüstri şu an için büyük bir gelişme göstermiş de olsa hala ödeme güvenliği, kur farkından doğan yüksek ücretler, nakit taşıma ya da kartların ATM’lerde kullanılamaması gibi pek çok can sıkıcı sorunu da vardır.

Travelflex, tam burada seyahat edenlerin yardımına koşmaktadır. Travelflex her türlü ödemenizi son derece kolay ve ucuza gerçekleştirmenizi sağlarken, aynı zamanda bunu kişisel bilgilerinizi karşı tarafa vermeden yapabileceğiniz için, bu bilgilerin çalınması, kullanılması ve ya 3. kişilerin eline geçmesi gibi problemlerle karşılaşmayacağınız için de son derece güvenlidir.

Tüm bunların yanı sıra size yeni bir sosyal medya platformuda oluşturacaktır. Mobil telefonunuza indireceğiniz bir uygulama ile tüm sevdiklerinizi ve arkadaşlarınızı tek bir listede toplayabilir, bu uygulama üzerinde en sevdiğiniz sosyal medya siteleri ile ilişkide kalabilir, istediğiniz kişiler ile sohbet edebilir ve yakın alan iletişimi (YAİ) fonksiyonu ile etrafınızdaki sizin gibi Travelflex kullanıcılarını görebilirsiniz. Eğer mahremiyetinizi geri kazanmak isterseniz, tüm bu fonksiyonları dilediğinizde tekrar açmak üzere kapatabilirsiniz.

Travelflex’in size sunduğu bunlarla da sınırlı değil.

Aynı zamanda dünyanın her yerindeki ATM’lerde kullanabileceğiniz, ki belirli büyük notalarda Travelflex kendi ATM’lerinide kuracak fiziksel Travelflex Kartı. Modern basılabilir çekler. Ağ üzerinden escrow servisi, 24 saat canlı destek, hayır kurumlarına bağış ve belkide en önemlisi dünya genelinde süper hızlı işlem ve buna paralel olarak uygun blok büyüklüğü.

Travelflex’in onay hızı neredeyse kredi kartlarınınki kadar yüksek bu DAG denilen algoritmanın blockchain ile beraber kullanılması ile elde edilen yepyeni ve müthiş bir teknoloji ki bu teknoloji sayesinde bitcoin ve diğer pek çok coinin yüzleşmek zorunda olduğu ölçeklenebilirlik,Travelflex’te aşılacak. Bu teknoloji sayesinde travelflex sadece seyahat edenler tarafından değil, ödeme ile ilişkili her şey için kullanılabilecek paraya en büyük alternatiflerden biri (detaylar için lütfen whitepaper’a bakınız)

……………………..….WHITEPAPER…………………….

………………… TÜRKÇE TEKNİK KAĞIT……………….

Travelflex’in, mobil cihazlarınızdaki uygulama sayesinde, isterseniz madenciliğinide yapabileceksiniz. ASIC dirençli olacak olan coin, GPU ile kazılabilinecek. Kazılan coin’in ilk 4 sene boyunca %90'ı madncilere, %8'i geliştiricilere ve %2'side dilediğiniz bir hayır kurumana dağıtılacak. 4 seneden sonra sadece madenciler ve hayır kurumları, kazılan coinlerden pay alacaklar. Kurucularda premined coin bulunmayacak. Bu, kurucuların tek kazancını projenin gelişmesine bağlı kılacak. Bu durum hem yatırımcının projeye karşı olan güvenini arttırırken, hem de proje borsaya açıldığında pump dump korkusunu ortadan kaldıracak. Toplamda 163.000.000 Adet coin olacak. Bunlardan 63.000.000 adedi önümüzdeki 30 sene içinde kazılacak. Kazım sırasında madencilerin ödülleri her 2 senede bir %50 azalacak.

ICO süreci şu an devam ediyor. Toplam 100.000.000 adet ICO süresince satışa çıkacak. Bunlardan 5.000.000 adedi, ödül kampanyasına ayrıldı. Geriye kalan coinler 0.28$ dan satıştalar. ICO sona erdiğinde, satılamayan coinler proo of burn kapsamında imha edilecekler. Elinizi çabuk tutmanızda fayda var çünkü coinlerin %38'i şimdiden satıldı bile.

ICO’ya katılmak sizi biraz sıkıntıya sokabilir çünkü müthiş hediye tatillerden birini kazanırsanız patronunuzdan izin almanız gerekecek. Tatiller içinde Maldivler, Hawai, Bahamalar, Bora Bora, Seychelles Adalarından birinde 10 günlük bir paket program sizi bekliyor olacak. Dahada iyisi büyük ödül. 2 kişilik 112 gün süren cruise gemisi ile dünya turu…

Elde edilen fonun kullanımı

ICO’dan elde edilen fonun kullanımı, yukarıda görülen pasta dilimi dağılım grafiğine göre gerçekleştirilecek. En büyük pay coinin geliştirilmesi ve pazarlamaya ait olurken, bunları maaşlar ve ATM’ler izleyecek.

Travelflex’in lider takımı 11 kişiden oluşuyor. CEO’su Peter Hoogslag. Tüm takım son derece profesyonel ve kendilerini daha önce pek çok alanda ispatlamışlar. Çekirdek kadro haricinde hizmet kapsamında maaşlı olarak çalışan pek çok insan var. Ofis Hong Kong’da.

Yol haritası kapsamında 2018'in ilk çeyreğinde coinlerin yaratılması, madenciliğin başlaması, Travelflex’in büyük borsalara girmesi 2018'in 2. çeyreğinde sektörün önde gelen oyuncuları ile ortaklık girişimleri, 2018'in 3. çeyreğinde Travelflex kartın halka arzı, 2018'in 4. çeyreğinde coinin yeni algoritmaya geçişi, 2019'un ilk çeyreğinde ortaklık girişimlerinin devamı ve 2019'un 2. çeyreğinde ise coinin yasal düzenlemelere uygun olabilmesinin sağlanması yer alacak.

Website : https://travelflex.org/
Whitepaper : https://travelflex.org/assets/pdf/Travelflex-WhitePapersEN.pdf
Twitter : https://twitter.com/travelflexcoin
Facebook : https://www.facebook.com/travelflexcoin/
Linkedin : https://www.linkedin.com/company/travelflex/
Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCPK57V_aR364zpLofNm2-ug
Google Plus : https://plus.google.com/u/0/116632234004132620990

By Ophyrim:

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=923435;sa=summary